پیشبینی و آینده قیمت ارز POND/رشد 40 درصدی مارلین

  • 28 فروردین 1401
mainphoto medium

مارلین یا Marlin یک اوپن پروتکل است که زیرساخت شبکه قابل برنامه ریزی با عملکرد بالا را برای DeFi و Web 3.0 فراهم می کند و ارز دیجیتال آن با نماد POND در مارکت کریپتوکارنسی شناخته می شود.

گره های موجود در شبکه مارلین به نام Metanodes شناخته می شوند، با MarlinVM کار می کنند که یک رابط روتر مجازی برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا پوشش های سفارشی (customized overlays) را ایجاد کرده و محاسبات edge را انجام دهند.

مارلین قصد دارد نوید یک وب غیرمتمرکز را ارائه دهد ، جایی که برنامه ها از طریق بلاکچین ایمن شوند و از نظر عملکرد برای کاربرانی که به وب 2.0 عادت کرده اند غیرقابل تشخیص باشد.

Marlin در شبکه بلاکچین اتریوم ایجاد شده است و قراردادهای هوشمند Marlin توسط شبکه گره های Ethereum محافظت می شود.

ویژگی‌های ارز دیجیتال مارلین (POND)

تمرکز اصلی و اولیه این پروتکل، بر بهینه سازی لایه شبکه است. این عامل سبب شده تا ارز دیجیتال (POND) بتواند این قابلیت را به دست آورد که در وب غیرمتمرکز همه قابل دسترس باشد. چراکه تکیه اصلی هر برنامه نظیر به نظیر برای عملکرد بهتر شبکه بین گره‌های توزیع شده است.

گره‌های موجود در شبکه مارلین می‌توانند با MarlinVM کار کنند و از این طریق نوعی رابط مجازی برای توسعه دهندگان این پروژه فراهم کنند تا آن‌ها بتوانند پوشش‌های سفارشی برای خود ایجاد کنند و بسیاری از محاسبات را به سرانجام برسانند.

از طرف دیگر و از آنجا که این ارز دیجیتالی بر پایه و بستر استاندارد شبکه اتریوم بنا شده است بنابراین هر نوع کیف پول و یا والتی که بتواند از شبکه اتریوم پشتیبانی کند می‌تواند در ذخیره سازی و نگهداری از این رمز ارز دیجیتالی نیز به کار رود. کیف پول‌های سخت افزاری و هم‌چنین لجر و یا ترزو از جمله کیف پول‌هایی هستند که می‌توانند از ارزهای دیجیتال POND نیز محافظت کنند.

هم‌چنین با استفاده از این امکان، میزان امنیت اطلاعات و داده‌ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد. تیم توسعه دهنده مارلین بر این ادعا هستند که این پروتکل، بر خلاف دیگر پروژه‌ها که دارای مشکلاتی در زمینه مقیاس پذیری هستند و تمرکز زدایی و یا امنیت آن‌ها دچار مشکلاتی است، این ایرادات را ندارد. در حقیقت می‌توان گفت در پروژه مارلین با بهبود در لایه شبکه، این اشکالات بر طرف شده است.

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال pond

در حال حاضر قیمت مارلین در محدوده 0.029 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال pond می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.04 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.044 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.057 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.069 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.81 دلار

برای خرید دلار های دیجیتال و همچنین خرید ارز تتر میتوانید ، ارز مورد نظر خود را در بهترین صرافی ارز دیجیتال با بهترین نرخ های موجود و بدون کارمزد خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *