معرفی پروژه کریپتو بلیدز / کسب درآمد از بازی Crypto Blades

  • 3 بهمن 1400
1 4

پروژه کریپتو بلیدز در سال 2021 در شبکه بایننس راه اندازی شد. این پروژه در زمینه بازی‌های کریپتویی فعالیت دارد و قابلیت کسب درآمد از آن نیز وجود دارد. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف این پروژه خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

  • بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان
  • نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن
  • اهداف و آینده پروژه
  • بررسی قیمت توکن SKILL
  • جمع بندی

بررسی وایت پیپر، سیاست‌های توزیع توکن و اعتبار سازندگان

همانطور که ذکر شد پروژه کریپتو بلیدز در سال 2021 در شبکه بایننس راه اندازی شد و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد. رشد چشمگیر قیمت توکن اختصاصی بازی (SKILL) در سال 2021 نشان از همین استقبال دارد.

تعداد کل توکن‌های SKILL در بازار یک میلیون توکن است که از این مقدار 35 درصد در ابتدا توزیع شد و از این مقدار 20 درصد مربوط به جوایز داخل بازی و 20 درصد نیز مربوط به رشد و توسعه بازی می‌باشد. همین موضوع که تیم سازنده به رشد و گسترش بازی اهمیت می‌دهد، نشان خوبی می‌تواند برای آینده بازی باشد. در حالی که برای سرمایه گذاری در پروژه باید عوامل بیشتری را نیز مد نظر گرفت.

تیم اصلی سازنده بازی از 4 نفر تشکیل شده است. یکی از افراد و مدیر اصلی پروژه صاحب شرکت Riveted Games نیز هست و سابقه طولانی در ساخت بازی دارد. سایر افراد نیز سابقه چندین ساله در زمینه طراحی بازی، مدیریت بلاک چین و  برنامه نویسی دارند.

سابقه و فعالیت‌های سابق این افراد می‌تواند نشانه خوبی برای آینده پروژه باشد. در عین حال باید انتظار داشت که تیم سازنده به صورت مداوم از پروژه حمایت کند و به فکر گسترش و پیشرفت آن باشد.

نحوه انجام بازی و کسب درآمد از آن

کریپتو بلیدز

در بازی کریپتو بلیدز شما می‌توانید کسب درآمد داشته باشید و توکن SKILL دریافت کنید. در این بازی شما باید ابتدا یک کاراکتر خریداری کنید. این کاراکتر می‌تواند عضو هر کدام از دسته‌های متنوع بازی شامل عنصر زمین، رعد، آب و آتش باشد.

هر کدام از این عناصر نسبت به عنصر دیگر برتری و نقطه ضعفی دارند. بنابراین با توجه به عنصر کاراکتر خود باید حریف مناسب را انتخاب کنید تا بتوانید در جنگ با رقبا پیروز شوید. به عنوان مثال، عنصر آتش نسبت به زمین برتری دارد ولی از احتمالاً از عنصر آب شکست می‌خورد. به علاوه این پیروزی و شکست به سطح کاراکتر هم بستگی دارد. هرچه سطح کاراکتر بالاتر باشد، شما توکن بیشتری از هر جنگ دریافت خواهید کرد.

هر کاراکتر برای مبارزه باید یک سلاح نیز داشته باشد، سلاح‌ها نیز سطح بندی دارند و هر چه ستاره آن بالاتر باشد، سلاح قدرت بیشتری دارد و احتمال پیروزی شما در جنگ بیشتر خواهد بود.

در یکی از بخش‌های بازی شما می‌توانید سلاح‌های بلا استفاده خود را وارد کوره کنید و یک سلاح خاص‌تر و قوی‌تر بسازید. شما می‌توانید این سلاح‌ها و کاراکترها را در مارکت بازی به فروش برسانید و یا سلاح جدید خریداری کنید. این آیتم‌ها به عنوان NFT در شبکه ثبت شده‌اند و مالکیت آن‌ها برای شما خواهد بود.

اهداف و آینده پروژه

پروژه کریپتو بلیدز در آینده قصد دارد که ثبات قیمت در بازار را به دست آورد و به علاوه تعداد مخاطبان و بازیکنان خود را افزایش دهد. اتفاقی که در ابتدا با سرعت زیادی اتفاق افتاد ولی به مرور پروژه به نوعی پیشرفت نکرد و بسیاری از بازیکنان خود را از دست داد و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) 2900 نفر هولدر بازی به حساب می‌آیند.

پروژه کریپتو بلیدز از زمان شروع تا کنون (در زمان انتشار مقاله) با 16 پروژه دیگر همکاری داشته و همین امر باعث شده که بتوان به آینده کریپتو بلیدز امیدوار بود.

بررسی قیمت توکن SKILL

کریپتو بلیدز

توکن SKILL در زمان شروع در محدوده 10 دلار قرار داشته، سپس به دلیل استقبال بی نظیر مخاطبان بازی به قیمت 160 دلار رسیده و سپس دچار ریزش شده و در حال حاضر (در زمان انتشار مقاله) به دلیل ریزش بازار ارزهای دیجیتال به محدوده 6 دلار رسیده است.

این ریزش توکن اختصاصی بازی کریپتو بلیدز نگرانی زیادی برای آینده پروژه متوجه مخاطبان آن کرده است و همین موضوع باعث شده که بازیکنان جدید جذب کریپتو بلیدز نشوند.

جمع بندی

در مجموع بازی کریپتو بلیدز در سال 2021 وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد و استقبال بی نظیری را در پی داشت ولی به مرور بازیکنان خود را از دست داد و دچار ریزش سنگینی شد. باید توجه داشت که این پروژه در تلاش است تا ثبات بازار را به ارز برگرداند. در صورتی که در این زمینه موفق باشد، می‌تواند سرمایه گذاری خوبی باشد و سود خوبی به همراه داشته باشد.

به منظور خرید دلار دیجیتال پرفکت مانی و تتر با نازل‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه کارمزد، می‌توانید به صرافی ایران پرفکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *