معرفی پروژه رون / کسب درآمد از بازی Rune

  • 26 بهمن 1400
23

پروژه رون در سال 2021 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. این پروژه در شبکه بایننس اجرا می‌شود و زیرمجموعه بازی‌های کریپتویی است که شما می‌توانید از آن کسب درآمد داشته باشید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن RUNE
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

توکن اختصاصی پروژه رون RUNE نام دارد. تعداد کل توکن‌ها برابر با 22530 توکن است. بنابراین با توجه به تعداد کم توکن‌ها نسبت به سایر پروژه‌های بازار، قیمت توکن بسیار بالا خواهد بود. از آن‌جایی که قیمت هر توکن RUNE زیاد است، به منظور سهولت ورود به بازی و خرید از مارکت و یا کسب درآمد از بازی، پروژه رون توکن RXS را معرفی خواهد کرد که هر 1000 توکن RXS معادل یک توکن RUNE خواهد بود.

از کل توکن‌های RUNE که ذکر شد، یک درصد از هر تراکنش به خزانه پروژه بازمی‌گردد تا همواره بتوان به گسترش پروژه امید داشت که این امر بسیار مفید خواهد بود و به رشد پروژه کمک می‌کند.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

رون

بازی رون یک بازی ماجراجویی، مبارزه‌ای و استراتژیک است که در آن شما باید به مبارزه با قهرمان‌های دیگر بپردازید و در صورت پیروزی می‌تواند دارایی آن‌ها را به غارت ببرید. منظور از رون در بازی سنگ‌هایی است که با داشتن آن‌ها می‌توانید سلاح و زره مناسب هر سنگ را بسازید و به صورت NFT آن را به فروش برسانید یا به قهرمان خود اضافه کنید.

در بازی هفت دسته قهرمان وجود دارد که هر کدام دارای نقطه قوت و ضعف خاصی هستند و شما می‌توانید با مطالعه این نقاط قوت و ضعف بهترین استراتژی را برای پیروزی طراحی کنید تا بتوانید بیشترین درآمد را از بازی داشته باشید.

اهداف و آینده پروژه

پروژه رون تا کنون و در سال 2021 به خوبی اهداف خود را به سرانجام رسانده و همواره مخاطبان خود را راضی نگه داشته است. در ادامه رون قصد دارد توکن زیرمجموعه RXS را روی چندین شبکه از جمله فانتوم، پالیگان و اتریوم راه اندازی کند و از آن برای گسترش پروژه و اهدای جوایز به بازیکنان استفاده کند.

سپس بخش رون اینفینیت که در واقع مبارزه شخص با شخص است به بازی اضافه خواهد شد تا راه‌های کسب درآمد در بازی افزایش یابد. همزمان بازی قصد دارد بخش‌های فعلی خود را ارتقا دهد و گزینه‌های جدیدی به آن اضافه کند که شما می‌توانید این اطلاعات را در وایت پیپر پروژه مطالعه بفرمایید.

هدف اصلی پروژه رون در آینده راه یابی به متاورس و ساختن یک فضای مجازی در متاورس است تا بتواند تجربه بهتری از بازی و کسب درآمد را به بازیکنان خود انتقال دهد.

بررسی قیمت توکن RUNE

رون

توکن اختصاصی پروژه رون در سال 2021 با قیمت حدود 45 دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. این پروژه در سال 2021 موفق به ثبت سقف تاریخی خود در محدوده 600 دلار شد و سپس به دلیل ریزش بازار، دچار افت شد و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 120 دلار قرار گرفته است.

باید دید که تیم سازنده برای بازگشت قیمت توکن رون به اوج قیمتی چه برنامه‌هایی دارد تا جلوی ریزش بیش از پیش را بگیرد.

جمع بندی

در مجموع پروژه رون یک پروژه جذاب در زمینه بازی‌های کریپتویی است که شما می‌توانید در آن کسب درآمد داشته باشید. تعدد راه‌های کسب درآمد در این بازی و جذابیت مکانیک بازی سبب شد تا در سال 2021 مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گیرد.

به منظور سرمایه گذاری در این پروژه باید اندکی صبر کرد تا توکن اختصاصی پروژه رون روند صعودی خود را در پیش گیرد و بتوان سود بیشتری از بازی کردن به دست آورد. پروژه رون در این صورت می‌تواند یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *