پیشبینی وآینده قیمت ارز KISHU/ کیشو جایگزین شیبا !

 • 11 بهمن 1400
پیشبینی ارز kishu

رمزارز کیشو (Kishu Inu)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

این رمز ارز یکی از میم کوین ها MEME می باشد یعنی ارز دیجیتال KISHU در میان ارزهای رمز پایه جدید به عنوان رقیبی برای دوج کوین Dogecoin شناخته می شود. همچنین این ارز دیجیتال به عنوان پاداش بین کاربران توزیع می شود.

ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU از یک تصویر سگ برای نماد خود استفاده می کند که در واقع همانند رمز ارز شیبا تصویر این سگ به عنوان نماد تجاری این ارز دیجیتال شناخته می شود. به طور کلی ارز دیجیتال کیشو KISHU عملکرد و ساختاری شبیه به رمز ارزهایی همچون دوج کوین و شیبا دارد.

میم کوین ها به عنوان یک شوخی شناخته می شوند و در حال حاضر از جایگاه ویژه ای در میان ارزهای دیجیتال و کاربران برخوردار هستند. آنچه که توجه افراد بسیاری را به این نوع از رمز ارزها جلب کرده است به عبارتی آینده ای می باشد که در انتظار اینگونه از رمز ارزهاست. تیم بنیان گذار این میم کوین بیان نموده اند که این ارز دیجیتال قصد دارد در آینده چیزی فراتر از یک میم کوین باشد و این موضوع می تواند برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال یک نکته مثبت باشد.

ارز دیجیتال کیشو اینو در 17 آپریل سال 2021 به بازار رمز ارز ها ارائه شد و به سرعت به یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه در سال 2021 تبدیل شد.

اگر بخواهیم یکی از پروژه های کیشو اینو را معرفی نماییم، می توان به صرافی غیرمتمرکز کیشوسواپ KISHU Swap اشاره کرد. در این صرافی غیرمتمرکز امکان تعویض توکن های ERC-20 وجود دارد .

همچنین ارز دیجیتال کیشو اینو مبتنی بر بلاکچین اتریوم می باشد. ارز دیجیتال KISHU در صرافی هایی همچون Uniswap، CoinTiger، Biki و OKEx پشتیبانی می شود.

ویژگی های و کاربرد ارز دیجیتال کیشو اینو

در ابتدا میخواهیم به یکی از کاربرد های اصلی این ارز بپردازیم ، چرا که این میم کوین از یک صرافی غیر متمرکز برخوردار میباشد.

از جمله ویژگی های این میم کوین :

 1. کارمزد کم: با توجه به اینکه انتقال کوین KISHU بین کیف پول ها انجام می شود، کارمزد کمتری نسبت به خدمات بانکی سنتی دارد.
 2. کسب درآمد بدون ریسک: کسانی که کوین KISHU را دارند می توانند سود دریافت کنند و آن سود را به کیف پول خود اضافه کنند. در واقع بدون معامله قادر به کسب سود هستند.
 3. سرعت تراکنش: کوین KISHU به شما این امکان را می دهد که معاملات و تراکنش ها را طی چند دقیقه انجام دهید.

اهداف میم کوین KISHU INU

 1. یکی از اهدافی که پروژه ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU دارد، این است که در آینده به عنوان یک میم کوین در میان سایر میم کوین ها از جذابیت بیشتری برخوردار باشد.
 2. با توجه به مطالبی که در وایت پیپر این ارز دیجیتال ارائه شده است مشاهده می شود که این پروژه قصد دارد تا کوین جدید، اعتبار و کسب سود را ارائه دهد.
 3. توکن کیشو قصد دارد تا با انجام فرآیند استیکینگ Staking به کاربران سود خوبی ارائه دهد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال کیشو (kishu)

ارز دیجیتال کیشو (kishu) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.000000017 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.00000000195 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی کیشو به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی کیشو—> 0.0000000011– 0.0000000008

نواحی مقاومتی کیشو—>0.0000000026–0.0000000039

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز کیشو در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 0.0000000026 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

این میم کوین نسبت به روز اولی که ارائه شده بیش از 2700 درصد رشذ قیمت را به همراه داشته است و نسبت به بالاترین قیمت خود 89 درصد ریزش قیمت را به همراه داشته است .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال kishu

در حال حاضر قیمت کیشو در محدوده 0.00000000195 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال kishuمی باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

 • پایان ۲۰۲۲ :0.000000003دلار
 • پایان ۲۰۲۳ :0.0000000055دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :0.0000000092دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :0.000000019دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :0.000000039دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *