معرفی پروژه بمیل کوین / کسب درآمد از پروژه Bemil Coin

  • 21 بهمن 1400
11

پروژه بمیل کوین در انتهای سال 2021 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. این پروژه در شبکه بایننس راه اندازی شده است. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و شما قابلیت کسب درآمد از آن را دارید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن BEM
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

بمیل کوین

پروژه بمیل کوین در انتهای سال 2021 در شبکه بایننس راه اندازی شد. این پروژه برای شروع به صورت رایگان است و شما بدون هیچ گونه سرمایه گذاری می‌توانید از آن کسب درآمد داشته باشید. همین نکته باعث جذابیت این پروژه برای مخاطبان شده است.

توکن اختصاصی بازی بمیل کوین BEM نام دارد. تعداد کل توکن‌ها یک میلیارد توکن است که در عرض نهایتاً 49 ماه پس از عرضه اولیه به صورت کامل عرضه خواهد شد. از کل توکن‌های بازی بمیل کوین، 30 درصد به اکوسیستم بازی و جوایز درون بازی و 6 درصد به تبلیغات و گسترش پروژه و 15 درصد نیز به نقدینگی پروژه اختصاص داده شده است. با توجه به اطلاعات فوق به نظر می‌آید که تیم سازنده برنامه موزن و دقیقی برای توکن بازی دارد.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

بمیل کوین یک بازی جذاب است که به شما قابلیت کسب درآمد از طریق مبارزه با دیگران، ساختن و گسترش قلمرو خود و یا همکاری با دیگران را می‌دهد. در بمیل کوین تعداد زیادی بازی کوچک و کلاسیک وجود دارد که با انجام آن‌ها نیز می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

هدف اصلی بازی استخراج زمین برای یافتن عناصر اصلی حیات است. با توجه به میزان آسیبی که می‌بینید و تعداد عناصری که پیدا می‌کنید، توکن اختصاصی بازی را دریافت خواهید کرد و برای آنکه بتوانید توکن بیشتری دریافت کنید باید از ویژگی‌های بیشتری برخوردار باشید و برای ارتقا خصوصیات و ویژگی‌های خود باید در بازی‌های مختلف بازی کنید.

بمیل کوین بازی‌های متنوعی نیز دارد که هر کدام جذابیت خود را دارند. در بخش Spin & Attack شما تعداد چرخش‌های محدودی دارید و باید با هر چرخش سعی کنید سکه جمع کنید و یا به دیگران حمله کنید. در بخش Prison شما می‌توانید یک بازیکن دیگر را زندانی کنید و از او سکه استخراج کنید.

در بخش Tower Defence نیز شما می‌توانید به کمک NFT از دروازه قلمرو خود دفاع کنید و با توجه به تعداد نیروهایی که شکست می‌دهید، سکه دریافت خواهید کرد. در بخش World Boss نیز شما به همراه دیگران باید یک غول را شکست دهید و با توجه به میزان آسیبی که به او وارد می‌کنید، سکه دریافت خواهید کرد.

اهداف و آینده پروژه

پروژه بمیل کوین تا اینجا به اهداف خود پایبند بوده است و باید دید که در سال 2022 چگونه عمل خواهد کرد. در فاز اول تغییرات که در نیمه اول سال 2022 انجام خواهند شد، بمیل کوین قصد دارد گزینه تبلیغات جزیره و سیستم مبارزه با غول‌ها را به بازی اضافه کند تا بتواند راه‌های کسب درآمد از بازی را افزایش دهد.

در ادامه و در فاز دوم که در نیمه دوم سال 2022 عملی خواهد شد، بمیل کوین قصد دارد بخش گلکسی را به بازی اضافه کند که یک سیستم جدید و جذاب برای کسب درآمد از بازی است. فعلاً جزئیات چندانی از این طرح‌ها در دست نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی تیم سازنده باشیم.

بررسی قیمت توکن BEM

بمیل کوین

توکن اختصاصی پروژه بمیل کوین BEM نام دارد که کار خود را با قیمت 50 سنت در بازار ارزهای دیجیتال شروع کرد. مشخص بود که این قیمت برای توکن بالاست و بلافاصله روند نزولی پروژه آغاز شد و در اثر ریزش بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده قیمت 5 سنت قرار دارد.

این ریزش و اختلاف شدید می‌تواند زنگ خطری برای سرمایه گذاران و بازیکنان جدید پروژه باشد و باید دید که تیم سازنده چه تصمیمی برای بازگرداندن ثبات به توکن خواهد داشت.

جمع بندی

در مجموع پروژه بمیل کوین به دلیل وجود داشتن قابلیت کسب درآمد از آن به صورت رایگان هنوز هم جذابیت‌های خود را در بازار ارزهای دیجیتال دارد. از سویی دیگر ریزش بیش از اندازه قیمت توکن نگران کننده است و باید که تیم سازنده با اهداف و آینده پروژه چه خواهد کرد و چگونه باعث رشد مجدد پروژه می‌شود.

به منظور سرمایه گذاری در این پروژه نیز باید بسیار محتاط عمل کرد و اندکی صبر کرد تا وضعیت توکن مشخص شود ولی به عنوان یک سرمایه گذاری میان مدت می‌تواند گزینه خوبی باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *