پیشبینی و آینده قیمت ارز DLB/ دییم لیبرا بهترین ابزار وام دهی !

  • 26 بهمن 1400

لیبرا با نام تجاری جدید دییم (DLB) یک سیستم پرداخت مبتنی بر بلاک چین بوده که توسط فیسبوک در سال 2019 معرفی شد.

پلتفرم فیسبوک که امروزه به متا تغییر نام داده است، برای چندین سال محبوب‌ترین رسانه اجتماعی در جهان شناخته می‌شد؛ تا آنجا که در برخی کشورها این بستر را اینترنت تلقی می‌کردند! این رسانه محبوب به‌تازگی بیان کرده است که قصد نوسازی ارز خود، یعنی لیبرا را دارد. این ارز دیجیتال اکنون به‌ نام دییم فیسبوک (Facebook Diem) شناخته می‌شود.

سیستم پرداخت دیم فیسبوک از چندین استیبل کوین وابسته به ارزهای فیات مانند دلار آمریکا (USD) یورو (EUR) و پوند بریتانیا (GBP) پشتیبانی می‌کند. ارزش آن‌ها از ذخیره‌ای به نام لیبرا رزرو (Libra Reserve) حاصل می‌شود که مشابه برخی استیبل کوین‌هایی بوده است .

مزایا و کاربرد های توکن دییم (DLB)

به‌محض راه‌اندازی این ارز دیجیتال و انتشار آن در داخل کشور می‌توان از این ارز برای خرید و فروش آسان‌تر استفاده کرد. در آینده‌ای نزدیک می‌توانیم از دلار دییم برای خرید روزانه خود استفاده کنیم، اما در این میان باید دانست استفاده از لیبرا چه مزایایی به ‌همراه دارد که در ادامه به مزایای آن میپردازیم .

۱. مبادله با سرعت بیشتر در مقایسه با حواله‌های بانکی

اولین و واضح‌ترین مزیت استفاده از Diem  در مقایسه با ارزهای فیات غیر دیجیتال، سرعت آن است. زمانی ‌که شما از حواله‌های بانکی استفاده می‌کنید، بانک‌های فرستنده و گیرنده باید درباره معامله به توافق برسند که این پروسه ممکن است تا چند روز طول بکشد. درمقابل، زمانی که از دلار دییم استفاده می‌کنید، تنها لازم است نودهای اعتبارسنجی این شبکه با تراکنش شما موافقت کنند. این امر زمان انتقال و پردازش را برای مصرف‌کنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت، به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌دهد. بدون نیاز به اتصال به شبکه کارت، لیبرا انتقال پرداخت دیجیتال را سریع، آسان و بدون دردسر انجام می‌دهد.

۲. دسترسی همه ی افراد به توکن Diem

تمامی افراد میتوانند به راحتی از سهامداران این توکن باشند و این ارز را خریداری نمایند .

۳. انتقال پول با دییم ارزان است

کیف پول Novi در مقایسه با بانک سنتی، کارمزد انتقال کمتری دریافت می‌کند. این مزیت، به‌ویژه برای ارسال پول به خارج از کشور بسیار ارزشمند است.

4. حکومت داری

حکومت‌داری از مهم‌ترین کاربردهای لیبراست که از ساختار حاکمیتی آن ناشی می‌شود. درواقع نفوذ و تغییر در عملکردها و ویژگی‌های این ارز دیجیتال غیرممکن است.

5. تقویت معاملات خصوصی

موارد استفاده از Diem می‌تواند پذیرش تراکنش‌های خصوصی را تقویت کند.

6. وام‌دهی و وام گرفتن آسان‌تر می شود

Diem همچنین می‌تواند ابزاری حیاتی برای وام‌دادن باشد. در این صورت دیگر برای گرفتن وام نیازی به مدارک طولانی نیست و فرایندهای دیجیتالی زمان بسیار کمتری می‌برند. علاوه بر این، ارزهای رمزنگاری‌شده مانند Diem می‌توانند در وام‌دادن یا وام‌گرفتن از پلتفرم‌ها صرف‌نظر از مکان کاربران مفید باشند.

هدف ارز دیجیتال دییم (DLB)

هدف Diem این است که نقل و انتقالات پولی را در دسترس همه قرار دهد. به گفته انجمن دییم، مزیت اصلی لیبرا این است که فراگیری مالی را رواج می‌دهد. براساس آمارها، حدود ۳۱ درصد از جمعیت جهان در حال حاضر بدون بانک هستند، اما با لیبرا تمام افراد می‌توانند رایگان و بدون نیاز به دسترسی به خدمات بانکی، به‌سرعت پول مبادله کنند، قبض‌ها را بپردازند، کالاها را بفروشند و آنلاین خرید کنند؛ برای این منظور تنها به یک تلفن هوشمند و اتصال به اینترنت نیاز دارند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال دییم لیبرا

ارز دیجیتال دییم (DLB) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.003 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.0014 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی دییم به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی دییم —> 0.001 – 0.0008

نواحی مقاومتی دییم —> 0.0019 – 0.0023

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز دییم لیبرا (DLB) در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 0.0019 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال دییم لیبرا (DLB)

در حال حاضر قیمت دییم در محدوده 0.0014 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال dlb می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.002 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.0023 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.0031 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.0038 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.005 دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *