پیشبینی و آینده قیمت ارز VERI/ رشد 20 درصدی وریتاسوم !

  • 13 بهمن 1400

رمزارز وریتاسوم (Veritaseum)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2017 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

Veritaseum یک شرکت نرم افزاری است و VERI ارز دیجیتال اختصاصی این پروتکل است که از استاندارد ERC-20 استفاده می‌کند و برای پرداخت محصولات و خدمات Veritaseum از این پروتکل استفاده می‌شود.این پروتکل بر مبنای بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کند. در نتیجه امنیت کاربران ابن شبکه توسط اتریوم تامین می‌شود.

کاربرد و نحوه کار پروژه وریتاسوم (veri)

این پروتکل غیر متمرکز در بالاترین لایه‌ی بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کند و به کاربران به این وسیله اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به کارگزاری‌ها و واسطه‌ها بتوانند معاملات خود را انجام دهند.

این پروتکل مانند بلاک چین اتریوم به کمک قراردادهای هوشمندی عمل می‌کند که شرایط هر معامله را بر اساس نظر دو طرف هماهنگ می‌کند و به طرفین اجازه می‌دهد خود، شرایط معامله را تعیین نمایند. به همین دلیل کاربران نمی‌توانند از زیر بار مسئولیت این قراردادها شانه خالی کنند و البته قابل شکست نیز نیستند.

این ویژگی باعث می‌شود تا هزینه‌ی معاملاتی که در این پروتکل انجام می‌شود نسبت به هزینه های سنتی بسیار مقرون‌ به صرفه‌تر باشد.

این پروتکل از دو جز تشکیل شده است. نرم افزار متمرکز و توزیع شده از اجزای این دو پروتکل هستند. نرم افزار متمرکز در خدمت سازمان‌هایی قرار می‌گیرد که امکان استفاده از فناوری غیر متمرکز و توزیع شده را ندارند. به همین دلیل از این فناوری استفاده می‌کنند تا به وسیله این فناوری بتوانند سرویس‌های تحت کنترل مشتری را اجرا کنند.

سازمان‌هایی که از فناوری متمرکز استفاده می‌کنند نیازمند دو مولفه‌ی اصلی هستند. مولفه‌ی اول نیاز به یک کارگزار و مولفه‌ی دوم یک آربیتراژ هوشمند است که به صورت یک نرم افزار طراحی می‌شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال وریتاسوم (veri)

ارز دیجیتال وریتاسوم در بالاترین قیمت خود تا محدوده 465 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 99 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی وریتاسوم به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی وریتاسوم —> 75– 45

نواحی مقاومتی وریتاسوم —>122–189

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز وریتاسوم در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 122 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال وریتاسوم

در حال حاضر قیمت وریتاسوم در محدوده 99 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال veri می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :141دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :162دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :197 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :220 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :310 دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *