پیشبینی و آینده قیمت ارز ACA/ رشد 40 درصدی توکن آکالا !

  • 23 بهمن 1400

Acala یک برنامه DeFi است. که از طریق سکه aUSD پایدار خود از قابلیت کار با زنجیره متقابل پشتیبانی می کند.  برخی از ویژگی های عالی را ارائه می دهد.

آکالا در اکتبر 2019 تاسیس شد و تا کنون پنج کمک بلاعوض از بنیاد Web3 دریافت کرده است، از Coinbase Ventures، Pantera Capital، Polychain Capital و از سایر شرکت های برتر حمایت می کند و دارای یک تیم توزیع شده در نیوزلند، چین، اروپا، آمریکای جنوبی و ایالات متحده. شبکه غیرمتمرکز به طور کامل توسط Acala Token (ACA) اداره می شود، که همچنین به عنوان توکن ابزار برای راه اندازی شبکه استفاده می شود.

ارز دیجیتال آکالا Acala یک شبکه مالی غیرمتمرکز یکپارچه است که یک پلتفرم بلاکچین ایمن شده توسط Polkadot و همچنین مجموعه‌ای از برنامه‌های مالی متقابل زنجیره‌ای را ارائه می‌دهد که به کاربران امکان داد و ستد در Acala Swap را می‌دهد و با استیبل کوین Acala Dollar (aUSD) وام‌های خود سرویس صادر می‌کند.

ویژگی ها و کاربرد توکن آکالا (ACA)

در آکالا به ارائه دهندگان نقدینگی تبدیل میشوید که به مشتقات سهامداری با شرط بندی Liquid DOT (LDOT) دسترسی پیدا خواهید کرد و APY با بهره بالا در دارایی های دیجیتال خود کسب مینمایید.

این شبکه مقیاس پذیر، سازگار با اتریوم، و برای DeFi طراحی شده است. این شبکه همچنین به اتریوم، بیت‌کوین و سایر شبکه‌ها مانند Compound Gateway متصل خواهد شد که آکالا برای آن کمک هزینه افتتاحیه از Compound دریافت میکند. آکالا در حال ساخت محصولات هیبریدی کریپتو و فین‌تک با شرکت فین‌تک ایالات متحده، جاری است تا بازدهی DeFi را به سه میلیون مشتری آمریکایی جاری برساند.در حال حاضر می‌توانید اپلیکیشن‌های Acala را در testnet امتحان کنید.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آکالا

ارز دیجیتال آکالا در بالاترین قیمت خود تا محدوده 3.1 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.45دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی آکالا به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی آکالا—> 1.1–1.3

نواحی مقاومتی آکالا —>1.7 – 1.91

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز آکالا در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 1.7 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال آکالا

در حال حاضر قیمت آکالا در محدوده 1.45 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ACA می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :2.04 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :2.41 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :3.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :4.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :6.3 دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *