پیشبینی و آینده قیمت ارز VLX/ رشد 50 درصدی ولاس !

  • 7 بهمن 1400
معرفی ارز vlx

رمزارز ولاس (VLX)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2019 به بازار جهانی وارد شد.

ولاس یک شبکه بلاک چینی غیرمتمرکز، ایمن و مقیاس‌پذیر است. شبکه Velas خود را سریع‌ترین شبکه بلاک چینی منطبق با ماشین مجازی اتریوم (EVM) معرفی می‌کند. این شبکه یک پلتفرم متن باز برای اجرای قراردادهای هوشمند است. توسعه‌دهندگان پروژه‌ها و برنامه‌های غیر‌متمرکز مختلف می‌توانند از بستر این شبکه استفاده کرده و اپلیکیشن‌‌های مختلف خود را در این شبکه ایجاد کنند. زبان برنامه‌نویسی شبکه ولاس سالیدیتی (Solidity) است و می‌تواند تا ۷۵,۰۰۰ تراکنش در ثانیه را با کمترین میزان کارمزد پشتیبانی کند.

هدف پلتفرم ولاس (vlx)

شبکه ولاس ( vlx) با الهام از ارزش‌های نسل سوم وب و فناوری بلاک چین و به منظور در اختیار گذاشتن اینترنت ارزان و غیرمتمرکز برای تمامی افراد در سطح جهان ساخته شد. شبکه ولاس در تلاش است با ادغام فناوری‌های به‌روز تغییراتی اساسی در استفاده از فضای اینترنت برای تمام افراد در جهان ایجاد کند. این شبکه به دنبال یافتن راهی برای تعامل هرچه بیشتر نرم‌افزارهای هوش مصنوعی با هوش انسان است. همچنین شبکه ولاس سعی می‌کند با پرداختن به سه‌گانه اصلی بلاک چین یعنی مقیاس‌پذیری، امنیت و تمرکز‌زدایی شبکه خود را به اولین شبکه بلاک چینی تبدیل کند که این مسائل به طور کامل در آن رعایت می‌شود. 

شبکه ولاس تا به اینجای کار خود توانسته است به اهداف خود برای ارتقای وب ۳ از طریق ایجاد اکوسیستمی برای توسعه هوش مصنوعی در فضای بلاک چین دست یابد. همچنین با استفاده از مکانیسم اجماع منحصر به فرد خود به نام AIDPOS تا حد زیادی به امنیت کامل، غیرمتمرکز بودن و مقیاس‌پذیری در بلاک چین برسد.

ویژگی های ارز دیجیتال ولاس

در ادامه میخواهیم به ویژگی های اصلی ولاس بپردازیم .

1- EVM از تمام قراردادهای هوشمند و dAppهای ساخته شده بر روی اتریوم پشتبانی می کند.

2- در این بلاک چین معاملات فوری و با هزینه کم صورت می گیرد. عملکرد در این شبکه بسیار کارآمد با کسری از هزینه می باشد.

3- حساب vlx؛ یک راه حل بدون رمز عبور است که تعامل با برنامه های بلاک چین را تا سطح حساب گوگل و راحتی مانند PayPal تسهیل می کند، بدون این که امنیت کاربر به خاطر بیاندازد. با احراز هویت حساب Velas، تعامل با ارزهای دیجیتال را، بدون به خطر افتادن حریم خصوصی و امنیت کاربر، تسهیل می شود.

حساب Velas از احراز هویت بیومتریک در دستگاه کاربر برای تایید درخواست های ورود و تراکنش ها استفاده می کند. عبارات Seed برای کاربران پیشرفته در دسترس هستند. با حسابvlx ، صفحه تایید تراکنش  عاری از جزئیات فنی می باشد و تنها اطلاعات لازم و قابل تایید را در اختیار کاربر قرار می دهد.

ارسال توکن های ERC-20 به dApp نیازی به چندین تراکنش ندارد. همچنین کنترل هر تراکنش انجام شده توسط حساب Velas یا برنامه های شناخته شده در لیست سفید را برای انجام تراکنش های خاص برنامه در پس زمینه حفظ می کند. در نتیجه این پیشرفت ها، کاربر به دلیل مشکلات استفاده فناوری های بلاک چین، احساس ناراحتی نخواهد کرد.

این رابط انتقال آسان از راه حل های متمرکز به راه حل های غیر متمرکز را تسهیل می کند و تمام جزئیات فنی و UX را در اختیار کاربر قرار می دهد.

4- مدیریت دسترسی، یک سیستم مدیریت دسترسی غیر متمرکز، که به کاربران این اجازه را می دهد با استفاده از چندین نوع رمز گذاری، دسترسی به فایل های IPFS را کنترل کنند.

5- Velas Vault، راه حلی جدید برای ذخیره کلید خصوصی می باشد و استفاده های مختلفی مانند راه حل های نگهداری غیر متمرکز دارایی های بومی سایر بلاک چین را ممکن می سازد.

6- کیف پول Velas نیز کیف پول چند ارزی با قابلیت شرط بندی می باشد.

7- MicroApps – Velas به زودی از برنامه های غیر متمرکز کراس پلتفرم پشتیبانی می کند که علاوه بر کد، رابط کاربری نیز در آن ذخیره می شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ولاس (vlx)

ارز دیجیتال ولاس (VLX) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 10.7 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.24 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی ولاس به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی ولاس —> 0.22– 0.19

نواحی مقاومتی ولاس—>0.31–0.26

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز ولاس در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 0.26 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

پیشبینی ارز vlx

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال VLX

در حال حاضر قیمت ولاس در محدوده 0.24دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال vlx می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.33 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.39 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.49 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.52 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.85دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *