پیشبینی و آینده قیمت ارز KLIMA / رشد 30 درصدی کلیما دائو

  • 18 بهمن 1400

رمزارز KlimaDAO، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم متیک ساخته شده است.

پلتفرم کلیما دائو مجموعه‌ای تشکیل شده از “طرفداران محیط زیست، توسعه‌دهندگان و کارآفرینان” است که قصد دارند تا از مهارت‌ها و تجربیات ترکیبی خود برای بهبود بازار‌های کربن استفاده کنند.

این مجموعه از فناوری‌های وب ۳ و بلاک چین جهت هدایت تأمین مالی اقلیمی به طرح‌های تأیید شده که مزایای زیست محیطی دارند، استفاده می‌کنند.

پلتفرم klimadao.finance با حذف واسطه‌ها و خودکار کردن طرح‌های پاداشی، مشارکت‌کننده‌ها را به استفاده از قرارداد‌های هوشمند تشویق می‌کند. علاوه بر این راه‌های نوآورانه برای مدیریت و سازمان‌دهی منابعی که فراتر از رویه‌های بوروکراتیک کنونی هستند را کشف کرده و برای تعامل با تغییرات آب و هوایی به کاهش موانع می‌پردازد.

ارز دیجیتال کلیما دائو بر روی بلاک چین پالی گان، یک راه حل لایه ۲ اتریوم، اجرا می‌شود.  این پروژه با ایجاد پل ارتباطی با بازار‌های اقتصادی کربن و فناوری پیشرفته، یک “ارتباط نوآوری آب و هوا” ایجاد می‌کند. به منظور تشویق دانش فنی و سرعت بخشیدن به تلاش‌های سودمند، کلیما دائو در نظر دارد شیوه‌ها را در سراسر اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) استاندارد کند.

ویژگی‌های اکوسیستم Klima DAO

اکوسیستم کلیما دائو با سه روش کلیدی، باندینگ، استیکینگ و ریبیسینگ کاربران را به مشارکت‌های طولانی دعوت می‌کند. در ادامه‌ی مقاله به بررسی این سه مورد می‌پردازیم.

باندینگ

باندینگ فرآیند فروش بخشی از استخر نقدینگی به پروتکل کلیما است. پروتکل تعداد توکن‌های KLIMA را که کاربر در ازای فروش، دریافت می‌کند و همچنین نرخ تخفیف و زمان واگذاری را فهرست می‌کند. از این رو، خزانه داری Klima می‌تواند قدرت خرید خود را گسترش و عرضه توکن KLIMA را افزایش دهد.

استیکینگ

با استیک کردن توکن کلیما، شرکت‌کنندگان می‌توانند سهمی از سود توکن را دریافت کنند. اکوسیستم Klima DAO این کار را جهت ایجاد انگیزه و تشویق کاربران انجام می‌دهد. در نتیجه، کاربران در معرض افزایش هزینه کربن هستند. پرداخت‌های استیکینگ متناسب با تعداد توکن‌های کلیما و مدت زمان نگهداری آن است. بنابراین هر چه توکنی برای مدت طولانی‌تری بماند، بازده ترکیبی بیشتری را به همراه خواهد داشت.

ریبیسینگ

با استیک کردن، دارایی‌های کاربران به قرارداد استکینگ کلیما تحویل داده می‌شود. یعنی پروتکل درخواستی برای بازگرداندن این پرداخت‌ها اعمال نمی‌کند؛ پس قرارداد استیکینگ دارای نسبت بیشتری از توکن‌های KLIMA نسبت به موجودی معوق توکن‌های sKLIMA است. پروتکل برای رفع این تفاوت و بازگرداندن تعادل مناسب، یک rebase توکن sKLIMA ایجاد کرده است. ریبیسینگ همچنین به کاهش تداخل کلیما دائو کمک می‌کند. همچنین هر چه تعداد سهامداران یا باندر‌های پلتفرم افزایش یابد، عرضه هم بیشتر می‌شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال کلیما دائو

ارز دیجیتال کلیما دائو در بالاترین قیمت خود تا محدوده 3.946 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 40 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی کلیما دائو به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی کلیما دائو —> ۷۵– ۴۵

نواحی مقاومتی کلیما دائو —>۱۲۲–۱۸۹

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز کلیما دائو در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی ۱۲۲ دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال کلیما دائو

در حال حاضر قیمت کلیما دائو در محدوده 40 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال KLIMA می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :56 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :62 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :68 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :86 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :130 دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *