معرفی پروژه کریپتو فایتس / کسب درآمد از بازی Crypto Fights

  • 3 بهمن 1400
1 5

پروژه کریپتو فایتس یک بازی در دنیای ارزهای دیجیتال است که شما از آن قابلیت کسب درآمد خواهید داشت. این بازی در پلتفرم FYX قابل اجراست. پلتفرم FYX یک پلتفرم برای اجرای بازی‌ها در بلاک چین می‌باشد. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • پلتفرم FYX، ESL
  • بررسی اعتبار سازندگان پروژه
  • ارز Bitcoin SV
  • توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن
  • جمع بندی

پلتفرم FYX، ESL

کریپتو فایتس

پلتفرم FYX یک پلتفرم برای اداره بازی‌های ویدیویی و کسب درآمد از آن‌هاست. این پلتفرم در آینده بازی‌های زیادی را تحت پوشش قرار می‌دهد ولی در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) فقط در این پلتفرم می‌توان بازی کریپتو فایتس را انجام داد.

این پلتفرم اطلاعات مربوط به بازی، نتایج، رتبه شما در بازی را در اختیار شما می‌گذارد. به علاوه مارکت خرید و فروش بازی برای معامله NFT نیز در همین پلتفرم واقع شده است.

مجموعه ESL نیز پلتفرم برقراری تورنمت و مسابقات دوره‌ای در بازی‌های ویدیویی از جمله بازی‌های کمپانی EA است. در این پروژه تورنمنت‌ها با همکاری ESL برگذار می‌شوند و همین موضوع اعتبار بیشتری به پروژه کریپتو فایتس خواهد داد.

بررسی اعتبار سازندگان پروژه

تیم سازنده بازی کریپتو فایتس متشکل از 16 نفر افراد خبره و حرفه‌ای در زمینه ارزهای دیجیتال و طراحی بازی‌های ویدیویی می‌باشد. در صورت لزوم می‌توانید به وب سایت رسمی پروژه مراجعه کنید و پروفایل و سابقه هر یک از افراد را مطالعه بفرمایید تا از صحت و قدرت پروژه برای رسیدن به اهداف آینده مطلع شوید.

در کل می‌توان در مورد تیم سازنده به این نکته اشاره کرد که پروژه برای هر یک از جنبه‌های طراحی بازی از یک شخص حرفه‌ای استفاده کرده است تا بتوانند مشکلات را خیلی سریع برطرف کنند.

ارز Bitcoin SV

ارز Bitcoin SV یا همان بیت کوین ساتوشی ویژن، در سال 2018 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد با این هدف که پروتکل بیت کوین که مد نظر ساتوشی بود را پیاده کند. این پروتکل در وایت پیپر منتشر شده توسط ساتوشی برای بیت کوین مطرح شده است.

شاید برای شما سوال باید که این ارز چه ارتباطی با پروژه کریپتو فایتس دارد؟ در پلتفرم FYX شما می‌توانید از بیت کوین ساتوشی به عنوان یکی از راه‌های کسب درآمد و انجام خرید و فروش در مارکت بازی استفاده کنید.

استفاده از این ارز باعث می‌شود که اعتبار تراکنش‌ها و پروژه افزایش یابد و بتوان با اطمینان بیشتری به سرمایه گذاری در بازی پرداخت و از کسب درآمد از آن لذت برد.

توضیح بخش‌های مختلف بازی و کسب درآمد از آن

کریپتو فایتس

در پروژه کریپتو فایتس شما یک شخصیت در ابتدای بازی دریافت می‌کنید که می‌توانید تمام ویژگی‌های آن کاراکتر را شخصی سازی کنید. در ادامه شما باید مهارت‌های مختلفی را کسب کنید و در 3 بخش قدرت، سرعت و هوش کاراکتر خود را ارتقا دهید.

بازی یک بازی مبارزه‌ای و استراتژیک است که شما باید در نوبت خود حرکت مناسب را انتخاب کنید و پس از انتخاب حریف، نتیجه برای شما نمایش داده خواهد شد و همین روند در دورهای بعدی تکرار می‌شود.

در این بازی چاشنی شانس نیز دخیل است و میزان تاثیر حملات و یا دفاع شما در مبارزه به عدد تاس نیز بستگی دارد.

در پروژه کریپتوفایتس توکن اختصاصی وجود ندارد و شما می‌توانید NFT های خود را در پلتفرم FYX به فروش برسانید و کسب درآمد کنید. راه دیگر کسب درآمد نیز شرکت در تورنمنت‌ها می‌باشد. برای ورود به هر تورنمنت باید یک دلار ورودی بپردازید و می‌توانید حداکثر تا شش هزار دلار درآمد داشته باشید.

جمع بندی

در مجموع پروژه کریپتو فایتس یکی از پروژه‌های معتبر دنیای بازی‌های ویدیویی است که با بلاک چین و کسب درآمد نیز ترکیب شده است. قابلیت کسب درآمد به بازی اضافه شده و همین موضوع باعث افزایش مخاطبان بازی شده. راه اصلی کسب درآمد از این بازی نیز شرکت در تورنمنت‌های زنده این پروژه است که هیجان زیادی نیز به مخاطبان خود ارائه می‌کند.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *