معرفی پروژه آپلند / کسب درآمد از بازی Upland

  • 14 بهمن 1400
8

پروژه آپلند در سال 2019 در شبکه ایاس (EOS) راه اندازی شد. این پروژه در زمینه متاورس و مالکیت در فضای مجازی فعالیت دارد. شما می‌توانید در این پروژه مالکیت زمین و سایر آیتم‌های داخلی بازی را داشته باشید. این مالکیت از طریق NFT امکان پذیر شده است. در ادامه مقاله به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • معرفی پروژه آپلند
  • سیاست‌های توزیع توکن و بررسی اعتبار سازندگان
  • اهداف و آینده پروژه
  • جمع بندی

معرفی پروژه آپلند

پروژه آپلند در سال 2019 در شبکه ایاس راه اندازی شد. این پروژه متاورس شخصی خود را دارد و شما می‌توانید در این پروژه قسمتی از زمین موجود در متاورس بازی را خریداری کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید.

نکته جالب و قابل توجه در آپلند این است که بر خلاف پروژه‌های متاورسی دیگر در بازار که نقشه خود را دارند، آپلند از نقشه واقعی کره زمین استفاده می‌کند و زمین‌های آن را به فروش می‌رساند. همه چیز به دقت و درستی طراحی شده تا شما مالک بخشی از خاک یک کشور باشید. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) فقط قابلیت سرمایه گذاری در زمین‌های آمریکا وجود دارد.

در این پروژه علاوه بر زمین و خانه می‌توانید حتی وسایل حمل و نقل، مراکز تفریحی و عمومی را نیز خرید و فروش کنید و درآمد خود را افزایش دهید. همچنین قابلیت اجاره دادن دارایی خود را نیز در بازی خواهید داشت تا افرادی که قابلیت استفاده از آن را دارند، از آن استفاده کنند.

سیاست‌های توزیع توکن و بررسی اعتبار سازندگان

آپلند

توکن اختصاصی بازی آپلند که تمام تراکنش‌ها به کمک آن انجام می‌شود، UPX نام دارد. این توکن به نحوی طراحی شده است که هر 1000 توکن UPX برابر با یک دلار آمریکا خواهد بود. این تعیین قیمت برای نزدیک شدن شرایط بازی به واقعیت انجام شده است.

تعداد کل توکن‌های بازی 100 میلیارد توکن است که به دو استخر نسبت داده شده است. استخر اول به ارزش 50 میلیارد توکن که به عموم مردم عرضه شده و برای خرید و فروش در داخل آپلند کاربرد دارد. استخر دوم نیز به ارزش 50 میلیارد توکن که به توسعه و گسترش پروژه و اهدای جوایز به مالکان زمین‌ها در بازی اختصاص دارد.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

اهداف و آینده پروژه

پروژه آپلند روز به روز در حال توسعه و گسترش است. از سال 2019 که عرضه شد، تیم سازنده ثابت کرد که به اهداف و برنامه خود پایبند است. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) تیم سازنده در حال گسترش زیرساخت پروژه، مکانیزم‌های متاورس، ماموریت‌های موجود در نقشه و NFT هاست. شما می‌توانید در وب سایت پروژه جزئیات دقیق اهداف پروژه را مطالعه بفرمایید.

جمع بندی

در کل پروژه آپلند یک پروژه ریشه دار در شبکه ایاس است که در زمینه متاورس فعالیت دارد. این یک پروژه متاورسی است که در نقشه واقعی کره زمین پیاده شده است و شما می‌توانید مالکیت قسمتی از کره زمین را به صورت مجازی داشته باشید.

در این پروژه شما می‌توانید ملک مورد نظر خود را خریداری کنید و وارد بازی شوید و ماموریت‌های داخل بازی را انجام دهید و جایزه دریافت کنید. حتی می‌توانید بدون خرید ملک نیز وارد بازی شوید و در فضای آن از بازی کردن با دیگران لذت ببرید.

آپلند در زمینه متاورس به شهرت دیسنترالد و سندباکس نرسیده است ولی در صورت مورد توجه قرار گرفتن مجدد متاورس و فضای مجازی، آپلند می‌تواند سود خوبی را برای سرمایه گذاران خود همراه داشته باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *