پیشبینی و آینده قیمت ارز PSG / توکن پاری سن ژرمن در حساس ترین ناحیه حمایتی 11 دلار

  • 6 بهمن 1400
معرفی ارز psg

رمزارز پاری سن ژرمن (PSG)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد.

توکن‌های هواداری یا فن توکن‌ها، شکل جدیدی از ارزهای دیجیتال هستند که با هدف سرمایه گذاری هواداران تیم‌های ورزشی مختلف و همچنین مشارکت بیشتر آنها در امور داخلی تیم‌های مورد علاقه خود طراحی و تولید شده‌اند و با استقبال بسیار زیادی از سوی دوستداران ورزش و باشگاه‌های ورزشی روبه رو شده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی و پیش بینی آینده قیمت فن توکن پاری سن ژرمن (PSG) بپردازیم.

توکن‌های هواداری در چندین رشته ورزشی اجازه می‌دهد تا علاقه مندان به تیم های ورزشی سهم خود را در تیم‌ها/لیگ‌ها/باشگاه‌های مورد علاقه‌شان اعمال کنند.
از طریق Socios.com، طرفداران برای شرکت در تصمیمات باشگاهی خاص، به عنوان مثال، انتخاب آهنگ جشن گل در یک استادیوم فوتبال، انتخاب مبارزانی که باید در MMA رودررو شوند و موارد دیگر، این اختیار را پیدا کردند.

به لطف نمادهای فن، دارندگان یک بار در طول زندگی به تجربیاتی مانند ملاقات و احوالپرسی بازیکن، رویدادهای روز تمرین و بسیاری موارد دیگر دسترسی خواهند داشت.

در ادامه به بررسی پروژه توکن PSG میپردازیم .


کاربرد و ویژگی توکن هواداری پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن یکی از شناخته شده‌ترین تیم های فوتبال باشگاهی در فرانسه است که به عنوان محبوب‌ترین تیم این کشور شناخته می شود. در سالهای اخیر همکاری صرافی بایننس و چیلیز (Chiliz) وارد فاز جدیدی شده است. چیلیز که توکن آن با نام CHZ در این صرافی معامله می‌شود، خدمات مربوط به صدور توکن‌های هواداری ورزشی را ارائه کرده است.

اولین گام از این همکاری، عرضه توکن هواداری باشگاه پاری سن ژرمن با نماد اختصاری (PSG) بود. لانچ‌پول بایننس (Binance Launchpool) پلتفرمی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با نگهداری و سپرده‌گذاری یک سری دارایی‌های خاص حداکثر تا 30 روز، توکن‌های جدیدی را در قالب پاداش دریافت کنند. معمولا این توکن‌ها پس از چند روز در این صرافی قابل خرید و فروش می‌شوند. توکن هواداری پاری سن ژرمن یکی از این توکن‌ها است.

توکن‌های هواداری PSG اجازه می‌دهد تا علاقه مندان به این تیم فوتبال سهم خود را خریداری کنند و از تمام امکانات ارائه شده استفاده نمایند این امکانات میتواند شامل تصمیمات در بخش های مختلف باشگاه باشد به عنوان مثال سهامداران میتوانند در مورد انتخاب آهنگ جشن گل نظر دهند همچنین میتوانند نظر خود را در مورد کیت باشگاه بدهند و خیلی موارد دیگر که باعث شده تا کاربران زیادی این توکن را خریداری کنند و از سهامداران باشگاه پاری سن ژرمن باشند .
این تصمیمات را میتوانید از طریق Socios.com، انجام دهید .

به لطف نمادهای فن، دارندگان یک بار در طول زندگی به تجربیاتی مانند ملاقات و احوالپرسی بازیکن، رویدادهای روز تمرین و بسیاری موارد دیگر دسترسی خواهند داشت.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال پاری سن ژرمن (PSG)

ارز دیجیتال پاری سن ژرمن (PSG) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 61.6 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 12.7 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی پاری سن ژرمن —> 8.5– 11.5

نواحی مقاومتی پاری سن ژرمن—>15.9 –18.2

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیشبینی وآینده قیمت ارز psg

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال PSG

در حال حاضر قیمت پاری سن ژرمن در محدوده 12.7 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال psg می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :17 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :21 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :23 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :27 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :36 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *