پیشبینی وآینده قیمت ارز Boba/ بوبا نتورک 2 دلاری !

  • 9 بهمن 1400
معرفی ارز boba

رمزارز Boba Network، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد.

شبکه Boba یک راه حل توسعه پذیر لایه ۲ روی اتریوم است که کارمزدها را کاهش می دهد، تراکنش ها را بهبود می بخشد و ظرفیت عملیات قراردادهای هوشمند را افزایش می دهد. Boba یک مجموعه خوش بینانه است که بر اساس ترکیبی از کد منبع باز Optimism و تلاش های تحقیق و توسعه تیم Enya & Boba بر روی ویژگی هایی مانند تجارت مبتنی بر مبادله و برداشت ها ساخته شده است. زنجیره متقابل نقل و انتقال ارزهای دیجیتال و دارایی کوتاه مدت را ممکن می سازد.

کاربردهای رمزارز Boba

کاربردهای رمزارز Boba به صورت زیر جمع بندی می شود:

1. حکومت داری

توکن BOBA برای اداره جامعه غیرمتمرکز بوبا استفاده خواهد شد. این توکن برای ابتکارات جامعه و جهت دهی آینده شبکه استفاده خواهد شد. هر دارنده توکن بوبا به ازای هر توکنی که در شبکه Boba سهام دارد یک رای می گیرد. دارندگان توکن واجد شرایط ارائه پیشنهادات، رای دادن و تفویض آرا به پیشنهادات در جامعه غیرمتمرکز مطابق با دستورالعمل های حاکمیتی خواهند بود.

2. استیکینگ

توکن های بوبا در شبکه Boba نیز بخشی از کارمزد تراکنش های کسب شده توسط شبکه را از طریق توزیع زنجیره ای که توسط جامعه اداره می شود دریافت خواهند کرد. زمان و جزئیات ترتیبات اشتراک هزینه در یک پیشنهاد حکومتی سازمان غیرمتمرکز Boba و مشروط به رأی سازمان غیرمتمرکز پس از اینکه شبکه به اندازه کافی در حالت ثابت کار کرد تا به تعیین چنین جزئیاتی کمک کند، به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در ادامه میخواهیم به کارایی این شبکه و چگونه کارکرد بوبا نتورک بررسی نماییم.

شبکه Boba بر اساس کد منبع Optimism توسعه یافته است، از این رو به روشی تقریباً مشابه Optimism کار می کند زیرا هر دو فناوری Optimistic Rollup را ارائه می دهند. برخی از ویژگی های استثنایی شبکه بوبا را می توان به شرح زیر مشاهده کرد:

کاهش هزینه کارمزد: به عنوان یک پروژه در لایه ۲ اتریوم، مقابله با مشکل هزینه های بالای کارمزد در Boba اولویت اصلی است. بدون شک بوبا نتورک این کار را به کارآمدترین شکل ممکن انجام می دهد.

خروج سریع: کاربران می توانند پول خود را در عرض چند دقیقه به داخل و خارج از شبکه انتقال دهند. در مقایسه با دیگر پروژه های حاضر در لایه 2 که این فرآیند معمولا از 45 دقیقه تا 3 ساعت طول می کشد، بوبا شرایط ویژه ای را ارائه می کند.

پل میان زنجیره ای NFT: کاربران می توانند دارایی های NFT خود را بین لایه یک و لایه دو یا حتی بین دیگر بلاکچین ها به راحتی ایجاد کرده یا منتقل کنند و بفروشند. این باعث شده است که توسعه NFT به طور کلی و GameFi به طور خاص آسان تر و راحت تر شود.

محاسبه ترکیبی: شبکه Boba این امکان را برای توسعه دهندگان اتریوم فراهم می کند تا کدهایی را در زیرساخت های مقیاس وب مانند AWS Lambda اجرا کنند، بنابراین می توانند الگوریتم های پیچیده ای را پیاده سازی کنند که اجرای آن ها در زنجیره عملا غیرممکن بود.

ایمن شده توسط اتریوم: به عنوان یک پروژه در لایه دوم اتریوم، شبکه Boba کاملاً امنیت اتریوم را به ارث می برد. تا زمانی که اتریوم امنیت بالای خود را حفظ کند، شبکه بوبا نیز به خوبی محافظت خواهد شد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال بوبا (boba)

ارز دیجیتال بوبا نتورک (BOBA) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 7.93 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.65 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی بوبا نتورک به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی بوبا نتورک —> 1.52– 1.19

نواحی مقاومتی بوبا نتورک—>1.98–2.4

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز بوبا نتورک در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 1.98 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال boba

در حال حاضر قیمت بوبا نتورک در محدوده 1.65دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Boba می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :۲.۱ دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :۲.۵ دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :.۳.۲ دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :۳.۹دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :۵.۱دلار

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *