معرفی پروژه کربادا / کسب درآمد از بازی Crabada

  • 18 بهمن 1400
1

پروژه کربادا در اواخر سال 2021 در شبکه آواکس راه اندازی شد. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و شما می‌توانید از آن کسب درامد داشته باشید. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • بررسی نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت دو توکن اختصاصی CRA و TUS
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه کربادا در شبکه آواکس فعالیت دارد. این پروژه دارای دو توکن اختصاصی CRA و TUS است. تعداد کل توکن‌های CRA یک میلیارد توکن است که از این تعداد 30 درصد به جوایز درون بازی، 13 درصد به جوایز استیک و 20 درصد نیز به گسترش و توسعه بازی اختصاص داده شده است.

از تعداد 300 میلیون توکن به جوایز درون بازی اختصاص دارد، 20 درصد به بازی انفرادی، 40 درصد به بازی رقابتی و مبارزه‌ای و 40 درصد نیز به جوایز مربوط به استخراج توکن نسبت داده شده است.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

بررسی نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن

کربادا

بازی کربادا یک بازی کریپتویی به سبک استراتژیک و مبارزه‌ای است که در واقع بین خرچنگ‌ها انجام می‌شود. شما برای وارد شدن به دنیای بازی باید NFT خرچنگ خریداری کنید و برای ورود بازی باید 3 خرچنگ داشته باشید و سپس ترکیب مناسب برای بازی را انتخاب کنید و با توجه به مهارت خرچنگ‌های خود سعی کنید برنده مبارزه شوید.

از دیگر راه‌های کسب درآمد در بازی کربادا قابلیت استیک کردن توکن‌های اختصاصی بازی در وب سایت رسمی پروژه است. شما می‌توانید با این کار علاوه بر کسب درآمد از بازی، به صورت سالیانه سود خود را به صورت توکن CRA دریافت کنید.

علاوه بر موارد فوق شما می‌توانید از دو خرچنگ بچه جدید بیاورید و یک خرچنگ قوی‌تر و با ارزش‌تر داشته باشید و یا در بازی اقدام به استخراج توکن بازی کنید.

اهداف و آینده پروژه

پروژه کربادا در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) اهداف و پروژه‌های خود را به خوبی اجرا کرده است. تیم سازنده پروژه قصد دارد در فصل اول سال 2022 ماجراجویی در برابر کامپیوتر و پشتیبانی از چند پلتفرم را به بازی اضافه خواهد کرد. در ادامه و تا نیمه اول سال 2022 کربادا زمین‌های متاورسی خود را عرضه خواهد کرد و علاوه بر آن شما می‌توانید با اشخاص دیگر نیز رقابت و مبارزه کنید.

در نیمه دوم سال 2022 کربادا قصد دارد مارکت بازی را گسترش دهد و آیتم‌های جدید را به بازی اضافه کند و در نهایت تورنمنت‌های فصلی به بازی اضافه خواهند شد که راه‌های کسب درآمد را از بازی افزایش خواهند داد.

از دیگر اهدافی که پروژه در سال 2022 دارد اجرا کردن نسخه تلفن همراه برای سیستم‌ عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس است تا بتواند تعداد بازیکنان خود را افزایش دهد و مخاطبان بیشتری داشته باشد.

بررسی قیمت دو توکن اختصاصی CRA و TUS

کربادا

توکن اختصاصی پروژه کربادا CRA نام دارد. این توکن با قیمت نزدیک به 2 دلار وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد و سپس به دلیل ریزش بازار ارزهای دیجیتال دچار ریزش شد و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 1.6 دلار قرار دارد. نسبت به رتبه خود در بازار، ریزش کمی را تجربه کرده و همین نشان از قدرت پروژه دارد.

توکن داخلی بازی کربادا نیز TUS نام دارد که کار خود را با قیمت 5 سنت در بازار شروع کرد و در حال حاضر به محدوده 29 سنت رسیده است و می‌تواند آینده روشنی را برای بازیکنان کربادا همراه داشته باشد.

جمع بندی

پروژه کربادا در سال 2021 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. با توجه به اهداف و آینده پروژه و تیم سازنده قوی که از پروژه حمایت می‌کند، می‌تواند با دید میان مدت و بلند مدت یک سرمایه گذاری مناسب در عین کسب درآمد باشد. به منظور کسب سود بیشتر باید منتظر باشیم تا روند کلی بازار نیز صعودی شود تا بتوان در موقعیت مناسب وارد پروژه شد و از آن کسب درآمد کرد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *