پیشبینی و آینده قیمت توکن JUV/ جوایز برای هواداران توکن یوونتوس

  • 23 اسفند 1400

رمزارز Juventus Fan Token، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم Chiliz ساخته شده است.

ارز دیجیتال JUV به عنوان یک توکن کاربردی توصیف می‌شود که به هواداران باشگاه فوتبال یوونتوس سهمی نمادین از نفوذ بر تصمیمات تیم را ارائه می‌دهد. طرفداران با استفاده از پلت فرم و خدمات Socios در تصمیم گیری های مربوطه باشگاه شرکت می کنند.

توکن فن ارز دیجیتال JUV به عنوان یک کلید عضویت عمل می کند که کاربران را قادر می سازد تا برای جوایز انحصاری، شناخت باشگاه و موارد دیگر با یکدیگر رقابت کنند. دارندگان توکن می توانند از طریق قراردادهای هوشمند در نظرسنجی های مختلف «تصمیم گیری هواداران» که توسط یوونتوس منتشر می شود رأی دهند.

شایان ذکر است، یوونتوس به صورت قراردادی موظف است بر اساس نتایج نظرسنجی عمل کند.

دارندگان توکن همچنین ممکن است با پلتفرم Socios تعامل داشته باشند و جوایزی کسب کنند. آنها می توانند در نظرسنجی ها رای دهند، در مسابقات شرکت کنند و با کاربران همفکر خود پیوند یا چت داشته باشند.

ویژگی های توکن هواداری یوونتوس

برخی از جوایزی که به کاربران دریافت شود شامل تجربیات انحصاری، نشان‌های دیجیتال، بلیت‌های روز مسابقه، NFT‌های خاص باشگاه، پاداش‌های CHZ درون‌برنامه‌ای و پیشنهادات بازگشت نقدی از فروشگاه‌های آنلاین رسمی است.

ابزار آینده توکن ارز دیجیتال JUV شامل یکپارچه کردن دسترسی توکن در سایت‌ها و برنامه‌های مشترک است. کاربران همچنین مجاز خواهند بود توکن های خود را برای بازخرید خدمات و کالاهای VIP خرج کنند.

این تیم همچنین گفت که توکن‌های JUV برای پاداش‌های NFT استفاده خواهند شد. از آنها برای به دست آوردن ابزار بازی سازی شده استفاده می شود که ان اف تی برای بازی های مبتنی بر بلاک چین است. توکن‌های طرفداران JUV همچنین می‌توانند برای سهام کلکسیونی خالص (دارایی‌های کمیاب) و NFT‌های کاربردی در دنیای واقعی که مالکیت آن نشان‌دهنده مالکیت واقعی دسترسی VIP به استادیوم‌ها، کالاها و بلیط‌های روز مسابقه است، استفاده شود.

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال یوونتوس (JUV)

در حال حاضر قیمت توکن یوونتوس در محدوده 6.6دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال JUV می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :8.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :9.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :12.9دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :11.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :12.8دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *