معرفی پروژه سانفلاور فارمرز / کسب درآمد از بازی Sunflower Farmers

  • 6 بهمن 1400
1 7

پروژه سانفلاور فارمرز در ژانویه سال 2022 در شبکه پالیگان راه اندازی شد. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و شما می‌توانید به صورت رایگان بازی را آغاز کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های تخصیص جوایز و اعتبار سازندگان
  • توضیح نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن
  • بررسی قیمت توکن SFF
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های تخصیص جوایز و اعتبار سازندگان

همانطور که ذکر شد پروژه سانفلاور فارمرز در شبکه پالیگان اجرا می‌شود و برای انجام بازی شما باید در کیف پول خود توکن MATIC داشته باشید تا کارمزد تراکنش‌ها را پرداخت کنید.

بازی سانفلاور فارمرز دارای یک توکن اختصاصی است و تیم سازنده برای کنترل قیمت این توکن تصمیم گرفته که تعداد توکن‌ها نامحدود باشد. هر چه تعداد توکن‌های در گردش بیشتر شود، کسب درآمد از بازی سخت‌تر و کمتر خواهد شد. این فرآیند شبیه به ماین کردن بیت کوین است که هر چه تعداد بیت کوین‌ها افزایش یابد، ماین کردن بیت کوین سخت‌تر خواهد شد. با توجه به این سیاست‌ها به نظر آینده خوبی منتظر پروژه سانفلاور فارمرز خواهد بود.

تیم سازنده بازی متشکل از افراد با تجربه و قوی در زمینه ارزهای دیجیتال و طراحی بازی‌های ویدیویی است. در صورت لزوم می‌توانید به وب سایت رسمی پروژه سانفلاور فارمرز مراجعه کنید و رزومه تیم را مطالعه فرمایید.

توضیح نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن

سانفلاور فارمرز

در بازی سانفلاور فارمرز شما یک مزرعه دارید و باید آن را گسترش دهید و به کاشت و برداشت میوه‌ها و سبزیجات مختلف بپردازید. برای کاشت شما باید یک سری وسیله مناسب داشته باشید و توکن اختصاصی بازی را هزینه کنید و کارمزد شبکه پالیگان را نیز پرداخت کنید که بسیار ناچیز است.

شما با برداشت میوه‌ها و سبزیجات توکن اختصاصی بازی را دریافت می‌کنید و از آن برای ارتقا مزرعه و وسایل کشاورزی خود و یا کاشت میوه‌های جدید استفاده می‌کنید. با ارتقای مزرعه، میوه‌ها و سبزیجات جدید برای شما آزاد خواهد شد.

اهداف و آینده پروژه

از اهداف پروژه سانفلاور فارمرز می‌توان به 3 مورد اصلی در سال 2022 اشاره کرد. مورد اول تلاش پروژه برای تبدیل شدن به اولین بازی منبع باز برای کسب درآمد است. مورد دوم ایجاد یک پلتفرم فعال برای ساختن وسایل در بازی و تبدیل آن‌ها به NFT و فروش در مارکت است. مورد سوم و نهایی نیز تثبیت قیمت توکن و اهدای جایزه به کشاورزهای بلند مدت است.

این NFT های جدید پروژه سانفلاور فارمرز کاملاً مربوط به فضای کشاورزی هستند. به طور مثال پای سیب باعث شادی کشاورزان می‌شود، گاو به شما کمک می‌کند که زودتر برداشت انجام دهید و به همین منوال بسیاری از آیتم‌های دیگر که به بازی اضافه خواهند شد.

بررسی قیمت توکن SFF

سانفلاور فارمرز

توکن اختصاصی بازی سافلاور فارمرز SFF نام دارد. این توکن کار خود را با قیمت 50 سنت شروع کرد و ابتدا مورد توجه مخاطبان واقع شد و تا 60 سنت رشد داشت. در ادامه به دلیل ریزش بازار ارزهای دیجیتال قیمت توکن دچار نزول شد و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 2 سنت قرار گرفته است.

این ریزش شدید قیمت توکن می‌تواند باعث چشم پوشی سرمایه گذاران از این پروژه شود و باید دید که تیم سازنده در راستای تثبیت بازار توکن چه اقداماتی انجام خواهد داد.

جمع بندی

در کل پروژه سانفلاور فارمرز یکی از بازی‌های جدید فضای پالیگان است که در سال 2022 وارد دنیای رمزارزها شد. شما می‌توانید به صورت رایگان وارد بازی شوید و از آن کسب درآمد داشته باشید. از یک سو تیم سازنده اهداف خوبی برای آینده پروژه دارد و از سویی دیگر ریزش شدید قیمت توکن، باعث ناامیدی سرمایه گذاران از این پروژه شده است.

با توجه به نوپا بودن پروژه سانفلاور فارمرز باید منتظر ماند تا قیمت توکن تثبیت شود و سپس در قیمت‌های مناسب وارد پروژه شد و از آن کسب سود کرد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *