پیشبینی و آینده قیمت ارز FUSE/ فیوز نتورک 1 دلاری !

  • 12 بهمن 1400

رمزارز Fuse Network، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

پروژه فیوز نتورک به افراد مختلف اجازه می‌دهد تا کیف پول خود را با برند خودشان یا شرکتشان تولید نمایند. قصد این پروژه ساده‌تر کردن فعالیت افراد مختلف و مخصوصا کارآفرینان است تا آنها وقت بیشتری و تمرکز بیشتری برای فعالیت اصلی خود و جلب مشتری داشته باشند. توکن این پروژه که fuse نام دارد برای تایید تراکنش‌ها به شبکه پرداخت می‌شود. 

پلتفرم ارز دیجیتال fuse سیستم ثبت سوابق بدون واسطه و مرز است که جهت ادغام آسان ، پرداخت های روزانه برای کاربران طراحی شده است.

شبکه مذکور بوسیله یک پل به اتریوم متصل میگردد که در نتیجه هر توکنی می تواند آزادانه بین اتریوم و زنجیره فیوز آزادانه حرکت کند.

عملکرد آن به این صورت است،هنگامی که توکن‌ها روی اتریوم بوجود می آیند، می‌توان آن‌ها را به زنجیره فیوز منتقل کرد که این امر می‌تواند به طیف وسیعی از ویژگی‌ها و پلاگین‌ها دسترسی داشته که عملکردها و فرصت‌های مختلفی را فراهم میکند.

کاربرد و ویژگی های فیوز نتورک (fuse)

در تاریخ 14 آگوست سال 2020، الروند اعلام کرد که از این به بعد دارایی‌هایش در شبکه ارز دیجیتال Fuse Network برای مواردی از قبیل:

پرداخت‌ها، مشوق‌های تجاری- اجتماعی و برنامه‌های وفاداری استفاده خواهد شد.

این همکاری ها شامل ادغام شبکه اصلی الروند با بستر فیوز خواهد بود.همچنین، کاربران می توانند با بهره از eGLD، BUSD و سایر توکن های موجود در شبکه Elrond، مشوق های مبادلاتی، پاداش های سفارشی، پرداخت ها و سایر فعالیت های مرتبط خود را ایجاد و مدیریت کنند، بعلاوه موارد گفته شده دارایی های صادر شده در بلاکچین ارز دیجیتال الروند در کیف پول فیوز قابل استفاده خواهند بود.

همچنین از این توکن برای تنبیه و پاداش اعتبارسنج‌ها هم استفاده می‌گردد. با استفاده از این پلتفرم تا به حال بیش از ۳۷۰ هزار عدد ولت و کیف پول ساخته شده است.

یکی از امکاناتی که افراد با داشتن توکن این پروژه می‌توانند به دست بیاورند آن است که می‌توانند توکن خودشان را به افرادی که وظیفه اعتبار سنجی تراکنش‌های مختلف را دارند، بسپارند و همزمان از آن سود کسب کنند به این صورت که هرگاه اعتبارسنجی کار خودش را درست انجام بدهد و افرادی که با آن اعتبار سنج توکن خودشان را داده‌اند پاداش دریافت می‌کنند.

از این توکن به عنوان توکن حاکمیتی نیز استفاده می‌شود. که به موجب آن افراد می‌توانند در امور مختلف و هداف آتی پروژه تصمیم گیری نمایند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال فیوز نتورک (fuse)

ارز دیجیتال فیوز نتورک در بالاترین قیمت خود تا محدوده 2.14 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.74 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی فیوز نتورک به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی فیوز نتورک —> 0.64– 0.26

نواحی مقاومتی فیوز نتورک —>0.98–1.31

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز فیوز نتورک در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 0.98 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

این توکن نسبت به روز اولی که ارائه شده بیش از 18125 درصد رشد قیمت را به همراه داشته است و نسبت به بالاترین قیمت خود 63 درصد ریزش قیمت را به همراه داشته است .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال فیوز نتورک

در حال حاضر قیمت فیوز نتورک در محدوده 0.74دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال fuse می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :1.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :1.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :2.6 دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *