پیشبینی و آینده قیمت بوسون/ رشد 30 درصدی توکن BOSON

  • 17 فروردین 1401
Boson Protocol

رمزارز Boson Protocol، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

پروتکل بوسن (Boson Protocol) قصد دارد تا یک زیرساخت غیرمتمرکز برای انجام معاملات حوزه تجارت الکترونیک ایجاد کند. این پروتکل صرفا استفاده از بستر بلاکچینی در ایکامرس نیست؛ به کمک این اکوسیستم، می‌توان دارایی‌های دیجیتال را با کالاها و خدمات در دنیای واقعی مبادله کرد. برای این منظور، از یک راهکار توکنیزه‌کردن نوآورانه و منحصربه‌فرد در این پلتفرم استفاده شده است.

اهداف پروتکل Boson 

هدف پروتکل بوسن، تغییر چشم‌انداز و ساختار تجارت الکترونیک است. آن‌ها قصد دارند با استفاده از تکنولوژی بلاکچین و راه‌حل‌های نوآورانه، تجارت را دموکراتیک و انحصارزدایی کنند. به کمک Boson Protocol تاجر و خریدار با کمترین دخالت واسطه‌ها، می‌توانند معامله خود را انجام دهند، که این باعث سادگی و کاهش هزینه تجارت می‌شود. 

همچنین پروتکل بوسون به دنبال ایجاد تحول در نحوه استفاده و کسب درآمد از داده‌های مشتریان و کاربران است. ‌آن‌ها می‌خواهند یک مارکت‌پلیس در مقیاس جهانی برای داده‌های تجاری وب ۳ ایجاد کنند. در این بازار اشتراک‌گذاری داده‌ها برای کاربران، کاملا داوطلبانه است و در ازای آن پاداش عادلانه‌ای دریافت می‌کنند. مقصد نهایی Boson Protocol را می‌توان ساخت یک اقتصاد باز و توکنیزه و تبدیل ایکامرس به D-Commerce (تجارت الکترونیک غیرمتمرکز) توصیف کرد.

Boson Protocol چطور کار می‌کند؟

می‌توان گفت ساختار پروتکل بوسن دارای ۵ مولفه است.

مولفه اول، تعهد انجام یک معامله در آینده است که به عنوان یک توکن یکتا نشان داده می‌شود.

دومین جزء، یک مکانیزم اصلی برای هماهنگی خودمختار مبادلات است.

مولفه سوم، داشتن یک طرح توکن است که از آن بتوان برای دریافت و توزیع ارزش و همچنین به عنوان مشوق برای فعالان پروتکل استفاده کرد.

جزء چهارم، یک بازار داده وب ۳ برای کسب درآمد از داده‌ها است.

پنجمین مولفه، یک سیستم حاکمیتی برای هدایت و کنترل پروتکل در طول چرخه عمر آن است؛ این سیستم همواره در حال تکامل است.

در مکانیزم اصلی پروتکل Boson، سه مبلغ برای تعهد هر دو طرف به انجام معامله، به امانت گذاشته می‌شود. ابتدا هزینه محصول مورد نظر از خریدار گرفته می‌شود؛ در صورتی که وی بازخرید را  امضا کند، این مبلغ آزاد شده و به فروشنده می‌رسد. سپس خریدار مبلغی را برای داشتن تعهد به انجام معامله، به یک قرارداد امانی واریز می‌کند. اگر فروشنده هیچ تقصیر و کوتاهی نداشته باشد و خریدار معامله را لغو کند (تراکنش را معکوس کند)، این مبلغ ضبط خواهد شد. فروشنده نیز مبلغی را به قرارداد امانی منتقل می‌کند؛ این مبلغ به عنوان تعهد فروشنده برای ارائه محصول با کیفیت قابل قبول، نگهداری می‌شود.

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال boson

در حال حاضر قیمت بسن در محدوده 1.09 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال boson می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :1.45 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :1.78دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.49دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :3.4 دلار

برای خرید دلار های دیجیتال و همچنین خرید ارز تتر میتوانید ، ارز مورد نظر خود را در بهترین صرافی ارز دیجیتال با بهترین نرخ های موجود و بدون کارمزد خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *