معرفی پروژه دراگون اینفینیتی / کسب درآمد از بازی Dragon Infinity

  • 17 بهمن 1400
7

پروژه دراگون اینفینیتی در سال 2022 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. این پروژه در شبکه بایننس راه اندازی شده است. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و شما قابلیت کسب درآمد از آن را دارید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپیر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آیند پروژه
  • بررسی قیمت توکن دراگون اینفینیتی
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپیر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه دراگون اینفینیتی دارای یک توکن اختصاصی است که DI نام دارد. تعداد کل توکن‌های پروژه 1000 میلیارد است. با توجه به بالا بودن تعداد توکن، قیمت توکن بسیار پایین عرضه خواهد شد.

از این تعداد توکن، 3 درصد به جوایز درون بازی، 5 درصد به تبلیغات و گسترش پروژه نسبت داده شده است. در نگاه اول این درصدها برای یک پروژه جذاب نیست و نشان می‌دهد جوایز بازی پایین تر از حد انتظار است. یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این پروژه، مالیات خرید و فروش توکن است که با رشد ارزش بازار، به مرور کاهش می‌یابد و تغییر می‌کند. این درصدها تقریباً از 10 درصد شروع و در نهایت به 5 درصد خواهند رسید.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

در پروژه دراگون اینفینیتی شما باید یک NFT اژدها تهیه کنید تا بتوانید وارد بازی شوید و کسب درآمد داشته باشید. بازی دراگون اینفینیتی یک بازی شبیه ساز مبارزه اژدها است که شما باید با سایر افراد مبارزه کنید و در صورت پیروزی توکن اختصاصی بازی را دریافت خواهید کرد. بنابراین یکی از راه‌های کسب درآمد مبارزه با سایر افراد و پیروزی در رقابت‌هاست.

راه دیگر کسب درآمد در بازی نیز استیک کردن توکن اختصاصی بازی در وب سایت رسمی پروژه است. شما می‌توانید علاوه بر دریافت جوایز بازی به صورت توکن DI، توکن‌های خود را نیز استیک کنید و به صورت سالیانه سود دریافت کنید.

اهداف و آینده پروژه

در وایت پیپر پروژه مسیر مشخصی از اهداف دراگون اینفینیتی وجود دارد که به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. اهداف پروژه در فاز اول در نیمه ابتدایی سال 2022 انجام خواهند شد و فاز دوم در نیمه دوم سال 2022 اجرایی خواهد شد.

در فاز اول، دراگون اینفینیتی در یک صرافی متمرکز لیست خواهد شد، نسخه نهایی بازی و نسخه تلفن همراه بازی اجرا خواهد شد و NFT جدید وارد بازی خواهد شد. این پروژه علاوه بر موارد فوق قصد انجام تبلیغات بیشتر و افزایش تعداد بازیکنان خود را نیز دارد.

در فاز دوم پروژه علاوه بر تبلیغات بیشتر به منظور گسترش هرچه بیشتر پروژه، تیم سازنده قصد دارد نسخه جهان باز بازی را اجرا کند و یک راه کسب درآمد از بازی که قابلیت استیک کردن NFT است نیز به بازی اضافه خواهد شد.

بررسی قیمت توکن دراگون اینفینیتی

6

توکن اختصاصی پروژه دراگون اینفینیتی DI نام دارد. از آن جایی که تعداد کل توکن‌ها زیاد است، قیمت توکن بسیار پایین است ولی با این حال از زمان عرضه تا کنون با وجود ریزش بازار ارزهای دیجیتال، تقریباً قیمت توکن DI دو برابر شده. همین موضوع می‌تواند نشان از قدرت پروژه در آینده داشته باشد. بنابراین با در نظر گرفتن روند توکن، می‌توان از آن انتظار داشت که سود مناسبی را برای بازیکنان خود به همراه داشته باشد.

جمع بندی

پروژه دراگون اینفینیتی از پروژه‌های نوپا در زمینه ارزهای دیجیتال است که قابلیت کسب درآمد از آن وجود دارد. این پروژه با توجه به تیم سازنده و اهداف به نظر آینده روشنی خواهد داشت ولی در حال حاضر برای تصمیم گیری زمان مناسبی نیست چرا که بازار نزولی است و پروژه تازه وارد بازار شده است.

باید اندکی صبر کرد تا ثبات قیمت توکن مشخص شود و بتوان در مورد آینده آن تصمیم بهتری گرفت. در صورت ثبات پروژه دراگون اینفینیتی می‌تواند سود مناسبی را با دید میان مدت به سرمایه گذاران خود اختصاص دهد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *