معرفی پروژه لیگ آف کینگدامز / کسب درآمد از بازی League of Kingdoms

  • 4 بهمن 1400
4

پروژه لیگ آف کینگدامز در سال 2021 در شبکه اتریوم راه اندازی شد. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و شما می‌توانید بازی را رایگان آغاز کنید  و از آن کسب درآمد داشته باشید. در ادامه به بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن LOKA
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

لیگ آف کینگدامز

پروژه لیگ آف کینگدامز در سال 2021 در شبکه اتریوم راه اندازی شد. در اواخر سال 2021 وایت پیپر پروژه منتشر شد و در ژانویه سال 2022 بود که توکن اختصاصی بازی یعنی LOKA وارد بازار ارزهای دیجیتال شد.

تعداد کل توکن‌های LOKA در وایت پیپر پروژه 500 میلیون توکن اعلام شده که در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) فقط 50 میلیون توکن در بازار عرضه شده است. از این مقدار 20 درصد به جوایز داخل بازی و 19 درصد به رشد و توسعه پروژه تخصیص شده است. همین موضوع می‌تواند اولین نکته مثبت پروژه باشد که سازندگان بازی به فکر رشد و توسعه بازی هستند.

تیم سازنده بازی متشکل از 3 عضو اصلی و تعداد زیادی عضو فرعی است که می‌توانید رزومه این اشخاص را در وایت پیپر پروژه مطالعه کنید. پس از یک نگاه اجمالی متوجه می‌شویم که اعضای اصلی پروژه سابقه طولانی‌ای در زمینه مدیریت پروژه‌ ارزهای دیجیتال و طراحی بازی‌های ویدیویی دارند. باید دید که گام جدید آن‌ها در زمینه بازی‌های بلاک چینی به چه صورت پیش خواهد رفت.

نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن

بازی لیگ آف کینگدامز یک بازی استراتژیک و قلمرویی است. شما در ابتدای بازی یک قلعه دارید و باید شروع به گسترش آن کنید، منابع به دست آورید، سرباز تربیت کنید و به بزرگ‌ترین قدرت منطقه تبدیل شوید.

در بازی لیگ آف کینگدامیز، مارکت درون بازی وجود ندارد. مارکت بازی برای خرید و فروش زمین و یا NFT سایت Opensea است که وب سایت رسمی خرید و فروش NFT در شبکه اتریوم است. تمامی منابع و آیتم‌هایی که در این بازی به دست میاورید، قابل فروش هستند و شما می‌توانید از این طریق درآمد خود را کسب کنید.

شما در این بازی در بخش‌های مختلف بازی می‌توانید توکن LOKA را دریافت کنید و این توکن را استیک کنید تا درآمد بیشتری داشته باشید. از این توکن برای تصمیم گیری بخش‌های مختلف بازی و اهداف و آینده پروژه نیز استفاده می‌شود. تمامی دارندگان توکن می‌توانند در تصمیم گیری‌های مربوطه شرکت کنند و حق رای داشته باشند.

اهداف و آینده پروژه

لیگ آف کینگدامز

اولین هدف پروژه لیگ آف کینگدامز در سال 2022 راه اندازی توکن اختصاصی جدید خود با نام DST است. همزمان با توزیع این توکن، بازی یک بخش جدید به نام Drago اضافه خواهد کرد. در این بخش شما می‌توانید اژدهای خود را خریداری و تربیت کنید. حتی می‌توانید با داشتن دو اژدها، یک اژدهای جدید و خاص‌تر به دنیا آورید. این اژدها ها نیز به صورت NFT قابل خرید و فروش هستند. به علاوه توکن DST نیز از داخل بازی قابل کسب است.

در ادامه سال 2022 پروژه لیگ آف کینگدامز قصد دارد، جنگ‌های قبیله‌ای و رقابت شخص با شخص را تحت عنوان Colosseum به بازی خود اضافه کند.

در سال 2023 لیگ آف کینگدامز قصد دارد زیرساخت‌های خود را تقویت کنید که وارد شدن پروژه به لایه دوم از مهم‌ترین اهداف پروژه خواهد بود. در ادامه و در سال 2024 نیز لیگ آف کینگدامز قصد دارد کامل یک مجموعه غیرمتمرکز داشته باشد که توسط مردم اداره و گسترش داده شود.

بررسی قیمت توکن LOKA

لیگ آف کینگدامز

نظر دادن راجع به توکن اختصاصی لیگ آف کینگدامز کار راحتی نیست زیرا این توکن در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) چند روز است که وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. توکن LOKA با قیمت 2.34 دلار کار خود را در بازار آغاز کرده و باید دید که بعد از گذشت چندین ماه چه سقف و کف‌هایی را برای خود خواهد ساخت.

جمع بندی

در مجموعه لیگ آف کینگدامز یک بازی جذاب و هیجان انگیز استراتژیک و قلمرو محور در بستر اتریوم است که پتانسیل جذب مخاطبان زیادی را دارد. این بازی برای شروع رایگان است و شما قابلیت کسب درآمد از آن را خواهید داشت.

سابقه درخشان تیم سازنده، سیاست‌های توزیع توکن، مکانیک حاکم بر بازی و آینده پروژه نشان می‌دهد که لیگ آف کینگدامز می‌تواند با دید بلند مدت سرمایه گذاری خوبی باشد و سود خوبی به همراه داشته باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *