معرفی پروژه کریپتوزون / کسب درامد از بازی CryptoZoon

  • 28 بهمن 1400
29

پروژه کریپتوزون در سال 2021 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. این پروژه در شبکه بایننس اجرا می‌شود و زیر مجموعه بازی‌های کریپتویی است که شما می‌توانید از آن کسب درامد داشته باشید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپیر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن ZOON
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپیر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

توکن اختصاصی پروژه کریپتوزون ZOON نام دارد. این توکن در شبکه بایننس قرار دارد و تعداد کل توکن‌ها تقریباً یک میلیون توکن است. از این تعداد 25 درصد به نقدینگی، 5 درصد به تیم سازنده و 43 درصد به جوایز درون بازی اختصاص دارد.

به علاوه توکن‌های اختصاص داده شده به تیم به مدت یک سال قفل هستند تا ثبات بیشتری به پروژه تزریق شود. از 43 درصد توکن‌های موجود برای جوایز نیز، 14 درصد به نبردها، 15 درصد به ماین کردن توکن و 14 درصد به تمرین دادن اختصاص دارد. با توجه به موارد فوق به نظر می‌رسد تیم سازنده برنامه دقیقی برای توکن خود دارد و باید دید که در ادامه مسیر چگونه با این برنامه برخورد خواهد شد.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

کریپتوزون

شما برای ورود به بازی کریپتوزون باید یک ZOAN داشته باشید. به همین منظور می‌توانید به کمک توکن اختصاصی پروژه تخم خریداری کنید و آن را باز کنید و یا از مارکت بازی زون مورد علاقه خود را خریداری کنید. سپس باید به انجام ماموریت‌های روزانه بپردازید تا بتوانید توکن اختصاصی پروزه کریپتوزون را دریافت کنید و کسب درآمد داشته باشید.

در این پروژه شما چهار راه برای کسب درآمد خواهید داشت. راه اول تمرین دادن زون می‌باشد و در مبارزه با اشخاص دیگر این عمل انجام می‌شود و زون شما پس از مبارزه ارتقا پیدا خواهد کرد. راه دوم فارم کردن در پروژه کریپتوزون است که شما می‌توانید با انجام ماموریت‌هایی توکن اختصاصی پروژه را کسب کنید.

راه سوم کسب درآمد در کریپتوزون مراقبت و بچه‌دار شدن زون‌هاست. شما می‌توانید از دو زون بچه جدیدی به دنیا اورید که ویژگی‌های خاص‌تری نسبت به پدر و مادر خود داشته باشد و به همین ترتیب در بازی پیشرفت کنید. راه چهارم نیز مبارزه با غول‌های دنیای کریپتوزون است و در صورت شکست دادن آن‌ها جوایز بی‌نظیری می‌توان دریافت کرد.

اهداف و آینده پروژه

تیم سازنده کریپتوزون در سال 2021 توانست اهداف خود را به خوبی اجرا کند و باید دید که در ادامه راه چطور عمل خواهد کرد. در سال 2022 کریپتوزون قصد دارد نبرد با غول‌ها و اشخاص و بخش ماجراجویی بازی را ارتقا دهد تا با اضافه شدن بخش‌های جدید، بتوانید راه‌های کسب درامد بیشتری داشته باشید.

سپس پروژه کریپتوزون قصد دارد سیستم رتبه‌بندی بازیکنان را اضافه کند و با توجه به رتبه هر بازیکن جوایزی نیز به او تعلق بگیرد.

در نهایت نیز کریپتوزون در صرافی‌های بیشتری لیست خواهد شد و نسخه تلفن همراه آن نیز منتشر خواهد شد تا بتوانید بازیکنان بیشتری را جذب پروژه کند. تیم سازنده نیز قصد دارد تورنمت‌های واقعی و زنده را به صورت جهانی برگذار کند که در این صورت می‌تواند پیشرفت بزرگی داشته باشد.

بررسی قیمت توکن ZOON

کریپتوزون

توکن پروژه کریپتوزون همانطور که ذکر شد، ZOON  نام دارد. این توکن در سال 2021 با قیمت 3 سنت وارد بازار ارزهای دیجیتال شد و تا قیمت 8 سنت نیز رشد داشت. سپس به دلیل ریزش بازار ارزهای دیجیتال و افت بازار دچار ریزش شد و در حال حاضر به قیمت 0.2 سنت رسیده است.

میزان این ریزش بسیار زیاد و ناامیدکننده است و باید که تیم سازنده چه برنامه‌های برای تثبیت پروژه و ثبات قیمت در بازار دارد.

جمع بندی

در مجموع پروژه کریپتوزون یک پروژه جذاب در زمینه بازی‌های کریپتویی است که شما می‌توانید در آن کسب درآمد داشته باشید. به منظور سرمایه گذاری در این پروژه باید اندکی صبر کرد تا توکن اختصاصی پروژه کریپتوزون روند صعودی خود را در پیش گیرد و بتوان سود بیشتری از بازی کردن به دست آورد. پروژه کریپتوزون در این صورت می‌تواند یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *