معرفی پروژه اتلاس / کسب درآمد از پروژه اتلاس

  • 19 بهمن 1400
14

پروژه اتلاس در فووریه سال 2022 وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. این پروژه در شبکه پالیگان اجرا می‌شود. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و شما از آن قابلیت کسب درآمد خواهید داشت. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن XGEM
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه اتلاس در شبکه پالیگان فعالیت دارد و قصد دارد تبدیل به یک مجموعه غیر متمرکز با قابلیت کسب درآمد تبدیل شود. این پروژه دارای دو توکن اختصاصی است، توکن ELS و XGEM. توکن ELS توکن مدیریت بازی است و به غیرمتمرکز شدن پروژه کمک می‌کند. شما با داشتن توکن ELS می‌توانید در مورد بازی و بخش‌های مختلف آن و آینده پروژه حق رای داشته باشید. توکن XGEM نیز مربوط به خرید و فروش در مارکت بازی و دریافت جوایز می‌باشد.

تعداد کل توکن‌های ELS برابر با 500 میلیون توکن است که از این تعداد 16 درصد مربوط به جوایز استیک خواهد بود و بخش قابل توجهی از توکن‌ها نیز به تبلیغات و گسترش پروژه اختصاص داده شده است. پروژه بسیار تازه کار است و باید دید که تا چه حد سازندگان می‌توانند به اهداف و برنامه‌های خود عمل کنند.

تعداد کل توکن‌های XGEM نیز برابر با 74 میلیارد توکن است و با توجه به تعداد بالای آن، طبیعتاً قیمت آن پایین خواهد بود. از این تعداد توکن 52 درصد به جوایز بازی اختصاص دارد و سایر توکن‌ها نیز به جوایز استیک و نقدینگی صرافی و پیشرفت بازی اختصاص دارد.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

اتلاس

بازی اتلاس برای شروع رایگان است و شما می‌توانید به صورت رایگان از آن کسب درآمد داشته باشید. اتلاس در حال حاضر در وب سایت خود بازی‌های ساده و نوستالژی را قرار داده تا با انجام آن‌ها بتوانید کسب درآمد داشته باشید و شما می‌توانید در این پروژه کومو خریداری کنید. کومو اژدهایی است که به صورت NFT در وب سایت پروژه قابل خریداری است. با انجام هر کدام از بازی‌های ذکر شده، یکی از قابلیت‌های کومو ارتقا پیدا می‌کند.

از دیگر راه‌های کسب درآمد در پروژه خرید زمین در متاورس اتلاس است که به زودی راه اندازی خواهد شد و قطعاً با افزایش نرخ زیادی همراه خواهد بود. در این زمین‌ها شما می‌توانید قلمروی کوموهای خود را گسترش دهید و روز به روز به قدرت خود اضافه کنید.

یکی دیگر از راه‌های کسب دآمد در اتلاس استیک کردن توکن‌های بازی در وب سایت رسمی پروژه است. شما با این کار علاوه بر کسب درآمد از پروژه می‌توانید به صورت سالیانه نیز سود دریافت کنید.

اهداف و آینده پروژه

پروژه اتلاس قصد دارد در ادامه نسخه اصلی بازی خود را منتشر کند تا علاوه بر انجام بازی‌های کلاسیک بتوانید با کوموهای خود نیز کسب درآمد داشته باشید. هدف اصلی پروژه اتلاس رسیدن به یک انجمن کاملاً غیرمتمرکز است که توسط بازیکنان اداره شود و مردم بتوانند خود مشکلات را حل کنند و در کنار هم به راحتی کسب درآمد داشته باشند.

این هدف در بسیاری از پروژه‌های جدید ارز دیجیتال دیده می‌شود ولی باید دید که اتلاس تا چه حد در انجام آن موفق خواهد بود و آیا می‌تواند توجه بازیکنان زیادی را به خود جلب کند یا خیر.

بررسی قیمت توکن XGEM

توکن XGEM کار خود را در بازار ارزهای دیجیتال با قیمت 1.2 سنت آغاز کرد و در حال حاضر دچار ریزش شده تا به قیمت واقعی خود برسد و ثبات پیدا کند تا بتوان برای آن در آینده روندی متصور بود. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) قیمت توکن بسیار پایین است و باید دی که تیم سازنده چه تصمیمی برای ثبات قیمت در بازار دارد و چه اقداماتی انجام خواهد داد.

جمع بندی

در مجموع پروژه اتلاس یک پروژه تازه وارد در شبکه پالیگان است که شما می‌توانید از آن کسب درآمد داشته باشید. بازی جنبه‌های جذاب زیادی برای جذب مخاطب دارد ولی باید اندکی صبر کرد تا روند دقیق پروژه مشخص شود و بتوان با اطمینان بیشتری راجع به آینده آن صحبت کرد ولی در هر صورت با دید بلند مدت پس از انجام تحقیق شخصی می‌تواند پروژه خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *