پیشبینی و آینده قیمت ارز SPELL/ توکن اسپل آماده رشد 40 درصدی

  • 11 بهمن 1400
معرفی ارز spell

رمزارز Spell Token، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

ارز دیجیتال SPELL یک توکن پاداش مرتبط با abracadabra.money است، یک پلتفرم وام دهی که از توکن های بهره دار (ibTKNs) به عنوان وثیقه برای قرض گرفتن یک استیبل کوین با دلار آمریکا به نام Magic Internet Money (MIM) استفاده می کند.

رمز ارز SPELL عمدتاً با قرار دادن توکن‌های LP در فارم به‌دست می‌آید. به عنوان یک توکن حاکمیتی، ارز دیجیتال SPELL شبیه میکر (Maker با تیکر MKR) است که می‌تواند برای تنظیم پارامترهای پروتکل استفاده شود.

ویژگی ها و کاربرد توکن spell

Abracadabra از فناوری Kashi Lending که توسط SushiSwap (SUSHI) معرفی شده است برای ارائه بازارهای وام ایزوله استفاده می کند که به کاربران امکان می دهد تحمل ریسک خود را با توجه به وثیقه ای که تصمیم به استفاده از آن دارند تنظیم کنند. همچنین،کاربران می توانند وثیقه سپرده و MIM را در مقابل آن وام بگیرند. بعلاوه، فرصت‌های فارمینگ با بازدهی را ارائه می‌دهد، جایی که کاربران می‌توانند توکن‌های ارائه‌دهنده نقدینگی (LP) خود را برای فارمینگ SPELL به اشتراک بگذارند.

این امر نقدینگی بهتری را برای جفت ارزهای دیجیتال خاص، که در حال حاضر Ether (ETH)-Spell Token (SPELL) و Magic Internet Money (MIM)-LP 3pool Curve (3CRV) هستند، تسهیل می کند. علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند موقعیت های فارمینگ اهرمی را با استفاده از MIM قرض گرفته شده از وثیقه بهره داری خود باز کنند.

کاربران میتوانند با استیک کردن این توکن پاداش دریافت کنند ، که این ویژگی باعث شده تا کاربران زیادی این توکن را استیک کنند و حتی وام های زیادی دریافت نمایند .

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال اسپل توکن

ارز دیجیتال اسپل توکن در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.075 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.0068 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی اسپل توکن به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی اسپل توکن—> 0.0061– 0.0048

نواحی مقاومتی اسپل توکن—>0.0098–0.014

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز اسپل توکن در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 0.0098 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

این میم کوین نسبت به روز اولی که ارائه شده بیش از ۲۷۰۰ درصد رشد قیمت را به همراه داشته است و نسبت به بالاترین قیمت خود ۸۹ درصد ریزش قیمت را به همراه داشته است .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال اسپل توکن

در حال حاضر قیمت اسپل در محدوده 0.0068دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال spell می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.0094دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.011دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.014دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.0017دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.0038دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *