معرفی پروژه سندباکس / کسب درآمد از پروژه Sandbox

  • 13 بهمن 1400
A 1

پروژه سندباکس در سال 2020 وارد در شبکه اتریوم راه اندازی شد. این پروژه در زمینه دنیای مجازی و متاورس فعالیت دارد و قصد دارد یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین فضاهای غیرمتمرکز را ایجاد کند. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • راه‌های کسب درامد از سندباکس
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمتی توکن SAND
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه سندباکس از پروژه‌های قوی حوزه متاورس و فضای مجازی است که قابلیت مالکیت دارایی را به سرمایه گذاران خود می‌دهد. شما با داشتن توکن اختصاصی بازی و یا زمین‌های دنیای متاورس می‌توانید در تصمیم گیری‌های پروژه نیز شرکت کنید.

توکن اختصاصی پروژه SAND نام دارد و تعداد کل توکن‌ها 3 میلیارد است.  این تعداد در طی 5 سال به طور کامل عرضه خواهد شد و همین امر نشان می‌دهد که سندباکس برنامه کامل و جامعی برای مدیریت قیمت و تثبیت بازار خود دارد. از این توکن‌ها بیشترین سهم یعنی 26 درصد نیز به خزانه پروژه نسبت داده شده است تا در مواقع ضروری برای حمایت و گسترش پروژه از آن استفاده شود.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

راه‌های کسب درامد از سندباکس

سندباکس

در پروژه سندباکس شما چندین راه برای کسب درآمد خواهید داشت. اولین راه کسب درامد خرید توکن SAND و استیک کردن آن در وب سایت رسمی پروژه است. در این صورت شما علاوه بر سود گرفتن از روند ارز، به صورت سالیانه نیز سود دریافت خواهید کرد.

دومین راه کسب درآمد از سندباکس خرید زمین در متاورس بازی سندباکس است. شما در این زمین می‌توانید هر فعالیتی داشته باشید. شما می‌توانید آن را بسازید و به یک خانه زیبا تبدیل کنید و یا یک مرکز تفریحی و یا حتی یک بازی در آن طراحی کنید تا سایر بازیکنان نیز بتوانند از آن استفاده کنند. در سندباکس حتی این قابلیت وجود دارد که زمین خود را اجاره دهید. اگر شما نمی‌توانید از زمین خود استفاده کنید، افراد زیادی هستند که می‌توانند این کار را انجام دهند و از شما اجاره خواهند کرد. در حال حاضر استفاده اصلی این اجاره کردن، تبلیغات است. بسیاری از پروژه‌ها در متاورس سندباکس تبلیغ خود را به نمایش گذاشته‌اند.

سندباکس

سومین راه کسب درآمد در سندباکس خرید بلیت هر فصل بازی است تا بتوانید وارد متاورس شوید و ماموریت‌های مختلف را انجام دهید و توکن SAND دریافت کنید. دنیای سندباکس پر از بازی‌های جذاب و کوتاه است که با بازی کردن در ان‌ها می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

اهداف و آینده پروژه

پروژه سندباکس در زمینه اهداف خود تا اینجای مسیر بسیار موفق عمل کرده است و توانسته توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. در ادامه مسیر سندباکس قصد دارد همکاری‌های جدیدی را با پروژه‌های ارز دیجیتال و یا NFT جدید داشته باشد. بازی‌های موجود در سندباکس به بیش از هزار بازی افزایش پیدا خواهد کرد.

یکی دیگر از اهداف سندباکس ایجاد بازی در کنسول‌های بازی است که در این صورت شاهد رشد بی نظیر پروژه خواهیم بود. همانطور که ذکر شد تا کنون (در زمان انتشار مقاله) فقط یک فصل از بازی سندباکس اجرا شده است. این فصل‌ها ادامه دار خواهند بود و با جوایزی بی نظیر نیز همراه خواهند بود.

بررسی قیمتی توکن SAND

سندباکس

توکن سندباکس کار خود را با قیمت 5 سنت در سال 2020 آغاز کرد. سپس در سال 2021 با مورد توجه قرار گرفتن متاورس و فضای مجازی، قیمت توکن دچار رشد بی نظیری شد و به محدوده 8 دلار رسید. این استقبال بی‌نظیر نشان از موفقیت سندباکس در اهداف خود داشت.

در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) به دلیل ریزش بازار ارزهای دیجیتال قیمت توکن سندباکس به محدوده 4 دلار رسیده است و همین موضوع نشان می‌دهد که در صورت بازگشت بازار، می‌توان سود خوبی را از این پروژه جذاب کسب کرد. در صورت تمایل می‌توانید پیش بینی قیمت توکن SAND را در وب سایت ما مطالعه بفرمایید.

جمع بندی

در کل سندباکس از پروژه‌های قوی دنیای ارزهای دیجیتال است که با رشد چشمگیر در سال 2021 خود را به جمع 50 ارز برتر بازار رسانده و در این محدوده تثبیت شده است. اهداف و آینده پروژه بسیار درخشان است و نشان می‌دهد که سندباکس در سال‌های آتی در این محدوده قیمتی نخواهد بود. با دید میان مدت و بلند مدت، سندباکس یک گزینه بسیار منطقی برای کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال است.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *