پیشبینی و آینده قیمت پرزیستنس/ رشد 50 درصدی XPRT

  • 1 اردیبهشت 1401
persistence

ارز پرزیستنس و توکن بومی آن (XPRT)، یک زنجیره Proof-of-Stake یا اثبات سهام است که توسط Tendermint BFT طراحی شده است. فناوری چند زنجیره ای Persistence (در حال حاضر از Cosmos، Ethereum و سایر زنجیره های مبتنی بر Tendermint پشتیبانی می کند) پیچیدگی ها را برای توسعه دهندگان ساده می کند و آنها را قادر می سازد تا DEX، بازارها، پلتفرم های وام/قرض گرفتن و غیره را ایجاد کنند.

هدف ارز دیجیتال پرزیستنس (XPRT)

ارز دیجیتال پرزیستنس و شبکه Persistence پروتکلی است که با تسهیل استقراض دارایی های رمزنگاری شده (استیبل کوین ها) با استفاده از دارایی های دنیای واقعی، (مانند فاکتورها) به عنوان وثیقه، تأمین مالی باز را تقویت می کند. این پروتکل، پلی میان DeFi و دنیای مالی سنتی را ایجاد کرده و از ویژگی های DeFi برای حل مشکلات مالی در دنیای واقعی استفاده می کند.

هدف این شبکه تداوم تسهیل تخصیص کارآمد سرمایه جهانی با اجازه دادن به کسب و کارها و معامله گران برای دریافت وام در مقابل مطالبات، به منظور رفع نیازهای مالی خود است.

ارز پرزیستنس و پروتکل Persistence یک پروتکل همکاری است که برای تسهیل ایجاد محصولات مالی نسل بعدی ساخته شده است. فناوری Persistence زیرساختی را برای پل زدن موثر بین قلمروهای DeFi و امور مالی سنتی در زمینه‌های مختلف فراهم می‌کند، در حالی که امکان ایجاد راه‌ حل‌ های مبتکرانه روی رمزارز برای گسترش بخش‌های DeFi و NFT را فراهم می‌کند.

کاربرد و نقش توکن XPRT

استیکینگ (staking): از آنجایی که زنجیره ارز دیجیتال پرزیستنس بر روی Tendermint PBFT مبتنی بر اثبات سهام واگذار شده اجرا می شود، استیکینگ برای تضمین یک شبکه ایمن و قوی ضروری است.

دارندگان XPRT می‌توانند توکن‌ های خود را برای کسب جوایز و پاداشها، استیک کرده و در عین حال به ایمن کردن زنجیره اصلی Persistence کمک کنند.

توکن کاربردی(work token): سهامداران XPRT از فعالیت اقتصادی در اکوسیستم پرزیستنس سود می برند. برنامه ‌های کاربردی در اکوسیستم Persistence بخشی از درآمد/کارمزد خود را با سهامداران و اعتباردهندگان XPRT به اشتراک می‌ گذارند.

به عنوان یک توکن کاربردی، XPRT همچنین ارزشی را در ارتباط مستقیم با افزایش فعالیت مالی برنامه های غیرمتمرکز (DApps) در اکوسیستم Persistence خواهد داشت. اساساً، در برنامه های غیرمتمرکز در Persistence تجارت و کارمزدها زنجیره اصلی کاهش می ‌یابد و ارزش بیشتری را برای دارندگان توکن XPRT به ارمغان می آورد.

حاکمیت زنجیره ای (Chain Governance): دارندگان XPRT می توانند با ارائه پیشنهادات و رای دادن در مورد عوامل مختلفی که بر اکوسیستم Persistence تأثیر می گذارد، در حاکمیت پروتکل شرکت کنند.

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال پرزیستنس

در حال حاضر قیمت پرزیستنس در محدوده 2.86 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال XPRT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :3.74 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :4.11 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :5.42 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :6.89 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :9.43 دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *