معرفی ارز APE/پیش بینی و آینده قیمت ارز ایپ

  • 20 اردیبهشت 1401
ApeCoin market cap price bored ape yacht club bayc drdNBC

رمزارز ApeCoin، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2022 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

ارز دیجیتال ایپ توکن حاکمیتی و اجرایی در اکوسیستم ایپ است. همانطور که می‌دانید، اکوسیستم ایپ در بستر وب 3 ساخته شده‌است. این ارز یک پروتکل غیرمتمرکز است که از این اکوسیستم در بستر وب 3 پشتیبانی می‌کند.

توکن ایپ دارای استاندارد ERC20 است که موجودی کلی آن در حدود 1 میلیارد توکن میباشد. سازمان ایپ کوین دائو، یک سازمان غیرمتمرکز است که به تمامی دارندگان این توکن، امکان شرکت و رای در تصمیمات حاکمیتی اکوسیستم ایپ را می‌دهد.

به علاوه، ارز ape که توسط Yuga Labs ساخته شده، قابل استفاده برای بهره‌مندی از تمامی خدمات و سرویس‌ها در این کمپانی است.

ویژگی های منحصر بفرد ارز Apecoin 

APE یک توکن ERC-20 است که در خدمت اهداف حاکمیتی است، اما در صورت استفاده در اکوسیستم APE، ابزارهای کاربردی را نیز به همراه دارد که پروتکل منبع باز این اکوسیستم چند ویژگی دارد که آنها را بررسی می کنیم.

ایجاد انگیزه: APE قرار است به عنوان ابزاری برای توسعه دهندگان جهت مشارکت در اکوسیستم با گنجاندن آن در محصولات، بازی ها، خدمات و غیره عمل کند.

حکومت: حکومت یکی از اهداف اصلی ایپ کوین است زیرا به دارندگان اجازه می دهد در DAO شرکت کنند.

دسترسی: این ارز دیجیتال دسترسی به برخی از بخش‌های اکوسیستم را فراهم می‌کند که در غیر این صورت در دسترس نیستند. از جمله کالاها، رویدادها، بازی‌ها و غیره که منحصر به دارندگان هستند.

APE در واقع به عنوان نماد سودمند اکوسیستم است و به شرکت کنندگان خود ارزی می دهد که می تواند بدون هیچ گونه واسطه متمرکزی استفاده شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال APE

ارز دیجیتال ایپ (APE) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 28 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 9.6 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید نمایید .

نواحی حمایتی ایپ —> 8.4– 7.8

نواحی مقاومتی ایپ—>10.4–13.4

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال ایپ (ape)

در حال حاضر قیمت ایپ در محدوده 9.6 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ape می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :14.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :19.2دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :29.3دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :34.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :42 دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *