معرفی بازی متاورسی Silks/کسب درآمد از بازی سیلک

  • 25 فروردین 1401
02d751f3ec447c36e98b4c2038ffcb90

Silks اولین پلتفرم بازی مشتق شده ای است که از یک متاورس مبتنی بر بلاک چین موازی با دنیای واقعی، برای مسابقات اسب دوانی اصیل استفاده می کند. متاورس Silks از اقتصاد بازی برای کسب درآمد یا (P2E، play-to-earn) پشتیبانی می‌کند که در آن هر کسی می‌تواند هیجان داشتن اسب‌های مسابقه و مزارع پرورش اسب را تجربه کند، در حالی که می تواند از طریق بازی حرفه ای و کمک به اکوسیستم، توکن های ارزشمندی را درو کند. 

سیلک چیست؟ 

بازی متاورسی Silks یک بازی متاورس (P2E) مبتنی بر بلاک چین و شامل یک دنیای مجازی غنی است که در آن بازیکنان می‌توانند با دارایی‌های مختلف توکن بازی (NFT) و ویژگی‌های هیجان‌انگیز برگرفته از دنیای واقعی مسابقات اسب‌سواری اصیل تعامل داشته باشند. این بازی با پیوند دادن هر یک از اسب های برجسته خود به یک اسب مسابقه اصیل در دنیای واقعی، یک رویکرد منحصر به فرد در بازی P2E ارائه می دهد.

معرفی بخش های مختلف بازی سیلک

جوایز برای صاحبان اسب Silks به صورت STT توزیع می شود که می تواند برای خرید اقلام در بازار ثانویه استفاده شود.

همچنین توکن حاکمیت بازی، SLK نام دارد. طبق وایت پیپر پلتفرم، این متاورس از طریق یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) اداره می شود و دارندگان توکن SLK می توانند در مورد تغییرات پیشنهادی در پلتفرم رای دهند. بازیکنان می توانند STT را با نرخ مبادله متغیر به SLK تبدیل کنند.

NFT Silks

NFT Silks مجموعه‌ای از 10,000 آواتار Silks Genesis را در لباس‌های مسابقه به ارمغان می‌آورد که در متاورس سیلک وجود دارند. این پروژه توسط Game of Silks، مرزهای سنتی NFT را با پر کردن شکاف بین دنیای واقعی و دنیای کریپتو شکسته است. متاورس غنی و متنوع Silks NFT با آواتارها، اسب‌ها، زمین‌ها و اصطبل‌ها همراه است که همانطور که گفتیم همگی به‌عنوان NFT وجود دارند. این آواتارهای Silk Genesis باید در مسابقات اسب‌سواری متاورس به‌صورت آنلاین شرکت کنند، به دارندگان آن‌ها به‌صورت توکن های مثلی پاداش می‌دهند و بنابراین به اقتصاد رو به رشد P2E کمک می‌کنند. 

آواتارها با لباس مسابقه باید اسب ها را تصاحب کنند و در مسابقات آنلاین اصیل شرکت کنند. این آواتارها کلید شما برای باز کردن متاورس سیلک و تبدیل شدن به بخشی از بازی متاورسی Silk، جامعه آن و آینده اسب های اصیل خواهد بود.

NFT مسابقه

یکی از دارایی های دیجیتال یونیفرم آواتارها است که نشان دهنده هویت هر صاحب مسابقه است. برای واجد شرایط بودن برای خرید اسب Silks NFT، داشتنNFT برای یک کاربر الزامی است. Racing Silks NFT مالکیت اسب‌ها را نشان می‌دهد و هر صاحب اسبی که دارای یک NFT مسابقه‌ باشد، زمانی که اسب‌هایشان در مسابقات دنیای واقعی برنده شوند، با توکن‌های STT پاداش می‌گیرند.

NFT اسب 

تمام NFTهای اسب زیر چتر پروژه silk خواهند بود و این NFTها چیزی است که پروژه را شبیه به پروژه های دیگر نمی کند. هر اسب Silks یک قطعه 1/1 است که به یک اسب فیزیکی و واقعی متصل شده است. با این حال، اسب های دنیای واقعی یک ساله خوانده می شوند. هنگامی که آنها بزرگتر شدند، هر دارنده Game of Silks NFT در صورت برنده شدن اسب فیزیکی اش، به عنوان توکن P2E پاداش دریافت می کند. این پروژه در تلاش است تا به مخاطبانی که عاشق مسابقه اصیل و همچنین کریپتوکارنسی هستند، پاسخ دهد، بنابراین هر دو دنیا را به هم پیوند می دهد.

NFT زمین

از آنجایی که این پروژه یک پروژه متاورس است، می توان زمین را نیز به عنوان NFT خریداری کرد. 202,500 هکتار زمین مجازی که به قطعات یک هکتاری تقسیم شده است برای صاحبان اسب هایNFT و برای فروش فهرست می شود. هر طرح با مختصات منحصر به فرد خود به تصویر کشیده می شود. از این زمین ها برای ساخت مزارع خانگی برای صاحبان اسب استفاده می شود. زمین داران سیلک می توانند با گذاشتن اسب های خود در مزرعه جوایزی به دست آورند.

NFT اصطبل

یکی دیگر از Silk NFTها شامل مجموعه ای از اصطبل است. اصطبل های سیلک برای نگهداری اسب ها استفاده می شود. هر مزرعه اسب می تواند در حداقل 10 هکتار و حداکثر 100 هکتار برسد. کوچکترین مزرعه یک اصطبل مجازی را دربر می گیرد که می تواند 10 اسب را در خود جای دهد. در آینده، کاربر می‌تواند مزارع را نیز تجارت کند.

جمع بندی

نقشه راه بازی متاورسی Silks جزئیات برنامه های فروش عمومی آواتارهای Silks در سه ماهه دوم 2022 را نشان می دهد. مرحله بعدی اولین فروش عمومی اسب های Silks است، سپس زمین و اصطبل ها برای خرید در سه ماهه سوم سال 2022 در دسترس خواهند بود. ثبت متاورس برای سه ماهه چهارم سال 2022 برنامه ریزی شده است و به بازیکنان Silks اجازه می دهد تا جوایز مسابقه را کسب کنند.

برای خرید دلار های دیجیتال و همچنین خرید ارز تتر میتوانید ، ارز مورد نظر خود را در بهترین صرافی ارز دیجیتال با بهترین نرخ های موجود و بدون کارمزد خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *