معرفی پروژه آواکستارز / کسب درآمد از بازی Avaxtars

  • 27 بهمن 1400
22

پروژه آواکستارز در سال 2021 در شبکه آواکس راه اندازی شد. این پروژه در زیرمجموعه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و شما می‌توانید از آن کسب درآمد کنید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن AVXT و DGC
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه آواکستارز یک بازی با محوریت فضا و جمع آوری منابع است که شما می‌توانید از آن کسب درآمد داشته باشید. توکن اختصای پروژه آواکستارز AVXT نام دارد. این پروژه دو توکن زیرمجموعه با نام‌های DGC و ENXT نیز دارد.

تعداد کل توکن‌های آواکستارز یک میلیون توکن است. در ابتدا 200 هزار توکن وارد بازار شد و باقی توکن‌ها به مرور عرضه خواهند شد تا به طور کامل تمام توکن‌ها عرضه شود. این توکن برای اهدای جوایز به نگه دارندگان توکن، گسترش پروژه و تبلیغات و نقدینگی کاربرد دارد.

توکن ENXT در واقع توکن انرژی در بازی آواکستارز است. این تعداد تعداد محدودی ندارد و هر بازیکن برای مبارزه با سایر اشخاص نیاز به این توکن انرژی دارد. به منظور به دست آوردن این توکن شما باید آن را از جوایز هولد کردن توکن اختصاصی دریافت کنید یا آن را خریداری کنید.

توکن DGC در واقع توکن مربوط به ژنتیک شخصیت و آواتار شماست که شما برای ارتقا دادن آواتار خود باید از این توکن هزینه کنید. این توکن تعداد محدودی ندارد و بسته به میزان استفاده خود در بازی می‌توانید آن را استخراج و یا خریداری کنید.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

آواکستارز

در بازی آواکستار شما در واقع یک آواتار دارید که همان شخصیت و قهرمان شما در بازی است. این آواتارها منحصر به فرد بوده و به صورت NFT قابل معامله هستند. شما در بازی می‌توانید با انجام ماموریت‌های مختلف، ماجراجویی و یا مبارزه با افراد دیگر کسب درآمد داشته باشید.

همچنین یک بخش جذاب بازی، بخش استیک کردن NFT است که شما با خرید یک دستگاه می‌توانید دو شخصیت خود را وارد دستگاه کرده و پس از مدت معینی، شانس دریافت یک شخصیت کمیاب‌تر و خاص‌تر را داشته باشید.

اهداف و آینده پروژه

پروژه آواکستارز در سال 2021 به تمام اهداف و پروژه‌های خود پایبند بود و توانست بازیکنان زیادی را جذب کند. در ادامه روند گسترش پروژه نیز متوقف نخواهد شد. اولین اقدام آواکستارز در سال 2022 راه اندازی آزمایشگاه شخصی برای هر بازیکن در متاورس خواهد بود. همین موضوع نشان از ورود پروژه به فضای متاورس دارد که می‌تواند برای پروژه بسیار مفید باشد.

در ادامه سال 2022 آواکستارز قصد دارد مبارزه شخص با شخص را به بازی اضافه کند، سیستم قبیله‌ را فعال کنید تا بتوانید با چند نفر متحد شوید و در کنار هم به موفقیت و کسب درآمد برسید و در نهایت نبردهای بلاک چین را به بازی اضافه خواهد کرد که احتمالاً حمایت از سایر ارزهای دیجیتال را نیز شامل می‌شود.

بررسی قیمت توکن AVXT و DGC

آواکستارز

همانطور که ذکر شد توکن اختصاصی پروژه آواکستارز AVXT است و در سال 2021 با قیمت حدود 6 دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و سپس در سال 2021 مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و تا محدوده 50 دلار رسید و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) با توجه به ریزش بازار قیمت توکن به 7 دلار رسیده است.

آواکستارز

توکن DGC از توکن‌های داخل بازی آواکستارز است که کار خود را در اواخر سال 2021 آغاز کرده و با قیمت 16 سنت وارد بازار شده است. این قیمت در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) ریزش داشته و به ارزش کنونی یک سنت رسیده است.

باید دید که تیم سازنده آواکستارز برای ثبات قیمت توکن اصلی و زیرمجموعه‌های خود چه تصمیمی خواهد گرفت.

جمع بندی

در مجموع پروژه آواکستارز از بازی‌های قوی شبکه آوکس است که جای رشد و گسترش چشمگیری دارد. این پروژه در سال 2021 مورد توجه بازیکنان زیادی قرار داشته است و باید دید که پس از بهبود شرایط بازار و شروع روند صعودی، می‌تواند سقف‌های قیمتی قبلی را پس بگیرد و سود مناسبی را به مخاطبان خود برساند. در کل آواکستارز می‌تواند به عنوان یک پروژه میان مدت و بلند مدت سرمایه گذاری مناسبی باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *