پیش بینی و آینده قیمت ارز LRC/ لوپ رینگ 2 دلاری!

 • 28 بهمن 1400

رمزارز لوپ رینگ (Loopring)، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2017 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

Loopring نرم افزاری است که روی Ethereum اجرا می شود و هدف آن ایجاد انگیزه در شبکه جهانی کاربران برای کار با بستری است که ایجاد انواع جدید مبادله دارایی رمزنگاری را امکان پذیر می کند.

لوپ رینگ که یکی از پروتکل های غیرمتمرکز مالی  DeFi در حال ظهور است، از چندین ارز رمزپایه شده از جمله ارز رمزنگاری شده LRC مخصوص خود برای تهیه این بستر استفاده می کند!

از همه قابل توجه تر، Loopring ادعا می کند که پلتفرم آن اجازه می دهد تا مبادلات ساخته شده در بالای آن از سرعت کم و هزینه های زیاد مرتبط با مبادلات غیرمتمرکز در Ethereum، با استفاده از نوع رمزنگاری جدیدتری به نام جمع آوری دانش صفر یا zkRollups جلوگیری کند!

مزایا و ویژگی های ارز لوپ رینگ (LRC)

در ادامه میخواهیم به مزیت ها و ویژگی این توکن بپردازیم تا شناخت بهتری از این ارز داشته باشید.

 1. به‌دلیل پتانسیل فنی بالایی که برای این پروژه تعریف شده است، خرید آن از بیشتر صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتال انجام می‌شود.
 2. از آنجا که توکن LRC یک توکن ERC-20 است، کیف پول‌های معتبر فراوانی برای ذخیره این ارز دیجیتال وجود دارد که کاربران می‌توانند از میان آن‌ها مناسب‌ترین را انتخاب کنند.
 3. اگر صرافی‌هایی که براساس این پروتکل ایجاد شده‌اند، عملکرد خوبی نداشته باشند، توکن‌هایی که به‌عنوان مجوز برای ایجاد صرافی استیک کرده بودند، در میان کاربران توزیع می‌شود. این سیستم درواقع عملکرد خوب صرافی‌های ساخته‌شده بر این اساس را تضمین می‌کند.
 4. در راه‌حل Zk-Rollup از یک قالب رمزنگاری به نام اثبات با دانش صفر استفاده می‌شود. از آنجا که این قالب در عرصه رمزنگاری کاملاً مطرح است، افراد زیادی به آینده پروژه این ارز دیجیتال خوش‌بین هستند.
 5. دنیل ونگ از بنیان‌گذاران و مدیرعامل این پروژه، پیش از این در سمت مدیریت یک صرافی متمرکز فعال بوده است. همین موضوع سبب شد که وی به نقص‌های صرافی متمرکز آشنایی کامل داشته باشد و برای رفع آن‌ها تلاش کند.
 6. تراکنش‌ها به‌کمک پروتکل این ارز دیجیتال با هزینه کمتر و سرعت بیشتر انجام می‌شوند.
 7. مقیاس‌پذیری که از مشکلات اصلی شبکه اتریوم محسوب می‌شود، با استفاده از این پروتکل رفع شده است.
 8. با استفاده از این پروتکل امنیت داده‌ها بسیار افزایش می‌یابد.
 9. ۲۰ درصد از کارمزدهای این پروتکل برای توسعه و به‌روزرسانی‌های مورد نیاز هزینه می‌شود. این موضوع می‌تواند نویدبخش پروژه‌ای پویا با کارایی روز باشد.
 10. با سوزاندن ۱۰ درصد از کارمزد این ارز دیجیتال و کاهش عرضه، نگرانی بابت تورم در این ارز دیجیتال وجود ندارد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال LRC

ارز دیجیتال لوپ رینگ (LRC) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 3.83 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.94 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی فری کوین به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی فری کوین—> 0.88 – 0.61

نواحی مقاومتی فری کوین—> 1.1 – 1.6

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز LRC در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 1.1 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال لوپ رینگ (LRC)

در حال حاضر قیمت لوپ رینگ در محدوده 0.94 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال lrc می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

 • پایان ۲۰۲۲ :1.26 دلار
 • پایان ۲۰۲۳ :1.48 دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :2.8 دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :3.3 دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :4.1 دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *