معرفی پروژه ویستد لندز / کسب درآمد از بازی Wasted Lands

  • 23 بهمن 1400
10

پروژه ویستد لندز در اوایل سال 2022 در شبکه بایننس اجرا شد. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و شما می‌توانید به صورت رایگان بازی را شروع کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

ویستد لندز

در پروژه ویستد لندز دو توکن اختصاصی وجود دارد، توکن WAL و WAS. توکن WAS مربوط به جوایز درون بازی، ارتقا قهرمان‌ها و سرعت بخشیدن به فرآیندها استفاده می‌شود. توکن WAL نیز توکن اختصاصی پروژه است که برای خرید و فروش NFT، متولد کردن قهرمان جدید و رای دادن در خصوص اهداف و آینده پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برنامه تیم سازنده بازی در خصوص آزادسازی توکن‌های WAL نیز به صورتی است که در نهایت بعد از یک سال به صورت ماهیانه 5 درصد آزاد می‌شود تا نهایتاً تمام توکن‌ها در بازار عرضه شوند. تعداد کل توکن‌ها 100 میلیون توکن است و از این تعداد 20 درصد به گسترش و پیشرفت پروژه، 16 درصد به تبلیغات و 32 درصد به خزانه پروژه ویستد لندز اختصاص داده شده است. این برنامه نشان می‌دهد که تیم سازنده برنامه دقیقی برای توزیع توکن‌های خود دارد.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

بازی ویستد لندز یک بازی پازل محور و مبارزه‌ای است. شما در عین حال با حل کردن معما، به مبارزه با حریف خود می‌پردازید. شما هر چقدر که در نوبت خود به حل کامل معما نزدیک‌تر شوید، آسیب بیشتری به حریف خود وارد خواهید کرد.

از راه‌های کسب درآمد در بازی می‌توان به استیک کردن قهرمان‌ها و توکن‌ها در وب سایت رسمی پروژه اشاره کرد. شما علاوه بر کسب توکن درون بازی می‌توانید به صورت سالیانه توکن اضافه دریافت کنید. علاوه بر موارد فوق شما می‌توانید در بخش ماجراجویی و یا مبارزه با اشخاص کسب درآمد داشته باشید.

اهداف و آینده پروژه

در حال حاضر نسخه آزمایشی بخش مبارزه با اشخاص بازی ویستد لندز راه اندازی شده است. در ادامه مسیر ویستد لندز قصد دارد رقابت با سیستم را ارتقا دهد و ماموریت‌های مختلف را به بازی اضافه کند. آثار تاریخی به NFT بازی اضافه خواهد شد و می‌توانید آن‌ها را در مارکت بازی به فروش برسانید.

از دیگر ویژگی‌های آینده بازی قابلیت تغییر و تبدیل چند قهرمان به قهرمان قوی‌تر و با ارزش‌تر است. همچنین با استفاده از آثار تاریخی می‌توانید قهرمان خود را ارتقا دهید. در ادامه اهداف پروژه، تیم سازنده قصد دارد نقشه بازی را منتشر کند تا بتوانید به صورت جهان باز در بازی کسب درآمد داشته باشید.

در ادامه سال 2022 پروژه ویستد لندز قصد دارد نسخه تلفن همراه و کامل بازی را منتشر کند و در انتهای سال 2022 نیز ویستد لندز وارد متاورس خواهد شد و یک فضای آخرالزمانی را برای بازیکنان متاورسی خود فراهم خواهد کرد.

جمع بندی

پروژه ویستد لندز از جمله پروژه‌های تازه وارد در شبکه بایننس است که با توجه به اهداف و آینده پروژه و سازندگان قدرتمندی که در تیم وجود دارد، می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد. به علاوه توکن اختصاصی پروژه ویستد لندز هنوز عرضه نشده و روند قیمتی آن مشخص نیست.

به منظور سرمایه گذاری در پروژه ویستد لندز باید اندکی صبر کرد تا هم بازی گسترش پیدا کند و هم توکن عرضه شود تا ببینیم واکنش بازار نسبت به این پروژه آینده دار چیست.

یکی از مهم‌ترین اهداف تیم سازنده نیز سرمایه گذاری در پروژه‌های فضایی ایلان ماسک و جف بزوس است و اگر این خبر قطعی شود، می‌تواند سبب رشد بی‌نظیر این پروژه شود. با در نظر گرفتن تمام عوامل موجود، برای سرمایه گذاری در این پروژه باید اندکی صبر کرد ولی با توجه به آینده پروژه می‌تواند سود خوبی را به بازیکنان خود برساند.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *