پیشبینی و آینده قیمت ارز WOJ/ پله پله تا ووج 1دلاری !

  • 4 بهمن 1400
پیشبینی و آینده قیمت ارز WOJ

رمزارز Wojak Finance، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم بایننس کوین ساخته شده است.

پلتفرم Wojak توسط توکن‌های WOJ تغذیه می‌شود، که برای تبادل ارزش در سراسر اکوسیستم استفاده می‌شود. توکن انقلابی ووج را می توان به عنوان یک توکن خیریه در نظر گرفت و بر اساس استانداردهای BEP20 (بر روی زنجیره هوشمند بایننس اجرا می شود) است. این توکن تمایل دارد چندین مزایا و پاداش را به صاحبان خودرو ارائه دهد. این توکن برای پرداخت هزینه های تراکنش و همچنین تشویق مشارکت استفاده می شود.

توکن ووج در حال حاضر به هدف یک توکن خیریه عمل می‌کند و همچنین برنامه‌هایی برای انتقال پلتفرم Wojak Finance به یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) را دارد . که در آن کاربرانی که توکن را در اختیار دارند، می‌توانند در مسیر آینده پلتفرم رای دهند. هنگامی که Wojak Finance DAO راه اندازی شد، توکن $WOJ به عنوان یک توکن حاکمیتی عمل می کند که می تواند توسط معامله گرانی که دوره های تجاری موجود را تکمیل می کنند یا به پلتفرم کمک مالی می کنند، به دست آورند. هنگامی که WOJAK DAO راه اندازی شد، کاربرانی که توکن ها را در اختیار دارند، حق رای دادن یا تفویض آرای خود را به کیف پول دیگری خواهند داشت.

کاربرد توکن ووج (woj)

Wojak Finance بر اساس یک اصل ساده برای کمک به معامله گران ارزهای دیجیتال که موقعیت آنها به دلیل کمبود اطلاعات یا در نتیجه قربانی شدن در کلاهبرداری های رمزنگاری منحل می شود، ساخته شده است.

معامله‌گرانی که قربانی کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال و سایر رویدادهای بازار می‌شوند به ایمیل رسمی Wojak Finance و ربات تلگرام مراجعه می‌کنند ، سپس آنها می توانند برای غرامت از جامعه درخواست دهند و پس از تایید درخواست هایشان تا 500 دلار دریافت کنند.

درخواست ها توسط کمیته ای متشکل از اعضای جامعه تجزیه و تحلیل خواهند شد. متقاضیان برای دسترسی به وجوه باید قوانین تعیین شده توسط جامعه را رعایت کنند.

متقاضی حداقل تا سه ماه قادر به معامله نخواهد بود. متقاضی حداقل به مدت دو ماه قرار نیست درخواست دیگری ارائه دهد. معامله‌گرانی که صندوق اضطراری را دریافت می‌کنند، باید زمانی را به آموزش اختصاص دهند، زیرا در مورد بهترین شیوه‌های تجارت اطلاعات جمع‌آوری می‌کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ووج (WOJ)

ارز دیجیتال ووج (WOJ) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 5.43 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.12 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی ووج —> 0.1 – 0.07

نواحی مقاومتی ووج —>0.14– 0.19

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیش بینی ارز WOJ

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال woj

در حال حاضر قیمت ووج در محدوده 0.12 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال woj می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.16 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.39دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.43 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.75 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *