معرفی ارز Biconomy/ آینده ارز دیجیتال بیکونومی/ویژگی پلتفرم BICO

  • 6 اردیبهشت 1401
biconomy bico min

 BICO توکن بومی بایکانمی Biconomy است که در سال 2021 راه اندازی شد. این توکن نقشی مشابه ماتیک در شبکه پالی گان Polygon دارد. هدف BICO ایجاد امنیت در شبکه است، همچنین حاکمیت سیستم را فعال می کند و به سهامداران پاداش می دهد. علاوه بر این، در آینده ای نزدیک به ذخیره ارزش تبدیل خواهد شد. BICO نقش مهمی در تمرکززدایی شبکه ایفا می کند که به عنوان کارمزد شبکه عمل می نماید و همه دارندگان ان را تشویق می کند تا شبکه را ایمن و حفظ کنند. همچنین در حاکمیت شبکه شرکت کنند.

بلاکچین بایکانمی به عنوان یک لایه تسویه حساب و تایید برای تمام فعالیت های شبکه بایکانمی Biconomy در تمام زنجیره های پشتیبانی شده عمل می کند.

برای افزودن هرگونه اطلاعات به زنجیره، اپراتورهای نود کارمزد تراکنش را با استفاده از BICO می پردازند و BICO را متناسب با میزان کاری که در شبکه انجام دهند، کسب می کنند. دارندگان BICO توانایی پیشنهاد و رای دادن به گزینه هایی را دارند که بر پروتکل Biconomy و کل شبکه تاثیر می گذارد.

تغییرات در کد شبکه و گنجاندن خدمات جدید نمونه هایی از این تصمیم ها هستند. هر دارنده BICO می تواند پیشنهادی را برای بررسی به جامعه بایکانمی ارسال کند. این یکی از اهداف بایکانمی برای افزایش تمرکززدایی است.

ویژگی های منحصر به فرد Biconomy

برنامه های وب 3.0 که DApps نیز نامیده می شوند، بر روی شبکه های غیرمتمرکز همتا به همتا یا P2P مانند اتریوم ساخته شده اند. همانطور که ممکن است بدانید، بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز یا DAppها فرآیندهای ثبت نام پیچیده ای دارند. این منجر به کندی فرآیند می شود که می تواند کاربران را ناامید کند. همچنین نوسانات کارمزد و ازدحام شبکه وجود دارد و این عوامل باعث شکست DAppها می شوند.

برای چنین مواردی، پلتفرم Plug-N-Play بایکانمی ایجاد شد. این به کاربران اجازه می دهد تا تمام مشکلات ذکر شده در بالا را دور بزنند. با اطمینان از اجرای مطمئن تراکنش ها، فرآیند را ساده می کند و با بلاکچین تعامل کنند. از سال 2020، این شرکت تا کنون موفق به همکاری با Matic Network، Curve Finance، Idle Finance، Perpetual Protocol و Decentral Games شده است.

بایکانمی تلاش می کند تا اصطکاک سنگینی را که در سطح تراکنش های رمزنگاری وجود دارد، از بین ببرد. همه اینها به لطف APIها و SDKهای قدرتمندی اتفاق می افتد که از مفهوم متا تراکنش ها برای صرفه جویی در زمان و تلاش توسعه دهندگان استفاده می کنند.

جمع بندی

به طور کلی بایکانمی Biconomy پلتفرمی است که کاربران را بدون نیاز به دانش فنی پیشرفته تر برای انجام تراکنش ها به یک بلاکچین پیوند می دهد. از جمله ویژگی های آن این است که بایکانمی آینده ای را بدون گس و کارمزد فراهم می کند که در آن کاربران نیازی به نگرانی در مورد مشکلات بلاکچین مانند پرداخت گس و یا انتخاب یک شبکه یا زنجیره مناسب برای اطمینان از یک تراکنش موفق سریع ندارند. کاربران می توانند با استفاده از صرافی های بایننس، هیوبی گلوبال و … به خرید و فروش رمز ارز BICO بپردازند. همچنین کیف پول سیف پل می تواند برای ذخیره سازی این رمز ارز مورد استفاده قرار گیرد.

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *