پیشبینی و آینده قیمت ارز SIGNA/رشد 50 درصدی سیگنوم

  • 11 بهمن 1400
معرفی ارز signa

رمزارز سیگنوم (SIGNA)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد.

سیگنا، توکن دیجیتال بومی  ارزدیجیتال Signum  است که می توان از آن در تمام برنامه های Signum استفاده کرد. سیگنا اولین کریپتویی است که از الگوریتم اجماع اثبات ظرفیت در بازار ارز های دیجیتال بهره برده است.

ارزدیجیتال Signum  یک راه حل قدرتمند که بلاک چین را به پایدارترین روش موجود به تبدیل میکند. مانند بیت کوین، Signum  یک توکن به نام Signa ارائه می دهد که با استفاده از یک سیستم دفتر کل غیرمتمرکز، معامله و ذخیره می شود. هیچ واسطه، درگاه پرداخت یا بانکی در این بین وجود ندارد.

اما ارزدیجیتال Signum  بسیار بیشتر از یک رمز ارز است،بلکه به عنوان یک پلت فرم قابل تنظیم، این قدرت را دارد که برنامه های غیرمتمرکز غیر قابل توقف و مقاوم در برابر سانسور را ارائه دهد. هر کسی می‌تواند دارایی‌های دیجیتالی (توکن‌هایی) ایجاد کند که می‌توان از آن‌ها به روش‌هایی استفاده کرد که تنها توسط تصورات ما محدود شده است.

صرافی ها، بازارها، خدمات مالی و بازی ها میتوانند از آن بهره ببرند. بهترین بخش این است که در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین یا اتریوم، پایدار است.

ارزدیجیتال Signum  در وایت پیپر خود به عنوان اولین بلاک چین پایدار توصیف شده است که کمتر از 0.002٪ از انرژی بیت کوین را برای به حرکت درآوردن بلاک چین تولید می کند و از سخت افزار درجه یکی استفاده میکند که به راحتی قابل تغییر است، Signum همچنین از اتلاف الکترونیکی (در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال) جلوگیری می کند.

معماری ارزدیجیتال Signum  شامل قراردادهای هوشمند آسان، راه حل های پرداخت ایمن، تولید توکن، پیام رسانی همتا به همتا، و میانبرهای داده قابل تنظیم است.

ویژگی های ارز دیجیتال SIGNA

ارزدیجیتال Signum  جهان را با اجماع غیرمتمرکز اثبات تعهد (PoC+) به عنوان تکامل اجماع اثبات ظرفیت (PoC) آشنا کرد.

در قیاس با اجماع شناخته شده اثبات کار (PoW) مورد استفاده توسط بیت کوین و بسیاری از کوین های دیگر، که نیاز به تجهیزات پرقدرت خاصی دارند، PoC+ به سادگی از فضای موجود دیسک استفاده می کند.

این اجماع نوآورانه روش جدیدی را برای ماینرها ارائه می‌کند تا ظرفیت ذخیره‌سازی مؤثر خود را افزایش دهند ، این به امنیت شبکه و بهبود شانس آنها برای کسب پاداش استخراج کمک می کند.

PoC+ گزینه بهتری میتواند باشد چراکه ظرفیت موثر را می توان بدون خرید تجهیزات بیشتر افزایش داد.

ارزدیجیتال Signum  اولین پلتفرمی بود که قراردادهای هوشمند کامل تورینگ را روی یک بلاک چین عمومی اجرا کرد.

Signum SmartJ یک چارچوب قرارداد هوشمند Signum است که به ایجاد و استقرار قراردادهای هوشمند از طریق زبان برنامه نویسی آسان و همه منظوره جاوا انجام میگیرد.

از ویژگی های منحصربفرد قراردادهای هوشمند Signum این است که می توان آنها را طوری برنامه ریزی کرد که به صورت خودکار اجرا شوند.

اکثر قراردادهای هوشمند موجود امروزی فقط به تراکنش هایی که دریافت می کنند واکنش نشان می دهند. قراردادهای هوشمند خودگردان Signum پتانسیل بی‌پایانی را برای برنامه‌های کاربردی جدید مانند قرعه‌کشی‌های غیرمتمرکز وغیرقابل اعتمادی که باید در زمان خاصی اجرا شوند، فراهم می‌کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال سیگنوم (SIGNA)

ارز دیجیتال سیگنوم (SIGNA) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.019 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.0053 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی سیگنوم به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی سیگنوم —> 0.0047– 0.0038

نواحی مقاومتی سیگنوم—>0.0073–0.009

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز سیگنوم در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 0.0073 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال SIGNA

در حال حاضر قیمت سیگنوم در محدوده 0.0053 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SIGNAمی باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.0076 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.0086دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.0098دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.012دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.019دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *