معرفی پروژه دیفای کینگدامز / کسب درآمد از بازی دیفای کینگدامز

  • 30 بهمن 1400
34

پروژه دیفای کینگدامز در سال 2021 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. این پروژه در شبکه هارمونی اجرا شد. این پروژه زیر مجموعه بازی‌های کریپتویی است و شما می‌توانید از آن کسب درآمد داشته باشید. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن JEWEL
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

دیفای کینگدامز همانطور که از نام آن پیداست بر یک سیستم مالی غیرمتمرکز استوار است، به این معنا که شما می‌توانید به صورت غیرمتمرکز در بخش‌های مختلف بازی سرمایه گذاری کنید و بین بخش‌های مختلف پروژه سود در گردش داشته باشید.

توکن اختصاصی دیفای کینگدامز JEWEL نام دارد. تعداد کل توکن‌های JEWEL در بازار ارزهای دیجیتال 500 میلیون توکن است که در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) فقط حدود 70 میلیون توکن عرضه شده است و سایر توکن‌ها نیز با مرور و طبق برنامه اعلام شده توسط سازندگان بازی عرضه خواهند شد.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

استقبال بی نظیر از دیفای کینگدامز سبب شده تا این توکن به برترین توکن شبکه هارمونی تبدیل شود و از نظر بسیاری از متخصصین، این تازه ابتدای راه برای دیفای کینگدامز و بازیکنان آن است.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

دیفای کینگدامز

با توجه به اینکه شما بخواهید در دیفای کینگدامز قهرمان داشته باشید یا خیر، دو بخش اصلی برای کسب درآمد از بازی وجود دارد.

بخش اول، Garden بازی دیفای کینگدامز است که در واقع یک صرافی غیر متمرکز برای سرمایه گذاری ارز JEWEL همراه با بسیاری از ارزهای معتبر بازار ارزهای دیجیتال است. در این بخش شما با سپردا‌گذاری هر مقدار از پول خود با یک ارز می‌توانید به صورت سالیانه سود دریافت کنید. سود دریافتی به صورت JEWEL است و به مرور قابل برداشت است تا ریزش شدید قیمت رخ ندهد.

بخش دوم، بازی و ماموریت‌های قهرمان دیفای کینگدامز است. شما در صورت داشتن قهرمان می‌توانید در بخش‌های مختلف بازی دیفای کینگدامز فعال باشید و اشیای قیمتی و با ارزشی پیدا کنید که هم به رشد و افزایش قیمت قهرمان شما کمک خواهد کرد و هم در مارکت داخلی بازی قابل فروش و کسب درآمد هستند. این بخش‌ها به اختصار عبارتند از: ماهیگیری، برداشت از زمین‌ها، باغبانی، استخراج طلا و استخراج JEWEL.

اهداف و آینده پروژه

اولین هدف پروژه دیفای کینگدامز در ادامه مسیر جذاب خود اضافه شدن ساختمان‌ها به بازی است. به کمک این ساختمان‌ها شما می‌توانید قلمروی خود را گسترش دهید و منابعی دریافت کنید که بتوانید ساختمان‌های جدید بسازید و یا قهرمان خود را با امکانات و وسایل بهتری تجهیز کنید.

دومین پروژه دیفای کینگدامز تجهیزات قهرمان است که به قهرمان شما این قابلیت را می‌دهد که در انجام ماموریت‌ها بهتر عمل کند و در بخش‌های مختلف بازی شما بتوانید درآمد بیشتری داشته باشد. همچنین این تجهیزات به صورت NFT در مارکت داخلی بازی قابل خرید و فروش هستند.

سومین و آخرین پروژه ذکر شده توسط سازندگان دیفای کینگدامز، اضافه شدن سیستم نبردهای دسته‌ای است. شما می‌توانید عضو گروه‌های سه نفری از قهرمان‌ها شوید و برای رسیدن به رتبه‌های بالاتر مبارزه کنید تا بتوانید JEWEL بیشتری دریافت کنید.

بررسی قیمت توکن JEWEL

دیفای کینگدامز

توکن اختصاصی و درون بازی دیفای کینگدامز JEWEL نام دارد. این توکن در سال 2021 با قیمت 1.2 دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. به دلیل سیاست‌های برداشت سود و مدیریتی حاکم در بازی، قیمت توکن رشد خوبی را شاهد بود و تا محدوده 25 دلار نیز رسید.

در ادامه به دلیل ریزش بازار ارزهای دیجیتال دچار افت شد و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 7 دلار قرار دارد. با توجه به قدرت توکن، انتظار می‌رود در صورت برگشت بازار، به سرعت بتواند خود را به قیمت‌های بالا برساند و رشد دیگری را تجربه کند.

به منظور بررسی دقیق‌تر آینده توکن JEWEL می‌توانید پیش بینی ارز JEWEL را در وب سایت ما مطالعه فرمایید.

جمع بندی

پروژه دیفای کینگدامز یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های بستر هارمونی است که تا کنون رشد خیره کننده‌ای داشته و با توجه به اهداف و آینده و تیم سازنده قوی، به نظر می‌رسد در آینده‌ای نه چندان دور نیز رشد دیگری را تجربه کند.

دیفای کینگدامز برای کسب سود در میان مدت و بلند مدت گزینه مناسبی در دنیای ارزهای دیجیتال است که می‌تواند سرمایه گذاری مناسبی برای علاقه مندان به بازی‌های کریپتویی باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *