معرفی پروژه واندرهیرو / کسب درآمد از بازی WonderHero

  • 20 بهمن 1400
17

پروژه واندرهیرو در سال 2021 وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. این پروژه در شبکه بایننس فعالیت دارد و زیر مجموعه بازی‌های کریپتویی است که شما می‌توانید از آن کسب درآمد کنید. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درامد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن WND
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه واندرهیرو در سال 2021 وارد بازار ارزهای دیجیتال شد تا بتواند قابلیت کسب درآمد را به بازی‌های ویدیویی اضافه کند. این بازی نسخه ویندوز ندارد و فقط برای تلفن همراه است و همین موضوع باعث شده تا مخاطبان زیادی داشته باشد چرا که بازی کردن با تلفن همراه برای یک سری از افراد راحت‌تر است.

بازی واندر هیرو دارای دو توکن اختصاصی برای انجام تراکنش‌های داخل بازی و ارتقا قهرمان‌ها است که WND و HON نام دارند. توکن WND دارای تعداد کل 100 میلیون توکن است. از این تعداد 27 درصد به کسب درآمد از بازی اختصاص دارد و 10 درصد نیز به زیرساخت و گسترش اکوسیستم بازی اختصاص دارد. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) فقط 6 درصد از توکن‌ها در بازار عرضه شده است و کل توکن‌ها تا 4 سال آینده به صورت کامل عرضه خواهند شد. همین موضوع نشان می‌دهد که واندرهیرو برای یک راه طولانی و مستمر وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده است و می‌توان به آن امیدوار بود.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درامد از آن

بازی واندرهیرو یک بازی استراتژیک و مبارزه‌ای بین قهرمان‌هاست. شما باید در این بازی استراتژی مناسب را انتخاب کنید و همچنین قهرمان‌های مناسب را با توجه به ویژگی‌های آن‌ها خریداری کنید تا بتوانید بیشترین تعداد برد را داشته باشید و بیشترین درآمد را از بازی داشته باشید.

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد در بازی نیز استیک کردن توکن اختصاصی بازی در وب سایت رسمی پروژه است. شما می‌توانید علاوه بر دریافت جوایز بازی به صورت توکن HON، توکن‌های خود را نیز استیک کنید و به صورت سالیانه سود دریافت کنید.

شما می‌توانید با خرج کردن توکن‌های به دست آمده در بازی، قهرمان‌های خود را ارتقا دهید و یا در مارکت بازی قهرمان جدید و قوی‌تر خریداری کنید.

اهداف و آینده پروژه

پروژه واندرهیرو در سال 2022 قصد دارد میدان نبرد واندرهیرو را به بازی اضافه کند. میدان نبرد یک بخش جدید خواهد بود که رقابت شخص با شخص را به صورت فصلی در برمیگیرد و در انتهای فصل بازیکنان بر اساس امتیاز و رتبه خود جوایز را دریافت خواهند کرد.

در ادامه تیم سازنده واندرهیرو قصد دارد بخش دوم NFT های خود را به بازیکنان عرضه کند و این NFT ها در بازی قابل استفاده خواهند بود و در نهایت دچار افزایش قیمت نیز خواهند شد چرا که بازی در حال گسترش است ولی تعداد NFT ها ثابت است و همین موضوع ارزش افزوده ایجاد خواهد کرد.

بررسی قیمت توکن WND

واندرهیرو

توکن اختصاصی پروژه واندرهیرو در نووامبر سال 2021 وارد بازار ارزهای دیجیتال شد و با قیمت 1.3 دلار کار خود را آغاز کرد. سپس به دلیل استقبال بی نظیر بازیکنان به محدوده 9 دلار رسید و در اثر ریزش بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) به محدوده قیمت 1 دلار برگشته است. با توجه به ریزش قیمت باید منتظر ماند و دید که تیم سازنده برای تثبیت قیمت چه اقداماتی انجام خواهد داد.

جمع بندی

پروژه واندرهیرو از پروژه‌های قوی شبکه بایننس است که علی رغم ریزش بازار و از بین رفتن خیلی از پروژه‌های بازی، توانسته به کار خود ادامه دهد. همین امر باعث می‌شود تا در صورت بازگشت بازار بتوان سود خوبی از این پروژه دریافت کرد.

در هر صورت برای سرمایه گذاری در واندرهیرو باید منتظر ماند تا قیمت توکن تثبیت شود و علاوه بر کسب درآمد از بازی، بتوان از رشد قیمت توکن و بازگشت به اوج آن نیز سود کسب کرد. در این صورت پروژه واندرهیرو می‌تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *