پیشبینی و آینده قیمت ارز SHR/ شیر کوین آماده رشد 50 درصدی !

  • 3 بهمن 1400
معرفی ارز SHR

رمزارز شیر توکن (SHR) ، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2019 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم بایننس کوین ساخته شده است.

ShareToken یک توکن ابزار دیجیتالی است که برای پرداخت برای خدمات اشتراک گذاری در صنایع و مناطق جغرافیایی در پلتفرم ShareRing استفاده می شود – که شامل برنامه ShareRing، فروشگاه ShareRing و شناسه ShareRing هر کاربر است.

ShareRing یک پلت فرم منبع باز مبتنی بر بلاک چین است که از فناوری دفتر کل توزیع شده و مکانیزم توکن دوگانه استفاده می کند.

به گفته توسعه‌دهندگان و بنیان‌گذاران پلتفرم ShareRing، اقتصاد اشتراک‌گذاری سرویس کنونی به‌طور باورنکردنی پراکنده و چندوجهی است که می‌تواند برای مصرف‌کنندگان طاقت‌فرسا باشد. استفاده از ShareToken در پلتفرم ShareRing با ارائه یک بازار غیرمتمرکز و ارز دیجیتالی که به شما امکان می دهد به طور ایمن به خدمات در سراسر جهان دسترسی داشته باشید و هزینه آنها را پرداخت کنید، بر این مشکل غلبه می کند.

در سال 2019، سازندگان پلتفرم و ارز دیجیتال مربوط به آن تمرکز خود را به صنعت سفر معطوف کردند و TravelRing را ایجاد کردند – اولین نمونه B2B برای مصرف‌کنندگان از آنچه با استفاده از پلتفرم ShareRing ممکن است.

توکن‌های SHR علاوه بر استفاده برای پرداخت هزینه‌های تراکنش در شبکه ShareRing، می‌توانند برای به دست آوردن پاداش نیز به اشتراک گذاشته شوند که به عنوان جریان بک شناخته می‌شوند.

ویژگی ارز دیجیتال shr

ShareRing یکی از اولین پلتفرم هایی بود که مکانیزم نوآورانه توکن دوگانه را پیاده سازی کرد – این توکن ها ShareToken (SHR) و SharePay (SHRP) هستند.

ShareToken ارز ابزاری است که در اکوسیستم ShareRing استفاده می شود. در همین حال، SharePay یک استیبل کوین است که برای پرداخت برای خدمات اشتراک گذاری از طریق پلتفرم ShareRing استفاده می شود.

SHRP به عنوان پرداخت برای کالاها و خدمات بین کاربر و ارائه دهنده خدمات استفاده می شود. استفاده از SharePay به طور موثر پیچیدگی مربوط به ارزهای دیجیتال را در پلتفرم به حداقل می‌رساند و تعداد نقاط اصطکاک را برای کاربران بی‌تجربه ارزهای دیجیتال کاهش می‌دهد.

در همین حال، ShareToken برای تقویت اکوسیستم ShareRing و دفتر کل غیرمتمرکز استفاده می شود، زیرا ارائه دهندگان خدمات باید از توکن های SHP برای پرداخت هزینه های تراکنش خود استفاده کنند.

هر دو ارز دیجیتال به طور هماهنگ کار می کنند تا به مصرف کنندگان اجازه دهند حداکثر استفاده را از پلتفرم ShareRing ببرند. بنیانگذاران این پلتفرم می‌خواهند که ShareRing «آمازون صنعت خدمات» باشد، یعنی یک راه‌حل برای خدمات اقامتی، حمل‌ونقل و فعالیت‌های متفرقه که در آن هیچ واسطه‌ای وجود ندارد و در نتیجه هزینه‌های اضافی وجود ندارد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال شیر کوین (SHR)

ارز دیجیتال شیر کوین (SHR) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.098 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.01 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی شیر کوین—> 0.0088 – 0.0062

نواحی مقاومتی شیر کوین —>0.013– 0.016

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

پیشبینی و آینده قیمت ارز SHR

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال SHR

در حال حاضر قیمت شیر کوین در محدوده 0.01 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SHR می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :0.013 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :0.016 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.021 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.029 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.043 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *