پیشبینی و آینده قیمت ارز KASTA/ کاستا بهترین جایگزین CRO!

  • 4 بهمن 1400
پیشبینی ارز KASTA

رمزارز Kasta، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد.

کاستا ماموریت ویژه ای برای تبلیغ ارز دیجیتال در جهان را دارد.

این پروژه در شبکه پولیگان راه اندازی شده است و یک کارت اعتباری را برای خرید و فروش ارز دیجیتال طراحی کرده است که در حال حاظر کاربران میتوانند بیتکوین را واریز و برداشت کنند .که همین امر باعث میشود ارز دیجیتال در جامعه فراگیر شود و حتی کاستا رشد قابل توجهی داشته باشد .

در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله این توکن در رده 3135 مارکت میباشد و حجم معاملاتی آن در 24 ساعت اخیر حدود 1 میلیون دلار بوده است ، به طوری کلی این پروژه وایت پپیر خوبی دارد و اهداف بلند مدت مشخص و روشنی را پیش رو دارد اما با توجه به حجم معاملات و عوامل دیگر باعث شده تا این توکن در رده شت کوین های قرار گیرد.

ویژگی های توکن KASTA

کاربران میتوانید ارز های دیجیتال را در پلتفرم کاستا به ارز های فیات تبدیل کنید و کمترین کارمزد ها را بپردازید .

با kasta میتوانید به هر کیف پولی ، ارز دیجیتال و ارز فیات انتقال دهید ، حتی در ادامه کاستا میخواهد به کسانی که این توکن را در کارت اعتباری خود نگهداری مینمایند سود سپرده سالیانه بدهد که این به نوبه خود باعث میشود این توکن رشد قابل توجهی داشته باشد .

به طور کلی کاستا میخواهد یک کارت اعتباری ویژه به کاربرانش ارائه دهد تا بتوانند از ارز دیجیتال خود در هر زمانی با بهترین امکانات استفاده نمایند در گذشته توکن CRO توانسته بود این امر را محقق سازد اما کاستا میخواهد تمام عیب ها و مشکلات در شبکه این توکن را بپوشاند و به بهترین نحو به کاربرانش خدمات ارائه دهد .

از مهمترین امکانات ویژه کاستا میتوانیم به بخش استیک این پروژه بپردازیم چراکه میخواهد توکن های زیادی را برای استیک در پلتفرم خود همراه با سود های سپرده قابل توجه ارائه دهد .

نحوه خرید و فروش توکن کاستا (kasta)

در حال حاضر کاستا در صرافی های Gate و Bybit و Mexc لیست شده است ، در آینده نزدیک انتظار میرود این پروژه با اجرا کردن اهداف خود و نقشه راه خود در صرافی های متمرکز کوینکس و کوکوین لیست بشود .

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال کاستا (kasta)

ارز دیجیتال کاستا (kasta) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.49 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.54 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی کاستا —> 0.49– 0.33

نواحی مقاومتی کاستا —>0.61– 0.79

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

آینده قیمت ارز KASTA

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال کاستا

در حال حاضر قیمت کاستا در محدوده 0.54 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال kasta می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.74 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.89 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.35 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.9 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *