معرفی سایت PlayToEarn/آشنایی با تمامی بازی های بلاکچینی

  • 29 اردیبهشت 1401
play to earn

پلی تو ارن دات نت (PlayToEarn.net) اولین سایت رتبه‌بندی بازی‌های بلاکچینی است که در ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد. این وبسایت بازی‌ها را براساس ترند بودن، بیشترین رشد و سقوط، جدید یا قدیمی بودن، نوع بازی، ژانر، شبکه‌های بلاکچین مورد پیشتیبانی، دستگاه‌ها و سیستم‌عامل‌های سازگار، متاورس، ارزهای دیجیتال یا NFTهای بازی رتبه‌بندی می‌کند.

پلی تو ارن (PlayToEarn) ادعا می‌کند که دقیق‌ترین و بی‌طرفانه‌ترین داده‌ها را برای بازی‌های بلاکچینی ارائه می‌کند. تمامی محتوای ارائه‌شده در این وبسایت تنها جنبه اطلاعات عمومی داشته و عمدتا از منابع شخص ثالث تهیه می‌شود. PlayToEarn تلاش می‌کند تا از صحت اطلاعات فهرست‌شده در وبسایت اطمینان حاصل کند، اگرچه هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات اشتباه نخواهد داشت.

لیست کردن بازی در این سایت کاملا رایگان است و نمایندگان پلی‌ تو ارن، هرگز از بازی‌سازان درخواست پرداخت هزینه لیست شدن نمی‌کنند.

  • فهرست مطالب

1. آموزش بخش های مختلف سایت PlayToEarn

1.1. بخش ایردراپ سایت پلی تو ارن

2.1. بخش Awards سایت پلی تو ارن

3.1. بخش Statistic سایت پلی تو ارن

4.1. بخش Tournements سایت پلی تو ارن
2. جمع‌بندی

1. آموزش بخش های مختلف سایت PlayToEarn

هنگام ورود به سایت PlayToEarn با رابط کاربری مشابه کوین مارکت کپ مواجه خواهید شد.

می‌توانید اطلاعاتی نظیر تعداد بازی‌ها، تعداد جهان دیجیتال یا متاورس‌ها، NFTها، توکن‌ها و کاربران فعال و تراکنش‌های انجام شده و حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته را مشاهده کنید.

سپس می‌توانید بخش‌های مختلف سایت را براساس بازی‌ها، دنیای مجازی، NFT و توکن‌ها و غیره مشاهده کنید که هر کدام دسته‌بندی‌های جداگانه‌ای دارند.

مثلا در بخش NFT می‌توانید انتخاب کنید که می‌خواهید رتبه‌بندی همه NFTها را مشاهده کنید یا فقط NFTهای بازی‌ها یا NFTهای متاورس‌ها یا فقط توکن‌های بی‌همتای تازه لیست شده برای شما نمایش داده شوند.

بخش ایردراپ سایت پلی تو ارن

این سایت یک بخش Airdrops دارد که می‌توانید جدیدترین ایردراپ‌های بازی‌ها را دنبال کنید. PlayToEarn.net هم معمولا ایردارپ‌هایی برگزار کرده و توکن بازی‌های مختلف را بین کاربران عرضه می‌کند.

بخش Awards سایت پلی تو ارن

 در بخش Awards ، کاربران به بازی‌ها در مدت زمان مشخص در دسته‌بندی‌های مختلف رای می‌دهند و بهترین بازی‌ها را تعیین می‌کنند.

بخش Statistic سایت پلی تو ارن

پلی تو ارن

بخش بعدی Statistic است که می‌توانید آمارهایی را درباره تعداد بازیکن‌ها، تراکنش‌ها و حجم معاملات در بازه‌های زمانی ۲۴ ساعته، ۷ روزه و سی روزه دربیاورید. همچنین می‌توانید میزان خرید و فروش NFTها و توکن بازی‌ها را مشاهده کنید. نمودارهای کلی برای فیلتر و ارزیابی بازی‌ها براساس وضعیت بازی، سیستم عامل، شبکه بلاکچینی و ژانر وجود دارد.

بخش Tournements سایت پلی تو ارن

بخش بعدی Tournements است. در این بخش می‌توانید اطلاعاتی درباره تورنمت‌های فصلی به‌دست بیاورید. در همان صفحه‌ اصلی، پایین‌تر می‌توانید فهرست ۵۰ بازی بلاکچینی برتر را مشاهده کرده و آن‌ها را براساس ژانر، نوع بلاکچین، دستگاه و سیستم عامل، وضعیت بازی، نوع توکن و جدید بودن بازی فیلتر کنید.

جمع‌بندی

Playtoearn سایت معرفی و رتبه‌بندی بازی‌های بلاکچینی است.

توسعه‌دهندگان اطلاعات بازی را در اختیار پلی تو ارن قرار می‌دهند و پس از طی مراحل بررسی و تایید، بازی در وبسایت لیست می‌شود.

کاربران می‌توانند بازی‌های مختلف را براساس ژانر، نوع شبکه، نوع توکن، سیستم عامل کاربر، وضعیت بازی و امتیاز اجتماعی فهرست کنند.

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *