معرفی پروژه استپ هیرو / کسب درآمد از بازی Step Hero

  • 11 بهمن 1400
D 3

پروژه استپ هیرو در سال 2021 در شبکه بایننس راه اندازی شد. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و قابلیت کسب درآمد از آن وجود دارد. این پروژه زیرمجموعه‌های متنوعی نیز خواهد داشت. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • بازی Step Hero و کسب درآمد از آن
  • بازی Gunfire Hero و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن‌ STEP و HERO
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه استپ هیرو یک بازی کریپتویی است که قصد دارد متاورس مخصوص به خود را داشته باشد و شما بتوانید با انجام بازی‌های مختلف، کسب درامد داشته باشید. در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) دو بازی از زیرمجموعه‌های استپ هیرو راه اندازی شده‌اند.

در پروژه استپ هیرو دو توکن اختصاصی وجود دارد، توکن HERO و توکن STEP که در بازی قابل دریافت هستند. تعداد کل توکن‌های STEP نامشخص می‌باشد و می‌تواند روز به روز زیاد شود و همین امر می‌تواند باعث نگرانی سرمایه گذاران شود چرا که روند قیمت معمولاً نزولی خواهد بود.

از سویی دیگر تعداد کل توکن‌های HERO محدود است و برابر با 100 میلیون توکن است. از این تعداد 14.5 درصد به جوایز درون بازی، 15 درصد به تبلیغات و 8 درصد به گسترش و توسعه پروژه اختصاص داده شده است.

تیم سازنده بازی متشکل از متخصصین ارزهای دیجیتال و طراحان بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در زمینه طراحی بازی و ارزهای دیجیتال دارند. شما می‌توانید به وایت پیپر پروژه مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کامل این افراد را مطالعه کنید.

بازی Step Hero و کسب درآمد از آن

بازی اصلی پروژه استپ هیرو یک بازی نقش آفرینی، ماجراجویی و مبارزه‌ای است که شما باید در ابتدا قهرمان خود را انتخاب کنید. سپس یک نقشه را برای ماجراجویی خود انتخاب کنید و وارد مراحل شوید. برخی از مراحل دارای هیولاهایی می‌باشد که برگرفته از فرهنگ یونان باستان می‌باشد.

شما همزمان با رد کردن مراحل مختلف و کسب درآمد از آن می‌توانید تجهیزات قهرمان خود را ارتقا دهید و قهرمان قوی‌تری نیز داشته باشید.

بازی استپ هیرو یک مارکت داخلی نیز دارد که شما می‌توانید در آن قهرمان خود را به فروش برسانید و قهرمان دیگری خریداری کنید. در این مارکت تجهیزات نیز معامله می‌شوند.

بازی Gunfire Hero و کسب درآمد از آن

استپ هیرو

دومین بازی ارائه شده توسط استپ هیرو، بازی Gunfire Hero می‌باشد. این بازی یک بازی تیراندازی است که در آن تیراندازی به صورت خودکار انجام می‌شود و شما باید فقط قهرمان خود را جا‌به‌جا کنید تا گلوله‌های دشمن به شما اصابت نکند.

در این بازی شما در مراحل مختلف بازی می‌توانید توکن HERO و STEP را دریافت کنید و از آن برای اتقای قهرمان استفاده کنید و یا برداشت انجام داده و کسب درآمد کنید. قهرمان‌های مختلف در این بازی دارای قدرت‌های مختلف و ویژگی‌های متنوعی هستند و شما باید با توجه به استراتژی خود قهرمان مناسب را انتخاب کنید.

اهداف و آینده پروژه

پروژه استپ هیرو قصد دارد متاورس مخصوص به خود را داشته باشد که شما بتوانید در آن با قهرمان‌های خود در بازی‌های مختلف شرکت کنید و در واقع به یک پلتفرم برای بازی‌های ویدیویی با قابلیت کسب درآمد تبدیل شود.

از اهداف استپ هیرو در سال 2022 می‌توان به اجرای بازی‌های جدید و راه‌های جدید برای کسب درآمد اشاره کرد. علاوه بر این تیم سازنده قصد دارد که ثبات پروژه را بالا ببرد تا بتواند به یکی از بزرگان حوزه بازی‌های کریپتویی تبدیل شود. باید دید که سازندگان استپ هیرو تا چه حد در این راه موفق خواهند بود.

بررسی قیمت توکن‌ STEP و HERO

استپ هیرو

در پروژه استپ هیرو، دو توکن وجود دارد، توکن اختصاصی بازی که HERO نام دارد و یک توکن زیرمجموعه که STEP نام دارد.

توکن HERO در زمان عرضه با قیمت 1.32 دلار عرضه شد و سپس تا محدوده 3 دلار رشد کرد و در اثر ریزش بازار  ارزهای دیجیتال در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 11 سنت قرار گرفته است.

توکن STEP در زمان عرضه در محدوده 30 سنت کار خود را اغاز کرد و تقریباً یک روند نزولی را در پیش گرفته تا به ارزش ذاتی خود برسد و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) به قیمت 1.5 سنت رسیده است.

این اختلاف قیمتی ایجاد شده در توکن‌ها می‌تواند هشدار بزرگی برای سرمایه گذاران پروژه باشد و باید منتظر ماند تا تیم سازنده اقدامی در جهت تثبیت قیمت در بازار انجام دهد.

جمع بندی

در کل پروژه استپ هیرو یک پروژه آینده دار در زمینه ارزهای دیجیتال است که قابلیت کسب درآمد از آن وجود دارد. بازی‌های زیرمجموعه استپ هیرو در حال افزایش هستند و راه‌های کسب توکن‌های اختصاصی بازی نیز در حال افزایش است. به منظور سرمایه گذاری در این پروژه باید منتظر ماند تا روند قیمت توکن‌ها صعودی شوند و تیم سازنده به اهداف و پروژه‌های خود عمل کند تا بتوان با دید بلند مدت وارد این پروژه شد و از آن کسب سود کرد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *