معرفی پروژه مای مستر وار / کسب درآمد از بازی My Master War

  • 5 بهمن 1400
1 6

پروژه مای مستر وار در سال 2021 در شبکه بایننس اسمارت چین راه اندازی شد. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی در دنیای ارزهای دیجیتال فعالیت دارد. شما به صورت رایگان می‌توانید بازی را شروع کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • بررسی بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن MAT
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

پروژه مای مستر وار در سال 2021 توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد و پیشرفت خوبی نیز داشت. توکن اختصاصی بازی مای مستر وار، MAT نام دارد که در بازی قابل کسب است.

تعداد کل این توکن‌ها 100 میلیون است و از این تعداد در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) تنها 9 درصد از این تعداد در بازار ارائه شده است. از این تعداد 25 درصد به پیشرفت و گسترش اکوسیستم بازی نسبت داده شده است و 15 درصد به جوایز بازیکنان در بازی تخصیص شده است.

کل توکن‌ها نیز نهایتاً تا 60 ماه پس از عرضه اولیه توکن در بازار، توزیع خواهد شد. با توجه به موارد فوق به نظر می‌رسد تیم سازنده برنامه کاملی برای توزیع توکن‌ها دارد که می‌تواند به آینده پروژه کمک کند.

تیم اصلی سازنده بازی متشکل از 7 عضو شامل متخصصین بلاک چین، طراحی بازی‌های ویدیویی و سایر مشاغل مربوط هستند. در صورت مراجع به پروفایل هر شخص می‌توانیم متوجه قدرت و سابقه تیم سازنده شویم. یکی از مشاوران پروژه مای مستر وار نیز سازنده پروژه پولکا فاندری می‌باشد و همین موضوع باعث می‌شود تا بتوانیم به آینده پروژه امید بیشتری داشته باشیم.

بررسی بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

مای مستر وار

بازی مای مستر وار یک بازی استراتژیک و مبارزه‌ای است که شما باید با چینش مناسب نیروها و قهرمان خود، دشمن را شکست دهید تا بتوانید توکن بازی را دریافت کنید.

یکی از راه‌های کسب درآمد در بازی فروش NFT هایی است که در جریان بازی و تکمیل مراحل به دست میاورید. همچنین می‌توانید NFT مورد نظر خود را خریداری کنید و قدرت خود را در بازی افزایش دهید.

از راه‌های دیگر کسب درآمد در بازی استیک کردن توکن MAT در سایت رسمی بازی مای مستر وار است. شما می‌توانید با استیک کردن توکن‌های خود، علاوه بر کسب درآمد از بازی، سود سالیانه نیز کسب کنید.

در این بازی شما علاوه بر گسترش قلمرو و تولید منابع و تربیت نیروهای جدید، می‌توانید با سایر افراد نیز وارد جنگ شوید و منابع آن‌ها را غارت کنید. همچنین یک بخش در بازی وجود دارد که نیروهای شما به مبارزه با هیولاهای بازی خواهند رفت تا بتوانند گنج‌های آن‌ها را غارت کنند.

اهداف و آینده پروژه

در مورد اهداف و آینده پروژه مای مستر وار می‌توان به راه اندازی بازی در سیستم عامل اپل اشاره کرد. بازی در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در سیستم عامل ویندوز و اندروید قابل اجراست. در ابتدای سال 2022 نسخه آیفون بازی منتشر خواهد شد.

در ادامه اهداف پروژه باید به گسترش اکوسیستم بازی، راه اندازی مارکت با قابلیت پشتیبانی از چند رمزارز و غیرمتمرکز سازی بازی اشاره کرد. با توجه به دستاوردهای پروژه تا کنون و اهداف آن در آینده می‌توان به رشد آن امیدوار بود.

بررسی قیمت توکن MAT

مای مستر وار

قیمت توکن بازی مای مستر وار در زمان عرضه با قیمت 1.3 دلار عرضه شد و در اوج قیمتی به محدوده 4.5 دلار رسید و سپس به دلیل ریزش بازار ارزهای دیجیتال، قیمت در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) در محدوده 20 سنت قرار دارد.

با توجه به اختلاف قیمتی که وجود دارد و اهداف پروژه، می‌توان انتظار داشت که سود خوبی متوجه سرمایه گذاران پروژه شود.

جمع بندی

در مجموع پروژه مای مستر وار یک بازی استراتژیک و مبارزه‌ای در دنیای ارزهای دیجیتال است که قابلیت کسب درآمد از آن وجود دارد. شروع بازی برای تمامی بازیکنان رایگان است و همین موضوع بابت جذاب شدن پروژه مای مستر وار شده است.

اهداف و آینده پروژه نشان می‌دهد که تیم سازنده قصد گسترش و پیشرفت بازی مای مستر وار را دارد و همین موضوع باعث می‌شود که پروژه سود مناسبی را برای سرمایه گذاران خود با دید بلند مدت همراه داشته باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *