معرفی پروژه کریزی ماینر / کسب درآمد از بازی Crazy Miner

  • 10 بهمن 1400
A 3

پروژه کریزی ماینر در سال 2022 در شبکه بایننس راه اندازی شد. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و شما می‌توانید از آن کسب درآمد داشته باشید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن PWR
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه کریزی ماینر داستان سال 2013 را روایت می‌کند. حباب بازار در حال شکل گیری است و شما در سر دارید تا تبدیل به بزرگترین ماینر در دنیای ارزهای دیجیتال شوید. شما باید در این بازی بهترین سیستم کامپیوتری موجود در دنیا را درست کنید تا بتوانید توکن اختصاصی پروژه یعنی PWR را استخراج کنید.

تعداد کل توکن‌های بازی کریزی ماینر 250 میلیون توکن است که تا انتهای سال سوم بازی به صورت کامل وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد. از این تعداد توکن‌ها، 80 درصد به جوایز داخل بازی برای ماینرها اختصاص دارد و 8.5 درصد نیز به فعالیت‌های مارکتینگ و تبلیغاتی تعلق دارد. حجم خوبی از جوایز بین افراد توزیع خواهد شد ولی نبود یک صندوق حمایتی برای موارد خاص در سیاست‌های توزیع توکن، می‌تواند نقطه ضعف این تقسیم بندی باشد.

تیم سازنده بازی متشکل از افرادی با سابقه قوی در زمینه ارزهای دیجیتال و طراحی بازی‌های کامپیوتری می‌باشد. نقطه ضعف تیم این است که تا اینجا نامی از آن‌ها آورده نشده است و همین موضوع باعث شده است که مخاطبان به سلامت و اعتبار پروژه شک کنند. باید منتظر ماند و دید که نامی از سازندگان بازی آورده خواهد شد یا خیر. بازی در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) یک ماه است که راه اندازی شده است و شاید این موضوع و نقص در ادامه برطرف شود.

نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن

کریزی ماینر

در بازی کریزی ماینر همانطور که ذکر شد شما باید بهترین تجهیزات کامپیوتری را تهیه کنید تا بتوانید قدرت استخراج خود را افزایش دهید. به همین منظور شما باید به سایت رسمی پروژه مراجعه کنید و سیستم ماین و مشاور خریداری کنید. بسته به مقدار سرمایه‌گذاری خود، شما می‌توانید چند دستگاه ماینر و یا چند مشاور خریداری کنید و قدرت ماین خود را افزایش دهید.

در این بازی قدرت ماین با Hash Power اندازه گیری خواهد شد. هر چه این قدرت بیشتر باشد، تعداد توکن‌های دریافتی به عنوان جایزه افزایش خواهد یافت. را دیگر کسب درآمد از بازی کریزی ماینر مبارزه با سایر افراد است. این مبارزه نیز بر اساس تجهیزات و قدرت استخراج شما انجام خواهد شد. در صورت پیروزی در مبارزات نیز جوایز اضافه دریافت خواهید کرد. این جوایز به صورت توکن اختصاصی بازی پرداخت خواهند شد.

اهداف و آینده پروژه

کریزی ماینر

پروژه کریزی ماینر در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) دو فاز اولیه برنامه خود را انجام داده است. در فاز سوم تیم سازنده قصد دارد که قابلیت ارتقا NFT، افتتاح مارکت درونی بازی برای خرید و فروش NFT، کامزد اضافه برای نهنگ‌ها با قدرت استخراج بیش از 4000 و مبارزه با اشخاص مختلف را به بازی اضافه کند.

در فاز چهارم تیم کریزی ماینر قصد دارد به افزایش ثبات پروژه و توکن اختصاصی آن بپردازد و با همکاری کردن با فضای مجازی و سایت‌های معتبر، کاربران خود را افزایش دهد.

در نهایت نیز کریزی ماینر وارد متاورس خواهد شد! این هدف نهایی تیم سازنده برای سال 2022 است و باید دید که چه اخباری به مرور از آن منتشر خواهد شد.

بررسی قیمت توکن PWR

توکن PWR همانند سایر توکن‌هایی که در ابتدا وارد بازار می‌شوند درگیر رشد و افت‌های هیجانی شده بود ولی در حال حاضر به یک محدوده قیمتی با ثبات رسیده و باید دید که تیم سازنده برای رشد قیمت توکن چه برنامه‌هایی دارد.

جمع بندی

در نهایت پروژه کریزی ماینر می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد در صورتی که تیم سازنده به اهداف خود پایبند باشد و باعث رشد قیمت و سودرسانی به سرمایه گذاران شود. به منظور سرمایه گذاری در همچین پروژه نوپایی باید صبر کرد و منتظر ماند تا از سلامت و اعتبار آن مطمئن شویم.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *