پیشبینی وآینده قیمت ارز PKF/ پولکا فاندری در حساس ترین ناحیه حمایتی

  • 3 بهمن 1400
پیشبینی و آینده قیمت ارز pkf

رمزارز پولکا فاندری(PKF) ، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

PolkaFoundry یک پلتفرم برای ساخت برنامه های DeFi برای اکوسیستم Polkadot است.
پولکا فاندری یک پروژه از نوع سند باکس (sandbox) و کارخانه تولید DApp است که توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا پروژه‌های قابل همکاری با بلاکچین پولکادات خود را طراحی و آزمایش کنند. این پروژه قصد دارد با اتصال ابزارهای دیفای و وب نسل سوم‌ (Web 3.0) به اکوسیستم پولکادات، ابزارها و خدماتی برای آزمایش‌ها و راهکارهای دنیای واقعی ارائه دهد. این اتفاق امکان کاوش و نوآوری‌های جدید در این زمینه را فراهم می‌‌کند.

این اکو سیستم شامل یک بلاکچین عمومی (بلاکچین پولکا فاندری)، سرویس هویت (PolkaID)، سرویس ذخیره سازی اسناد (DocuGuard) و سرویس اوراکل (دروازه غیرمتمرکز) است. همه اینها توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا مفاهیم یا محصولات قدرتمند را به راحتی طراحی و آزمایش کنند.

ویژگی ارز دیجیتال PKF

از ویژگی‌های اصلی این پلتفرم استفاده از اکوسیستم گسترده و قدرتمند پولکادات از طریق قابلیت همکاری و مقیاس پذیری بالای پولکادات و سابستریت (Substrate) است. از آنجا که این شبکه با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار است، امکان مهاجرت برای توسعه دهندگان بدون تغییر زیاد در کد فعلی وجود دارد.

پولکا فاندری تجربه کاربری منحصر به فردی دارد که به شما امکان می‌دهد DAppهای ساخته شده را برای تعداد زیادی از کاربران گسترش دهید. به علاوه پشتیبانی داخلی از امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) تضمین می‌کند که توسعه دهندگان برای مدیریت هویت‌ها، ذخیره پرونده‌ها و پردازش داده‌های اوراکل نیازی ندارند تا چیزی را از ابتدا طراحی کنند.

توکن PKF توکن کاربردی شبکه پولکا فاندری با استاندارد ERC-20 اتریوم است. به محض راه اندازی بلاکچین PolkaFoundry، این دارایی به نسبت ۱ به ۱ به توکن بومی شبکه اصلی جایگزین می‌شود.

از توکن PKF برای پرداخت کارمزدهای تراکنش، سهام گذاری (استیکینگ)، صدور پاداش، شرکت در رای‌گیری پروپوزال‌های حاکمیتی و پرداخت برای خدمات در بلاکچین پولکا فاندری استفاده می‌شود.

عرضه کل این توکن ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ PKF است. از آنجایی که این پروژه بودجه عمده خود را از صندوق‌های مختلف دریافت کرده است، برای فروش خصوصی توکن‌ها برنامه زمان‌بندی شده‌ای دارد.

توکن‌های تیم یا موسسان به همان شیوه منتشر شده و مشروعیت پیدا کرده و از حقوق سرمایه‌گذار حمایت می‌کنند. تخصیص‌های ویژه‌ای برای بنیاد، اکوسیستم و پاداش‌های پاراچین (para-chain) در نظر گرفته شده است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال پولکا فاندری (PKF)

ارز دیجیتال پولکا فاندری (PKF) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 2.61 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.88 دلار معامله میشود.

برای ورود و سرمایه گذاری میتوانید به صورت پله ای اقدام به خرید کنید .

نواحی حمایتی پولکا فاندری —> 0.59 – 0.74

نواحی مقاومتی پولکا فاندری —> 1 – 1.27

میتوانید سرمایه خود را به چند بخش تقسیم نمایید و در زمان های شکست نواحی مقاومتی و تاچ در محدوده های حمایتی اقدام به ورود نمایید . این امر باعث میشود تا بتوانید در صورت ریزش هم ورود کنید تا میزان ضرر های احتمالی را مدیریت نمایید و میانگین ورودی شما به عددی پایین تر از ورود اول باشد .

معرفی ارز pkf

پیش بینی و آینده قیمت ارز دیجیتال PKF

در حال حاضر قیمت پولکا فاندری در محدوده 0.88 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال PKF می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

  • پایان ۲۰۲۲ :1.18 دلار
  • پایان ۲۰۲۳ :1.41 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1.7 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :2.98 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *