پیشبینی و آینده قیمت ارز MIR/ اتمام روند نزولی میرور !

  • 5 بهمن 1400
معرفی ارز MIR

پروتکل میرور (Mirror Protocol) یک پلتفرم دیفای است که در بستر شبکه بلاکچینی ترا (Terra) ایجاد شده است.

این پروتکل امکان ضرب یا اصطلاحا مینت کردن (Mint) دارایی‌های مصنوعی را فراهم می‌کند؛ یعنی شما به‌عنوان یک کاربر، می‌توانید توکنی بسازید که ارزش آن با توجه به قیمت دارایی واقعی (مثل سهام) بالا و پایین می‌شود. به این نوع از توکن‌ها دارایی مصنوعی (Synthetics) گفته می‌شود.

هدف پروتکل میرور، قرار دادن راهی پیش روی سرمایه‌گذاران است، تا بدون نیاز به مالکیت آن دارایی در واقعیت از نوسان قیمت آن دارایی در بازار کریپتو سود ببرند. بنابراین معامله‌گرانی که به دلایل محدودیت‌های جغرافیایی یا فقدان سرمایه، نمی‌توانند دارایی‌های اصلی (مثلا سهام اپل و آمازون) را معامله کنند، می‌توانند از طریق پروتکل میرر به کسب درآمد بپردازند. دارایی‌های مصنوعی مینت شده در Mirror را می‌توان به‌‌راحتی با سایر دارایی‌های مصنوعی یا استیبل کوین‌ها در صرافی‌های غیرمتمرکزی همچون یونی‌سواپ یا تراسواپ (TerraSwap) ترید کرد.

کاربردهای توکن میر (MIR)

در ادامه میخواهیم به کاربرد ها و ویژگی های پروتکل میر بپردازیم .

  • حاکمیت: سهامداران فعال و ارائه‌دهندگان نقدینگی، فعالانه در فرآیند بحث و رأی گیری برای ارتقای پروتکل مشارکت دارند.
  • تشویق به ارائه نقدینگی: توکن میر (MIR) به عنوان پاداش برای کاربرانی که نقدینگی mAsset را به AMM( نوعی پروتکل صرافی غیر متمرکز (DEX) ) ارائه می کنند، اهدا می شود. یک کارمزد ۰.۳% ثابت به نام کمیسیون LP وجود دارد که به عنوان پاداش برای ارائه دهندگان نقدینگی برای استخرهای مربوط به Mirror در Terraswap عمل می کند.
  • مینت کردن: در نسخه ۲ پروتکل میرور (Mirror v2)، توکن‌های میر (MIR) به عنوان یکی از گزینه‌های وثیقه جدید برای ضرب کردن / مینت دارایی‌های mAssets هستند. چندین ویژگی جدید دیگر در این نسخه مثل پشتیبانی از دارایی های قبل از عرضه اولیه (IPO)، توکن LP “Mint/Short” و رفع برخی مشکلات دیگر، اضافه شده است. بنابراین با افزایش تعداد کاربرانی که از پلتفرم استفاده می کنند، تقاضا برای استفاده از MIR نیز افزایش یافته است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال میر (mir)

ارز دیجیتال میر (mir) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 14.6 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.2 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی میر —> 1.01– 0.79

نواحی مقاومتی میر —>1.7 – 2.1

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیشبینی و آینده قیمت ارز MIR

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال میرور

در حال حاضر قیمت میر در محدوده 1.2 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال mir می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :1.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :1.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.7 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :4.3 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *