پیشبینی و آینده قیمت ارز OSMO/ اوسموسیس بهترین ارز شبکه کازماس

  • 6 بهمن 1400
پیشبینی ارز osmo

رمزارز Osmosis، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد.

ارز دیجیتال اوسمو یک بازارساز خودکار (AMM) است که با Cosmos SDK ساخته شده است. این شرکت در بلاک چین های مبتنی بر Tendermint در اکوسیستمCosmos  تخصص دارد. به عبارت دیگر، اسموز یک صرافی غیرمتمرکز است که به طور خاص برای Cosmos ساخته شده و برنامه‌هایی برای گسترش به بلاکچین‌های بیشتری دارد.

Cosmos را به عنوان جعبه شنی در نظر بگیرید، و اسموز را به عنوان چیزی که می تواند همه dApp های مختلف را به هم متصل کند. به عنوان یک DEX، ارز دیجیتال اوسمو یک تجربه تجارت متقابل زنجیره ای ناهمگن و متقابل را پرورش می دهد.

کاربرد و ویژگی ارز دیجیتال OSMO

ارز دیجیتال اوسمو در حال حاضر تقریباً 40 درصد از کل انتقالات بین بلاک چینی در Cosmos را تشکیل می دهد. بلاک چین‌های سازگار با IBC (مانند Cosmos، Regen، Akash و موارد دیگر) را می‌توان به‌طور یکپارچه در اوسمو با هزینه‌های کلی کمتر از 1 دلار تعویض کرد.

از نظر فنی، ارز دیجیتال اوسمو یک بلاک چین اثبات سهام با یک برنامه تبادل غیرمتمرکز است که به طور خاص برای بلاک چین های سازگار با IBC طراحی شده است.

از ویژگی های این پروژه میتوان به موارد زیر اشاره کرد .

تقاطع زنجیره ای بومی

اسموز به‌گونه‌ای طراحی شده است که زنجیره‌ای بومی باشد و مانند بسیاری از پروژه‌های Cosmos، به گونه‌ای ساخته شده که در پایه خود با IBC سازگار شود.

ارز دیجیتال اوسمو  قصد دارد به زنجیره های غیر فعال IBC مانند ERC20 های مبتنی بر اتریوم (از طریق پل گرانشی Althea)، زنجیره های بیت کوین مانند و پلتفرم های قرارداد هوشمند جایگزین منشعب شود.

حاکمیت و انگیزه یکپارچه

در پلتفرم ارز دیجیتال اوسمو ، حاکمیت یک امر بسیار مهم است. اسموز این امر را از معماری خود و همچنین از حاکمیت جمعی ارائه دهندگان نقدینگی می گیرد ،هر LP انگیزه دارد تا همزمان استقلال خود را حفظ کرده و نقدینگی را با مکانیسم های مختلف تامین کند.

ارز دیجیتال اوسمو در اکوسیستم Cosmos (و سایر DEXها) منحصر به فرد است زیرا ارائه دهندگان نقدینگی، اعضای DAO و منافع نمایندگان را با انواع انگیزه ها هماهنگ می کند.

استیک و صرافی غیر متمرکز

پلتفرم اوسمو یک صرافی غیر متمرکز را ارائه میدهد که این صرافی ارز ها و توکن های شبکه اتم را پشتیبانی میکند ، برای اتصال به کیف پول کاربران میتوانند به کیف پول kepler متصل شوند .

در کیف پول نرم افزاری kepler کاربران میتوانند تا 100 درصد بابت استیک توکن های شبکه کازماس سود دریافت کنند و توکن های مختلفی را استیک کنند .

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال اوسموسیس (osmo)

ارز دیجیتال اوسموسیس (osmo) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 10.7 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 8.9 دلار معامله میشود.

نواحی مهم حمایتی و مقاومتی اوسمو به شرح زیر میباشد .

نواحی حمایتی اوسموسیس —> 5.4– 7.7

نواحی مقاومتی اوسموسیس—>9.7 –11.9

با توجه به ریزش کنونی بازار و افت ارزش ارز اوسمو در حال حاضر در یک روند نزولی قرار گرفته است برای تایید شکست این روند نزولی میبایست محدوده مقاومتی 9.7 دلار شکسته شود ، در صورتی که شکست این ناحیه موفقیت آمیز باشد میتوان انتظار یک روند صعودی را داشته باشیم .

اما در صورتی که به این محدوده واکنش منفی دهد ، همچنان میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده های حمایتی را داشته باشیم .

پیشبینی ارز osmo

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال osmo

در حال حاضر قیمت اوسموسیس در محدوده 8.9 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال osmo می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :12.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :14.7 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :16.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :19.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :30.1دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *