پیشبینی و آینده قیمت ارز SLC/ سولیس یک بازی متاورسی با رشد 100 درصدی!

  • 6 بهمن 1400
پیشبینی ارز slc

رمزارز سولیس (slc)، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم سولانا ساخته شده است.

Solice یک متاورس واقعیت مجازی در بلاک چین Solana است که در آن کاربران می توانند از تجربیات مجازی خود بازی، ایجاد، مالکیت، اجتماعی شدن و کسب درآمد داشته باشند.

سولیس زیرساختی را برای پشتیبانی از دنیای مجازی مشترک، که به عنوان متاورس نیز شناخته می شود، فراهم می کند. متاورس slc از چندین پلتفرم پشتیبانی می‌کند که مانع از بین رفتن سخت‌افزار، نرم‌افزار و سیستم‌عامل های مختلف میشود.

این به کاربران بیشتری امکان می‌دهد تا دوستان و خانواده خود را دعوت کرده و با آنها ارتباط برقرار کنند تا امکان رشد تصاعدی پایگاه کاربر را افزایش دهند. متاورس slc از یک دفتر کل غیرمتمرکز برای مالکیت در دنیای مجازی تشکیل شده است، این می تواند یک قطعه زمین یا هر دارایی دیگری مانند پوشاک لباس و حیوانات خانگی باشد.

کاربرد و ویژگی ارز دیجیتال solice

در دنیای Solice، بازیکنان می‌توانند حیوانات خانگی، سنگ‌های قیمتی، کلکسیونی‌های متعددی را به‌عنوان NFT جمع‌آوری کنند، دارایی‌های خود، مینی‌بازی‌ها را توسعه دهند و بر روی زمین‌های خود بسازند.

علاوه بر این، آنها می‌توانند توکن‌ها و سایر دارایی‌های کمیاب را برای تکمیل ماموریت‌ها، پاکسازی سیاه‌چال‌ها و رسیدن به تابلوهای امتیازات با مشارکت فعال و ساختن در متاورس به دست آورند.

متاورس Solice طوری ساخته شده است که مانند زندگی واقعی تا حد امکان انعطاف پذیری بیشتری را برای افراد فراهم کند. کاربران یک مکانیسم حکومتی دموکراتیک مبتنی بر دموکراسی مایع و قوانین الهام‌گرفته در دنیای واقعی بر روی یک DAO از طریق توکن بومی Solice را تجربه خواهند کرد.

سولیس یک کاربرد ویژه دارد که کاربران میتوانند این توکن را استیک کنند و تا 50 درصد سود سالیانه دریافت نمایند ، برای استیک کردن کاربران میبایست تا 1 سال توکن خود را در کیف پول خود قفل نگه دارند و علاوه بر 50 درصد سود سالیانه این پروژه یک زمین 3*3 در دنیای متاورس به کاربرانی که استیک کرده اند را اهدا میکند .

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال سولیس (SLC)

ارز دیجیتال سولیس (SLC) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 4.89 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 2.8 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی سولیس —> 2.15– 1.8

نواحی مقاومتی سولیس—>3.2 –4.1

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

معرفی ارز slc

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال SLC

در حال حاضر قیمت سولیس در محدوده 2.8 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SLC می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :3.97 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :4.31 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :5.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :5.7 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :8.9 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *