نصب و راه اندازی 3000 دستگاه خود پرداز ارز دیجیتال

  • 15 فروردین 1401
ATMبیتکوینbitcoin5

طی 12 ماه گذشته، تعداد دستگاه های خودپرداز ارز دیجیتال نصب شده به شکل تصاعدی افزایش پیدا کرده است. طبق آمار ها حدود 20 هزار دستگاه ATM رمز ارز در سال گذشته نصب شده است.

در سال میلادی جدید نیز حدودا 3000 دستگاه خودپرداز جدید نیز نصب شده است تا تعداد کل ATM ها به 36659 عدد برسد. به طور کلی تمامی این دستگاه ها تنها در 76 کشور مختلف نصب شده و فعالیت خود را آغاز کرده است. این دستگاه های جدید طی 93 روز نصب شده اند و محل نصب آن ها یک کشور یکسان نیست و این نشان می دهد که همچنان اقبال عمومی برای ارز های دیجیتال در حال بزرگ تر شدن است. 

بنا بر گزارش Coinatmradar؛ آمریکای شمالی با مجموع ۲٬۵۹۴ خودپرداز بیت کوین نصب شده که رقم ۷۴٫۰۵٪ از کل دستگاه‌های نصب شده را شامل می‌شود، دارای بیشترین انحصار دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین در سطح جهان است. پس از آمریکای شمالی، اروپا قرار دارد -محدوده بریتانیا و اتریش-، البته هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به سطح آمریکای شمالی دارد. رتبه‌های بعدی پس از کشورهای نام برده شده، به روسیه و جمهوری چک اختصاص دارد.

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *