معرفی پروژه داون آف گادز / کسب درآمد از بازی Dawn of Gods

  • 16 بهمن 1400
4

پروژه داون آف گادز در سال 2022 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. این پروژه در شبکه بایننس اجرا شده است و در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و می‌توانید از آن کسب درآمد داشته باشید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن DAGO
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه داون آف گادز در زمینه ارزهای دیجیتال تازه وارد است و باید در مورد صحت و سلامت آن تحقیق بسیاری انجام داد. توکن اختصاصی پروژه DAGO نام دارد. تعداد کل توکن‌های پروژه 100 میلیون توکن است و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) 18 میلیون توکن عرضه شده است.

از این تعداد 48 درصد به جوایز بازی و 8 درصد به تبلیغات و گسترش پروژه اختصاص دارد و تعداد کل توکن‌ها تا یک سال آینده در بازار عرضه خواهد شد. همین موضوع نشان می‌دهد که تیم سازنده برنامه به نسبت مدونی برای توکن خود دارد. باید دید که تا چه حد به این برنامه و سیاست پایبند خواهند بود.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن

به منظور شروع بازی داون آف گادز شما باید یک قهرمان خریداری کنید که خرید قهرمان در وب سایت رسمی بازی با توکن اختصاصی DAGO انجام خواهد شد. پس از خرید قهرمان، شما می‌توانید وارد رقابت با کامپیوتر شوید. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) فقط همین بخش برای کسب درآمد در بازی وجود دارد.

در این بخش شما پس از مبارزه با هیولاهای مختلف، در صورت پیروزی توکن اختصاصی بازی را به عنوان جایزه دریافت می‌کنید. در صورت باخت نیز توکن دریافت نمی‌کنید ولی با هر مبارزه قهرمان شما ارتقا پیدا می‌کند و می‌توانید با هیولاهای قوی‌تر مبارزه کنید و توکن بیشتر کسب کنید.

اهداف و آینده پروژه

پروژه داون آف گادز در چند فاز قصد دارد به گسترش بازی خود بپردازد. در فاز اول که تا پایان نیمه اول سال 2022 اجرا خواهد شد، داون آف گادز قصد اضافه کردن صندوق‌های جوایز، سیستم ایجاد کردن قهرمان، آزاد کردن قهرمان جدید در جریان بازی، مارکت درونی بازی و مبارزه با اشخاص دیگر را دارد. علاوه بر این موارد برنامه مدونی برای هولدرهای توکن و استیک کردن توکن نیز به وب سایت رسمی بازی اضاه خواهد شد.

در فاز دوم پروژه داون اف گادز در یک صرافی متمرکز لیست خواهد شد و رقابت‌های فصلی و مبارزه با غول‌ها نیز به بازی اضافه خواهد شد.

فاز سوم و چهارم نیز در نیمه دوم سال 2022 توسط سازندگان داون آف گادز اجرایی خواهد شد که شامل مواردی مثل تراکنش‌های بین شبکه‌ای، توزیع NFT جدید در بازی، نسخه تلفن همراه و ورژن دوم بازی خواهد بود.

بررسی قیمت توکن DAGO

داون آف گادز

همانطور که ذکر شد توکن اختصاصی بازی داون آف گادز DAGO نام دارد. این توکن در زمان عرضه اولیه با قیمت 12 سنت وارد بازار شد که قیمت بالایی برای یک پروژه تازه وارد در شرایط نزول است. در ابتدا توکن به دلیل هیجان بازار به 25 سنت رسید و سپس دچار ریزش شد و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 0.06 سنت قرار دارد.

این ریزش تا حدودی نگران کننده است و باید دید که آیا با بازگشت بازار سازندگان می‌توانند قیمت توکن را تا حدودی بازیابی کنند یا خیر.

جمع بندی

در مجموع پروژه داون آف گادز در دنیای ارزهای دیجیتال تازه وارد است و باید دید که سازندگان پروژه اهداف را چگونه عملی خواهند کرد. در صورتی که بتوانند قیمت توکن را تثبیت کنند و پروژه را گسترش دهند، داون آف گادز می‌تواند بازی مناسبی برای کسب درآمد با دید میان مدت باشد. بنابراین به منظور سرمایه گذاری در این پروژه باید کمی صبر کرد تا هم روند بازار مشخص باشد و هم پروژه به ثبات برسد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *