پیشبینی و آینده قیمت ارز DUSK/ داسک نتورک 1 دلاری !

 • 9 بهمن 1400
معرفی ارز dusk

شبکه داسک (dusk) خود را به عنوان بلاکچینی قابل برنامه ریزی و محرمانه توصیف می کند که مبتنی بر پروتکل دانش صفر یا ZKP است. نکته اساسی در طراحی این شبکه، زیرساخت عمومی مقیاس پذیر و حفط حریم خصوصی دقیق اطلاعات است.

داسک یک بلاکچین حریم خصوصی می باشد که هدف آن این است که مبادلات رمزارزها را به صورت خودکار انجام دهد در حالی که حریم شخصی کاربر را حفظ می کند.

شبکه داسک به مشاغل این امکان را می دهد تا ابزارهای مالی مانند اوراق بهادار را با استفاده از حریم خصوصی با حفظ قراردادهای هوشمند توکن کنند. این فناوری کاملا به رمزنگاری دانش صفر متکی است و اولین ماشین مجازی دانش صفر ZK-VM در جهان است.

توکن داسک DUSK از جمله توکن های ERC-20 است که می تواند برای توافق در شبکه استفاده شود و همچنین برای پرداخت کارمزدهای شبکه، استقرار DApp و به عنوان    Gas مورد استفاده قرار گیرد. از توکن داسک Dusk در شبکه می توان به عنوان پاداشی برای شرکت کنندگان در اجماع شبکه نیز استفاده کرد.

ویژگی ها و مزایای توکن DUSK

 • انجام معاملات و نقل و انتقالات مالی
 • شرکت تو الگوریتم های اجماع ،افرادی که تو این روش شرکت میکنند، تو تصمیم گیری های مهم هم نقش دارند. این الگو باعث شده دارندگان این ارز به هولد های بلند مدت تشویق بشن.
 • پرداخت سود و پاداش اعتبارسنج های شبکه با ارز دیجیتال Dusk Network
 • بخش کوچکی از ارزهایی که به شکل مستمر تو این شبکه منتشر میشوند، به صندوق توسعه ی فنی داسک نتورک اختصاص داده شده است. همچنین یه مکانیسم بودجه مستقل تو این شبکه وجود دارد که برای تحقیق و توسعه ی این رمز ارز استفاده میشود. تاثیر این بودجه تو بلند مدت روی Dusk Network دیده میشود.
 • یکی دیگه از کاربرد های ارز داسک نتورک برای پرداخت کارمزد تراکنش ها و مستقر کردن برنامه های غیر متمرکز (DApps) هست. در واقع این ارز هم برای تراکنش های عملیاتی و هم به عنوان گس مورد استفاده قرار میگیره.
 • داسک نتورک جزو ارزهای مبتنی به XSC دسته بندی میشود. به عبارت دیگه، هم به شکل یک طرفه و هم از طریق سوآپ اتمی میتوانید این ارز رو معامله کنین.
 • برای مدیریت بلاک چین داسک نتورک از ارز دیجیتال DUSK Network استفاده میشه

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال داسک (DUSK)

ارز دیجیتال داسک (dusk) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.17 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.64 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی داسک به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی داسک —> 0.58– 0.49

نواحی مقاومتی داسک—>0.8–0.69

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز داسک در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 0.69 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال dusk

در حال حاضر قیمت داسک در محدوده 0.64دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال dusk می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

 • پایان ۲۰۲۲ :0.86 دلار
 • پایان ۲۰۲۳ :1 دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :.1.2 دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :1.5دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :2.2دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *