معرفی پروژه ولکان فورجد / کسب درآمد از بازی Vulcan Forged

  • 24 بهمن 1400
19

پروژه ولکان فورجد در سال 2021 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. این پروژه در شبکه اتریوم فعالیت دارد. ولکان فورجد یک پلتفرم برای اجرای بازی‌های کریپتویی است که شما می‌توانید از بازی‌های آن کسب درآمد داشته باشید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بازی‌های مختلف ولکان فورجد و کسب درآمد از آن‌ها
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمتی توکن PYR
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه ولکان فورجد دارای دو توکن اختصاصی است، توکن PYR و LAVA. توکن PYR توکن اختصاصی پروژه است و توکن LAVA توکن جوایز است که در صورت کسب توکن به بازیکنان داده می‌شود. تعداد کل توکن‌های PYR در بازار ارزهای دیجیتال 50 میلیون توکن است که در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) 50 درصد آن عرضه شده و قسمت قابل توجهی از این توکن به تبلیغات و گسترش پروژه و نقدینگی آن اختصاص دارد.

توکن LAVA نیز در واقع 10 درصد از تعداد توکن‌های PYR را به خود اختصاص داده که در عرض 24 ماه به مرور به استخر LAVA افزوده خواهد شد و جوایز بازیکنان از آن پرداخت خواهد شد.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

توضیح بازی‌های مختلف ولکان فورجد و کسب درآمد از آن‌ها

ولکان فورجد

همانطور که گفته شد ولکان فورجد یک پلتفرم در شبکه اتریوم است که تا کنون (در زمان انتشار مقاله) 5 بازی در وب سایت خود اجرا کرده است. جوایز این بازی‌ها به صورت توکن اختصاصی PYR و LAVA خواهند بود و شما در صفحه مربوط به بازی نیز می‌توانید آن‌ها را استیک کنید تا علاوه بر کسب درآمد از بازی به صورت سالیانه نیز سود مرکب دریافت کنید. در ادامه به بررسی بازی‌های ولکان فورجد خواهیم پرداخت.

Vulcan Verse: بازی اصلی ولکان فورجد می‌باشد که یک بازی ماجراجویی و جهان باز است که شما با قهرمان خود وارد این دنیا می‌شوید و تحت فرمان خدایان کهن باید ماموریت‌هایی را انجام دهید و جهان بازی را کشف کنید تا بتوانید کسب درآمد کنید و NFT های متنوعی را پیدا کنید.

Vulcan Chess: یکی از بازی‌های ولکان فورجد که جنبه فکری دارد و با طراحی جذاب و بی نظیر شما باید با حریف خود شطرنج بازی کنید و با استراتژی مناسب وی را شکست دهید تا کسب درآمد داشته باشید.

Vulcan Arena: در بازی ولکان آرنا شما می‌توانید وارد میدان نبرد شوید و با قهرمان‌ها و غول‌ها مبارزه کنید تا بتوانید از آن کسب درامد داشته باشید.

Berserk: یک بازی کارتی و استراتژیک برای مبارزه با اشخاص دیگر که شما می‌توانید از آن کسب درآمد داشته باشید و کارت‌ها را به صورت NFT به فروش برسانید.
Block Babies: یک بازی فانتزی در بستر ولکان فورجد که با سایر بازی‌های ولکان فورجد فضای متفاوتی دارد. شما در این بازی در واقع یک شخصیت دارید که دارای ویژگی‌های منحصر به فرد است و باید با دیگران مبارزه کنید و با سلاح‌های مناسب آن‌ها را شکست دهید.

اهداف و آینده پروژه

پروژه ولکان فورجد تا کنون به تمام اهداف خود پایبند بوده و توانسته مخاطبان خود را راضی نگه دارد. در ادامه مسیر سازندگان ولکان فورجد قصد دارند بازی‌های بیشتری را حمایت و به پلتفرم خود اضافه کنند تا بتوانند مخاطبان خود را افزایش دهند.

از دیگر اهداف بزرگ ولکان فورجد تبدیل شدن به یک مجموعه بازی‌های کریپتویی کاملاً غیر متمرکز است و تا کنون تا حدودی در این امر موفق بوده و باید دید که در ادامه مسیر چگونه به این هدف خواهد رسید.

بررسی قیمتی توکن PYR

توکن اختصاصی پروژه ولکان فورجد در سال 2021 با قیمت 1.8 دلار وارد بازار شد. پس از توجه بی نظیر بازیکنان ارزهای دیجیتال، قیمت توکن به محدوده 45 دلار رسید و سقف تاریخی جدیدی را ایجاد کرد. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) به دلیل ریزش بازار ارزهای دیجیتال قیمت توکن به محدوده 12 دلار رسیده است. این ریزش با توجه به موقعیت پروژه ولکان فورجد معقول بوده و باید دید که با بازگشت بازار، روند قیمتی توکن به چه صورت خواهد بود.

جمع بندی

پروژه ولکان فورجد از جمله پلتفرم‌های قوی بازی‌های کریپتویی است که در سال 2021 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. این پروژه در سال 2021 با توجه زیاد بازیکنان مواجه شد و سبب رشد بی نظیر این پروژه شد.

وجود سازندگان و حامیان قوی و پایبندی به اهداف و آینده، باعث شده که هنوز ولکان فورجد مورد توجه مخاطبان باشد. به منظور سرمایه گذاری در این پروژه می‌توان با دید میان مدت و بلند مدت، سود خوبی را از این پروژه به دست آورد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *